Ad image

Popyt na seriale w USA – Star Trek: Discovery ciągle na topie [04-10.02.2018]

Dariusz Filipek
2 min czytania
Star Trek: Discovery (CBS)

Z ostatniej chwili

W Stanach Zjednoczonych widzowie postawili na oderwanie się od rzeczywistości, zatapiając się we fantastyce naukowej. I tak jak w zeszłotygodniowym zestawieniu Parrot Analytics, tak i w tym królował Star Trek: Discovery.

Nieznacznie zmienił się układ na podium, jeśli spojrzeć na listę seriali skierowanych wyłącznie na streaming. Z 7. na 3. pozycję skoczył Modyfikowany węgiel. Spychając tym samym niżej Czarne lustro. Jednak Stranger Things, pomimo premiery, która odbyła się dobre kilka miesięcy temu, nie daje za wygraną i mocno trzyma się miejsca 2.

- Reklama -
Ad image

Co ciekawe, na popularności zyskały dwa seriale Marvela. Daredevil oraz Jessica Jones. Być może jest to efekt promocji drugiego sezonu przygód pani Jones (premiera 8 marca). W pierwszej dziesiątce znalazła się tylko jedna produkcja spoza Netflixa (właściwie Star Trek: Discovery w Stanach Zjednoczonych również jest poza Netflixem i można go oglądać na CBS All Access – u nas wygląda to nieco inaczej) i jak było to przed tygodniem, tak i tym razem jest to program rozrywkowy Amazonu The Grand Tour.

W ogólnym zestawieniu, gdzie streaming walczy z klasyczną telewizją, również na Star Trek: Discovery nie ma mocnych. Na 2. miejscu mamy tak jak przed tygodniem The Walking Dead. Shameless spadło o dwie pozycje, robiąc miejsce Chirurgom oraz South Parkowi.

Blog Top 10 2018 02 12Dane pochodzą od firmy badawczej Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale, uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści (w tym źródła nielegalne).

Źródło: Parrot Analytics

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz