Paul Sorvino Harvey Weinstein
Paul Sorvino o Harveyu Weinsteinie: zabiję tego matkojebcę (Youtube)
in

SZOKSZOK

Paul Sorvino o Harveyu Weinsteinie: zabiję tego matkoje*** – jest wideo!

Zrobiło się niebezpiecznie. Paparazzi TMZ zaczaił się na ulicy na Paula Sorvino, któremu zadał kilka pytań w związku z Harveyem Weinsteinem, który szantażował córkę aktora znanego z Chłopców z ferajny.

Aktor wierzy, że Weinstein pójdzie siedzieć w związku z oskarżeniami m.in. o molestowanie seksualne. Zaznaczył jednak, że gdyby znany producent filmowy wywinął się sprawiedliwości, to jeśli spotka go na ulicy, sprawi, iż w magiczny sposób padnie na ziemię. Powiedział wprost, że jeśli nie pójdzie siedzieć to: zabiję tego matkojebcę.

Sprawa dotyczy Miry Sorvino, którą możecie kojarzyć z filmu Jej wysokość Afrodyta Woody’ego Allena. Zagrała w kilku filmach wyprodukowanych przez Weinsteina. Miał ją nękać i wywierać na niej presję, by ta przespała się z nim. Miał zagrozić, że jeśli tego nie zrobi, zakończy tym samym jej karierę. Aktorka dołączyła do pozwu zbiorowego przeciwko producentowi.

Sorvino to oddany sprawie prawicowiec, który zapewne posiada broń. Co jest o tyle niebezpieczne, gdyż podczas wymiany zdań z paparazzi TMZ dodał, iż po zaczerpnięciu wiedzy o występkach Weinsteina był absolutnie wściekły. Wściekły ojciec z naładowaną spluwą? Na miejscu Weinsteina grzecznie dałbym się zamknąć.

Źródło: YouTube: TMZ

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

filmowi psychopaci filmy o psychopatach

Filmowi psychopaci – psychiatrzy szukali ich w 400 filmach i znaleźli

cda premium liczba abonentów

CDA Premium ma 100 tysięcy abonentów i olbrzymie szanse na rozwój