in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Piotr Adamczyk z tajemniczą rolą w serialu “Hawkeye”

Piotr Adamczyk Hawkeye Marvel
Piotr Adamczyk w serialu Marvela "Hawkeye"

Plotka o tym, że Piotr Adamczyk zagrał w serialu “Hawkeye” okazała się całkiem do rzeczy. Polski aktor pojawi się w widowisku Marvela.

Alaqua Cox, która wcieliła się w serialu “Hawkeye” w Mayę Lopez, znaną w komiksach również jako Echo, pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z Piotrem Adamczykiem. Aktorka, która dostanie własny serial osadzony w uniwersum Marvela, życzyła na insta story polskiemu koledze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. To nie może być zbieg okoliczności.

Alaqua Cox Instagram

Piotr Adamczyk kilka tygodni temu przyznał, że w Atlancie pracował nad czymś dużym i wiele osób już wtedy podejrzewało, że chodzi właśnie o nadchodzący wielkimi krokami serial Marvela. To właśnie w Trilith Studios to studio filmowe kręci wiele ze swoich produkcji.

Kogo Piotr Adamczyk zagra w serialu “Hawkeye”?

Na tę chwilę nie wiemy, kogo Piotr Adamczyk miałby zagrać w serialu. Raczej nie wcieli się w antagonistę głównego bohatera, Kaziego, który jest jedną z nielicznych polskich postaci w komiksach Marvela. Tego drania ma zagrać Fra Fee. Szkoda.

Piotr Adamczyk nie jest jedynym Polakiem, któremu przypadła sposobność do pokazania się na ekranie w produkcji Marvel Studios. Wcześniej małą rolę w “Avengers” odegrał Jerzy Skolimowski.

Mnóstwo seriali Marvela na Disney+

“Hawkeye” będzie kolejnym po “WandaVison”, “The Falcon and the Winter Soldier”, “Lokim” oraz “Ms. Marvel” serialem od Marvel Studios, który obejrzymy jeszcze w tym roku. Przed nami także “She-Hulk”, “Armor Wars”, “Ironheart”, “Secret Invasion”, niezatytułowany serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie oraz wspomniany spin-off “Hawkeye’a”, który dopowie losy jednej z drugoplanowych bohaterek widowiska, Echo.

Na tę chwilę nie znamy dokładnej daty premiery serialu “Hawkeye”. Disney+ wciąż nie jest dostępny w Polsce, ale dostęp do usługi możecie uzyskać dzięki zmieniającemu wirtualną geolokalizację NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

W serialu obok Jeremy’ego Rennera wcielającego się w Clinta Bartona zobaczymy między innymi Hailee Steinfeld jako Kate Bishop oraz Florence Pugh, która w filmie “Czarna Wdowa” sportretowała Yelenę Belovą.

Serial “Hawkeye” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

“Resident Evil: Welcome to Raccoon City” wraca do korzeni w carpenterowskim stylu

echo serial marvel hawkeye disney plus disney+

“Echo” – głuchoniema supebohaterka Marvela z własnym serialem na Disney+