pewnego razu w hollywood najnowszy zwiastun film tarantino
Nowy zwiastun filmu Pewnego razu... w Hollywood (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Pewnego razu… w Hollywood na rozbrajającym zwiastunie

Oglądając najnowszy zwiastun Pewnego razu… w Hollywood ciężko nie zazdrościć tym, którzy już widowisko widzieli. Nowy film Quentina Tarantino zapowiada się przedobrze.

Pewnego razu… w Hollywood podsyciło apetyt najnowszą zapowiedzią. To nie będzie zwykła historia o aktorze i jego przyjacielu, kaskaderze, którzy po przerwie jeszcze raz szukają szczęścia w pędzącym przemyśle filmowym. Bo nie ma takiego prawa, gdy film kręci Tarantino. Reżyser zebrał największe gwiazdy i wplótł w fikcyjną fabułę prawdziwe wydarzenia – morderstwo żony Romana Polańskiego, Sharon Tate. Obok głośnych nazwisk – Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Ala Pacino, Kurta Russella, Dakoty Fanning czy zmarłego niedawno Luke’a Perry’ego – na ekranie zobaczymy Rafała Zawieruchę, który wcielił się w reżysera Lokatora.

Dostaliśmy najciekawszy jak do tej pory zwiastun filmu. Wcześniej prezentowano nam skrawki historii, ale to najnowsza zapowiedź prezentuje jakąś historię, w którą w pełni zagłębimy się w kinie. Jest zabawnie, ale zapowiada się również dramatycznie. Na film zdecydowanie warto czekać. Widowisko na Rotten Tomatoes ma 92% pozytywnych opinii na 65 wystawionych. Ich średnia to 8,19/10. Również rodzimi krytycy docenili dziewiątą produkcję Quentina Tarantino. Polska premiera Pewnego razu… w Hollywood odbędzie się 9 sierpnia.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

spider man daleko od domu krytycy oceny recenzje rotten tomatoes

Spider-Man: Daleko od domu oceniony! Jak wypada na tle innych filmów o Spider-Manie?

Mysia Straż film

Disney skasował świetnie zapowiadającą się Mysią Straż. Mamy 9-minutowe demo tego projektu