Shogun oglądaj online serial disney

Paul Sorvino o Harveyu Weinsteinie: zabiję tego matkoje*** – jest wideo!

Dariusz Filipek
1 min czytania
Paul Sorvino o Harveyu Weinsteinie: zabiję tego matkojebcę (Youtube)

Z ostatniej chwili

Zrobiło się niebezpiecznie. Paparazzi TMZ zaczaił się na ulicy na Paula Sorvino, któremu zadał kilka pytań w związku z Harveyem Weinsteinem, który szantażował córkę aktora znanego z Chłopców z ferajny.

Aktor wierzy, że Weinstein pójdzie siedzieć w związku z oskarżeniami m.in. o molestowanie seksualne. Zaznaczył jednak, że gdyby znany producent filmowy wywinął się sprawiedliwości, to jeśli spotka go na ulicy, sprawi, iż w magiczny sposób padnie na ziemię. Powiedział wprost, że jeśli nie pójdzie siedzieć to: zabiję tego matkojebcę.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Sprawa dotyczy Miry Sorvino, którą możecie kojarzyć z filmu Jej wysokość Afrodyta Woody’ego Allena. Zagrała w kilku filmach wyprodukowanych przez Weinsteina. Miał ją nękać i wywierać na niej presję, by ta przespała się z nim. Miał zagrozić, że jeśli tego nie zrobi, zakończy tym samym jej karierę. Aktorka dołączyła do pozwu zbiorowego przeciwko producentowi.

Sorvino to oddany sprawie prawicowiec, który zapewne posiada broń. Co jest o tyle niebezpieczne, gdyż podczas wymiany zdań z paparazzi TMZ dodał, iż po zaczerpnięciu wiedzy o występkach Weinsteina był absolutnie wściekły. Wściekły ojciec z naładowaną spluwą? Na miejscu Weinsteina grzecznie dałbym się zamknąć.

https://www.youtube.com/watch?v=KjwfEstTh8o

Źródło: YouTube: TMZ

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x