pewnego razu w hollywood netflix wersja rozszerzona miniserial quentin tarantino
Pewnego razu... w Hollywood (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Plotka o rozszerzonej wersji Pewnego razu… w Hollywood jest bliska prawdzie

Po sieci krąży informacja o tym, że Pewnego razu… w Hollywood doczeka się rozszerzonej, aż 4-godzinnej wersji, która w miniserialu Netflixa w pełni odda wizję Quentina Tarantino, której nie udało się upchnąć w widowisku kinowym trwającym 2 godziny i 45 minut.

Według doniesień z różnych źródeł Pewnego razu… w Hollywood ma trafić na Netflix w wersji reżyserskiej, trwającej aż 4 godziny. Ma to sens. Nie byłby to pierwszy film Quentina Tarantino, który wylądował na streamingu w wersji rozszerzonej. Podobnie było w przypadku Nienawistnej ósemki, którą widzowie w Stanach Zjednoczonych mogli oglądać w rozszerzonej wersji w limitowanej liczbie kin. Jednak na Netflix trafił jeszcze dłuższy miniserial, na który składają się cztery odcinki ubogaconej wersji Nienawistnej ósemki.

Nicholas Hammond, aktor, który w Pewnego razu… w Hollywood wcielił się w Sama Wanamakera, powiedział w podcaście The Mutuals:

Obietnica jest taka, że tak jak jego inny film, Nienawistna ósemka, oni po prostu przygotowali 4-godzinną wersję dla Netflixa. I myślę, że oni rozmawiają o zrobieniu tego samego. Tam są różni aktorzy, jak Tim Roth, wspaniali aktorzy, którzy nawet nie trafili do filmu. Mam na myśli, że ich występy zostały wycięte.

Przyznaję, że dopiero się o tym dowiedziałem i chociaż na naszym Netfliksie nie można obejrzeć miniserialu Nienawistna ósemka, to poruszę niebo i ziemię, żeby się do tej wersji dorwać. I miejmy nadzieję, że Pewnego razu… w Hollywood również doczeka się takiego miniserialu, bo im więcej Quentina Tarantino, tym lepiej dla gatunku ludzkiego!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

bastion the stand stephen king serial cbs all access scenariusz

Stephen King napisze serialową kontynuację Bastionu

xx serial antologia film horror feministyczny

Horrorowa antologia XX doczeka się serialowego spin-offu