in

SUPER!SUPER!

Cykl “Persona” dostępny w Xbox Game Pass jeszcze w 2022 roku; “Persona 5 Royal” ma datę premiery.

Persona 5, Persona 4, Persona 3

Na konferencji Xbox & Bethesda ujawniono, że “Persona 5 Royal”, “Persona 4 Golden” i “Persona 3 Portable” będą dostępne w Xbox Game Pass. Atlus od lat było bardzo mocno związane z Sony i Playstation. Era exclusive’ów się kończy, to wielki multiplaformowy krok.

Zapowiedź Persona 3 Portable, Persona 4 Golden i Persona 5 Royal

„Nigdy byś nie pomyślał, że to nadejdzie!”

Atlus na swoim twitterze.

Seria “Persona” obchodzi w tym roku 25-lecie, z tej okazji studio zaskoczyło miliony graczy na świecie. Plotki krążyły już od bardzo dawna, niedawno na PC pojawiła się Persona 5 Strikers – spin-off głównej serii, w którym niszczymy hordy przeciwników dynamicznymi kombosami. Nie wystarczyło to graczom z dwóch powodów bardzo ważnych powodów. Po pierwsze, Persona 5 Strikers” kontynuuje bezpośrednio fabułę z Persony 5, więc część wątków jest niezrozumiała. Po drugie, główna seria od zawsze opierała się na systemie walki jRPG, więc walka w typie “musou” bardzo mocno odbiega od tradycyjnego stylu Persony. Nareszcie fani będą doczekali się “Person” z krwi i kości.

Persona 5 Royal“:

Trailer “Persona 5 Royal”

Kultowa “Persona 5 Royal” to rozszerzona edycja piątki; wprowadza nowe wątki, które wybijają historię jeszcze wyżej. “Royal”, w porównaniu z innymi odsłonami w tym zestawieniu, wyszła stosunkowo niedawno bo w 2019 roku na konsole PS4. Barwne postacie, świetna ścieżka dźwiękowa i ambitna historia – tego od dawna chcieli gracze PC i już w październiku będą mieli taką możliwość za pośrednictwem Xbox Game Pass.

Premiera: 21.10.2022

Persona 4 Golden

Launch Trailer “Persona 4 Golden”na Steam

“Persona 4 Golden” pierwotnie ukazała się na konsoli Playstation Vita, w 2020 roku Atlus udostępniło ją na platformie Steam, to właśnie wtedy społeczność zareagowała plotkami o kolejnych Personach. Xbox Game Pass będzie świetną okazją na zagranie w ten kultowy tytuł, o ile (a pewnie tak jest) nie ograliście jej wcześniej na Vicie.

Premiera: TBA

Persona 3 Portable

Trailer “Persona 3 Portable” na PSP

“Persona 3” , a tak właściwie „Shin Megami Tensei: Persona 3 Portable”, ukazała się w 2006 roku na konsoli PSP. Wydaje się, że to świetna okazja, by zacząć właśnie od niej, choć wszystkie Persony to pozycje w dużej mierze stand-alone. Gra ostrzyma Remaster i Game Pass umożliwi zagranie w nią po raz pierwszy na PC i Xbox.

Premiera: TBA

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the boys penis scena termit serial amazon prime video s03e01

“The Boys” i penisowy zawrót głowy 🍆 Twórcy przeszli sami siebie tworząc olbrzymiego żołędzia

hollow-knight-silksong

“Hollow Knight: Silksong” wparuje na Xbox Game Pass; otrzymaliśmy zwiastun i możliwą datę premiery.