The Boys sezon 4

Paul Mescal, gwiazda “Gladiatora 2”, coś WCIĄGAŁ podczas dzikiej nocy! | Mamy wideo

Łukasz Mendak
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Paul Mescal, gwiazda “Normalnych ludzi” i nadchodzącego “Gladiatora 2”, został przyłapany na wciąganiu do nosa nieznanej substancji!

- Reklama -
Ad image

Paul Mescal, 28-letnia irlandzka gwiazda znana z roli w docenionym przez widzów i krytyków serialu “Normalni ludzie” oraz główny bohater nadchodzącego hitu “Gladiator 2”, został przyłapany na skandalicznym zachowaniu podczas trzeciego dnia festiwalu Glastonbury. Aktor, który wciela się w postać Lucjusza w kontynuacji kultowego filmu, został zauważony, jak inhaluje podejrzaną substancję.

Materiał wideo serwisu The Sun

Dzikie noce i nieprzyzwoite zachowanie!

Paul Mescal, ubrany w czapkę i koszulę z podwiniętymi rękawami, bawił się w towarzystwie przyjaciół podczas koncertu amerykańskiego zespołu The National. Świadkowie twierdzą, że aktor używał klucza do nabrania substancji z małej torebki, którą następnie wciągał do nosa.

Paul Mescal
Paul Mescal bawił się aż za dobrze na festiwalu muzycznym

Świadek zrelacjonował: „Paul wyglądał, jakby używał klucza do nabrania substancji z torebki, którą podniósł do nosa i wciągnął. Powtórzył ten ruch dwukrotnie, nie przejmując się, że ktoś go może zobaczyć. Tańczył i śmiał się z przyjaciółmi”.

Gwiazdorskie towarzystwo przy scenie

The Sun ujawnił, że Paul Mescal spędzał czas na Glastonbury z Daisy Edgar-Jones, koleżanką z planu “Normalnych ludzi” i jej chłopakiem, fotografem Benem Seedem. Dołączyli do niego, jednak opuścili go około 20 minut później. Aktor kontynuował zabawę, tańcząc i śpiewając z przyjaciółmi na festiwalu.

sub buzz 2853 1667997025 2
Na festiwalu był widziany z koleżanką z planu serialu “Normalni ludzie”, Daisy Edgar-Jones

Dla dwójki aktorów rola w “Normalnych ludziach” stała się punktem zwrotnym, dzięki któremu zaczęli robić wielkie kariery.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bezkompromisowa kariera młodego aktora

Paul Mescal zdobył międzynarodową sławę dzięki roli nieśmiałego studenta Connella Waldrona w serialu “Normalni ludzie”, za którą otrzymał nagrodę Bafta dla najlepszego aktora. Jego kariera nabiera tempa, a udział w “Gladiatorze 2” ma umocnić jego pozycję w Hollywood. Film, w którym wciela się w Lucjusza, ma trafić do kin w listopadzie.

Paul Mescal Gladiator 2
W “Gladiatorze 2” wciela się w Lucjusza

Brak komentarza od przedstawicieli aktora

Reprezentant aktora odmówił komentarza na temat incydentu. Pomimo skandalu, Paul Mescal wydaje się nie przejmować uwagami.

Paul Mescal Daisy Edgar-Jones Normalni ludzie serial
Dzięki kontrowersyjnym, ale świetnie przyjętym “Normalnym ludziom”, aktorski duet stał się mocno pożądany w Hollywood

Czyżby nadchodzący film “Gladiator 2” był zagrożony przez nieodpowiedzialne zachowanie jego głównej gwiazdy? Tego dowiemy się wkrótce!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz