pewnego razu w hollywood najnowszy zwiastun film tarantino
Nowy zwiastun filmu Pewnego razu... w Hollywood (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Pewnego razu… w Hollywood na rozbrajającym zwiastunie

Oglądając najnowszy zwiastun Pewnego razu… w Hollywood ciężko nie zazdrościć tym, którzy już widowisko widzieli. Nowy film Quentina Tarantino zapowiada się przedobrze.

Pewnego razu… w Hollywood podsyciło apetyt najnowszą zapowiedzią. To nie będzie zwykła historia o aktorze i jego przyjacielu, kaskaderze, którzy po przerwie jeszcze raz szukają szczęścia w pędzącym przemyśle filmowym. Bo nie ma takiego prawa, gdy film kręci Tarantino. Reżyser zebrał największe gwiazdy i wplótł w fikcyjną fabułę prawdziwe wydarzenia – morderstwo żony Romana Polańskiego, Sharon Tate. Obok głośnych nazwisk – Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Ala Pacino, Kurta Russella, Dakoty Fanning czy zmarłego niedawno Luke’a Perry’ego – na ekranie zobaczymy Rafała Zawieruchę, który wcielił się w reżysera Lokatora.

Dostaliśmy najciekawszy jak do tej pory zwiastun filmu. Wcześniej prezentowano nam skrawki historii, ale to najnowsza zapowiedź prezentuje jakąś historię, w którą w pełni zagłębimy się w kinie. Jest zabawnie, ale zapowiada się również dramatycznie. Na film zdecydowanie warto czekać. Widowisko na Rotten Tomatoes ma 92% pozytywnych opinii na 65 wystawionych. Ich średnia to 8,19/10. Również rodzimi krytycy docenili dziewiątą produkcję Quentina Tarantino. Polska premiera Pewnego razu… w Hollywood odbędzie się 9 sierpnia.

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

spider man daleko od domu krytycy oceny recenzje rotten tomatoes

Spider-Man: Daleko od domu oceniony! Jak wypada na tle innych filmów o Spider-Manie?

Mysia Straż film

Disney skasował świetnie zapowiadającą się Mysią Straż. Mamy 9-minutowe demo tego projektu