Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery (CBS)
in

Popyt na seriale w USA – Star Trek: Discovery ciągle na topie [04-10.02.2018]

W Stanach Zjednoczonych widzowie postawili na oderwanie się od rzeczywistości, zatapiając się we fantastyce naukowej. I tak jak w zeszłotygodniowym zestawieniu Parrot Analytics, tak i w tym królował Star Trek: Discovery.

Nieznacznie zmienił się układ na podium, jeśli spojrzeć na listę seriali skierowanych wyłącznie na streaming. Z 7. na 3. pozycję skoczył Modyfikowany węgiel. Spychając tym samym niżej Czarne lustro. Jednak Stranger Things, pomimo premiery, która odbyła się dobre kilka miesięcy temu, nie daje za wygraną i mocno trzyma się miejsca 2.

Co ciekawe, na popularności zyskały dwa seriale Marvela. Daredevil oraz Jessica Jones. Być może jest to efekt promocji drugiego sezonu przygód pani Jones (premiera 8 marca). W pierwszej dziesiątce znalazła się tylko jedna produkcja spoza Netflixa (właściwie Star Trek: Discovery w Stanach Zjednoczonych również jest poza Netflixem i można go oglądać na CBS All Access – u nas wygląda to nieco inaczej) i jak było to przed tygodniem, tak i tym razem jest to program rozrywkowy Amazonu The Grand Tour.

W ogólnym zestawieniu, gdzie streaming walczy z klasyczną telewizją, również na Star Trek: Discovery nie ma mocnych. Na 2. miejscu mamy tak jak przed tygodniem The Walking Dead. Shameless spadło o dwie pozycje, robiąc miejsce Chirurgom oraz South Parkowi.

Blog Top 10 2018 02 12Dane pochodzą od firmy badawczej Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale, uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści (w tym źródła nielegalne).

Źródło: Parrot Analytics

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

love netflix sezon 3 2018

Love – sprawdź zwiastun finalnego sezonu Netflixowego romansidła

Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower

PopSpam: Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower