krzysztof rutkowski cosplay pies predator piątek trzynastego aktorki topless
Piątek to idealny dzień, żeby zawalić się śmieciami, które posprzątamy w sobotę. O ile dożyjemy, bo dziś trzynasty, drodzy moi.
in ,

LOLLOL

Pies Predatora, aktorki topless w sci-fi, cosplay i Krzysztof Rutkowski [PopSpam]

Wracamy z kolejną porcją spamu. Na piątek trzynastego mamy psiego Predatora, nagie aktorki w filmach sci-fi, śliczny cosplay Devil Aoba, Krzysztofa RutkowskiegoWężach w Warszawie (tak, to mój fake news życia) oraz Netflix z ostatniej chwili.

Prawda jest taka, że ze spamem ciężko wygrać, ciężko żyć, ale bez niego się nie obejdziemy, bo co byśmy czytali w e-mailach? Dlatego na Popkulturystach kultywujemy tą zacną śmieciową profesję i przynosimy Wam mnóstwo odpadków. A zaczynamy od najlepszego przyjaciela każdego Predatora.

Pies Predatora w Funko Pop! Vinyl.

Jeśli lubicie figurki Funko Pop! to najnowsza seria zabawek odkrywa przed Wami kolejne obrzydlistwo z nadchodzącego wielkimi krokami filmu Predator, który wyreżyserował Shane Black. Poza Predatorem i Super Predatorem w kolekcji znalazł się Predator Dog.

Funko Pop! Vinyl Movies Predator
Bloody Disgusting
Funko Pop! Vinyl Movies Predator
Bloody Disgusting
Funko Pop! Vinyl Movies Predator
Bloody Disgusting

Mr. Skin (lubimy, czytamy, oglądamy) wybrał 10 najlepszych scen topless z filmów sci-fi, które powstały przed niewydarzoną milenialną zagładą komputerów.

Na liście znalazła się – od miejsca ostatniego – Linda Hamilton (Terminator), Jane Fonda (Barbarella), Jenny Agutter (Ucieczka Logana), Sharon Stone (Pamięć absolutna), Farrah Fawcett (Saturn 3), Melissa George (Mroczne miasto), Candy Clark (Człowiek, który spadł na ziemię), Dina Meyer (Żołnierze kosmosu), Natasha Henstridge (Gatunek) oraz Mathilda May (Siła witalna). I o ile z pierwszym miejscem jak najbardziej się zgadzam, bo Siła witalna w dużej części opierała się na cudownej nagości pani May, tak Jane Fonda zdecydowanie powinna zająć lepsze miejsce. Zresztą oceńcie sami, czy scena otwierająca pięknego gniota, którym była Barbarella, nie zasługuje na miejsce na podium.

Cosplay Devil Aoba.

Żeby nie było, że cosplayerek nie doceniam, doceniam i mam zamiar doceniać je regularnie, bo ich pasja idealnie nadaje się do PopSpamu. Na pierwszy ogień idzie bohaterka New Game! Suzukaze Aoba w diabelskim wcieleniu. Nie jest to cosplay trudny czy wyszukany, ale za to całkiem ładnie wyszedł.

[envira-gallery id=”34727″]

Powyższy cosplay jest autorstwa… No właśnie, ciężko określić, bez skopiowania tego: 莔莔. Dla porównania tak to wygląda w oryginale.

devil aoba new game!
Devil Aoba (New Game!)

Suchary z naszego Facebooka.

Trochę prywaty, czyli dwa wpisy z Facebooka Popkulturystów. Jeden całkiem akuratny, drugi kompletnie niepoważny. Zacznijmy od poważnego, bo plakaty filmowe dawno przestały zaskakiwać, zatrważać i robić to, co plakaty powinny, czyli przykuwać uwagę. Ciężko o to w czasach, w których są robione metodą baaaaardzo bliską ctrl+c, ctrl+v.

Moja dziewczyna zauważyła, że ludziom od marketingu filmowego ostatnio jakoś mniej się chce.

Opublikowany przez Popkulturysci.pl Czwartek, 12 lipca 2018

A na koniec ponury żarcik z regularnego wakacyjnego bohatera kryminalnych zagadek IV RP – Panie i Panowie, przed Wami Krzysztof – Ja-Wiem-To-Było-Tak-Bo-Się-Znam – Rutkowski, którego przygoda z wężem w Warszawie byłaby idealny tematem do kolejnego filmu Patryka Vegi, ciągle szukającego historii prawdziwych, porywających i wzbudzających uwagę społeczną. Niestety poniższy wpis to tylko tania podróbka ASZdziennika w moim skromnym, nieudolnym wydaniu. Chociaż dwie osoby dały się nabrać, co nawet nie było moją intencją.

Ostatnio same Suchary się mnie trzymają. #piateczek #rutkowski #jadowitewezeduszaceipragncemilosci

Opublikowany przez Popkulturysci.pl Piątek, 13 lipca 2018

To może te Węże w Warszawie z Rutkowskim mają sens, co? Podpytajcie reżysera Botoksu czy byłby chętny, ja przy scenariuszu pomogę.

Ach, jeszcze poza konkursem, Netflix świętuje piątek trzynastego po swojemu.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Joaquin Phoenix Joker

Joaquin Phoenix boi się i ekscytuje Jokerem

stranger things 3 zwiastun

Stranger Things wraca! Mamy pierwszą zajawkę 3. sezonu