Paul Sorvino Harvey Weinstein
Paul Sorvino o Harveyu Weinsteinie: zabiję tego matkojebcę (Youtube)
in

SZOKSZOK

Paul Sorvino o Harveyu Weinsteinie: zabiję tego matkoje*** – jest wideo!

Zrobiło się niebezpiecznie. Paparazzi TMZ zaczaił się na ulicy na Paula Sorvino, któremu zadał kilka pytań w związku z Harveyem Weinsteinem, który szantażował córkę aktora znanego z Chłopców z ferajny.

Aktor wierzy, że Weinstein pójdzie siedzieć w związku z oskarżeniami m.in. o molestowanie seksualne. Zaznaczył jednak, że gdyby znany producent filmowy wywinął się sprawiedliwości, to jeśli spotka go na ulicy, sprawi, iż w magiczny sposób padnie na ziemię. Powiedział wprost, że jeśli nie pójdzie siedzieć to: zabiję tego matkojebcę.

Sprawa dotyczy Miry Sorvino, którą możecie kojarzyć z filmu Jej wysokość Afrodyta Woody’ego Allena. Zagrała w kilku filmach wyprodukowanych przez Weinsteina. Miał ją nękać i wywierać na niej presję, by ta przespała się z nim. Miał zagrozić, że jeśli tego nie zrobi, zakończy tym samym jej karierę. Aktorka dołączyła do pozwu zbiorowego przeciwko producentowi.

Sorvino to oddany sprawie prawicowiec, który zapewne posiada broń. Co jest o tyle niebezpieczne, gdyż podczas wymiany zdań z paparazzi TMZ dodał, iż po zaczerpnięciu wiedzy o występkach Weinsteina był absolutnie wściekły. Wściekły ojciec z naładowaną spluwą? Na miejscu Weinsteina grzecznie dałbym się zamknąć.

https://www.youtube.com/watch?v=KjwfEstTh8o

Źródło: YouTube: TMZ

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

filmowi psychopaci filmy o psychopatach

Filmowi psychopaci – psychiatrzy szukali ich w 400 filmach i znaleźli

cda premium liczba abonentów

CDA Premium ma 100 tysięcy abonentów i olbrzymie szanse na rozwój