Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery (CBS)
in

Popyt na seriale w USA – Star Trek: Discovery ciągle na topie [04-10.02.2018]

W Stanach Zjednoczonych widzowie postawili na oderwanie się od rzeczywistości, zatapiając się we fantastyce naukowej. I tak jak w zeszłotygodniowym zestawieniu Parrot Analytics, tak i w tym królował Star Trek: Discovery.

Nieznacznie zmienił się układ na podium, jeśli spojrzeć na listę seriali skierowanych wyłącznie na streaming. Z 7. na 3. pozycję skoczył Modyfikowany węgiel. Spychając tym samym niżej Czarne lustro. Jednak Stranger Things, pomimo premiery, która odbyła się dobre kilka miesięcy temu, nie daje za wygraną i mocno trzyma się miejsca 2.

Co ciekawe, na popularności zyskały dwa seriale Marvela. Daredevil oraz Jessica Jones. Być może jest to efekt promocji drugiego sezonu przygód pani Jones (premiera 8 marca). W pierwszej dziesiątce znalazła się tylko jedna produkcja spoza Netflixa (właściwie Star Trek: Discovery w Stanach Zjednoczonych również jest poza Netflixem i można go oglądać na CBS All Access – u nas wygląda to nieco inaczej) i jak było to przed tygodniem, tak i tym razem jest to program rozrywkowy Amazonu The Grand Tour.

W ogólnym zestawieniu, gdzie streaming walczy z klasyczną telewizją, również na Star Trek: Discovery nie ma mocnych. Na 2. miejscu mamy tak jak przed tygodniem The Walking Dead. Shameless spadło o dwie pozycje, robiąc miejsce Chirurgom oraz South Parkowi.

Dane pochodzą od firmy badawczej Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale, uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści (w tym źródła nielegalne).

Źródło: Parrot Analytics

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

love netflix sezon 3 2018

Love – sprawdź zwiastun finalnego sezonu Netflixowego romansidła

Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower

PopSpam: Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower