Piotr Adamczyk Hawkeye Marvel
Piotr Adamczyk w serialu Marvela "Hawkeye"
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Piotr Adamczyk z tajemniczą rolą w serialu “Hawkeye”

Plotka o tym, że Piotr Adamczyk zagrał w serialu “Hawkeye” okazała się całkiem do rzeczy. Polski aktor pojawi się w widowisku Marvela.

Alaqua Cox, która wcieliła się w serialu “Hawkeye” w Mayę Lopez, znaną w komiksach również jako Echo, pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z Piotrem Adamczykiem. Aktorka, która dostanie własny serial osadzony w uniwersum Marvela, życzyła na insta story polskiemu koledze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. To nie może być zbieg okoliczności.

Alaqua Cox Instagram

Piotr Adamczyk kilka tygodni temu przyznał, że w Atlancie pracował nad czymś dużym i wiele osób już wtedy podejrzewało, że chodzi właśnie o nadchodzący wielkimi krokami serial Marvela. To właśnie w Trilith Studios to studio filmowe kręci wiele ze swoich produkcji.

Kogo Piotr Adamczyk zagra w serialu “Hawkeye”?

Na tę chwilę nie wiemy, kogo Piotr Adamczyk miałby zagrać w serialu. Raczej nie wcieli się w antagonistę głównego bohatera, Kaziego, który jest jedną z nielicznych polskich postaci w komiksach Marvela. Tego drania ma zagrać Fra Fee. Szkoda.

Piotr Adamczyk nie jest jedynym Polakiem, któremu przypadła sposobność do pokazania się na ekranie w produkcji Marvel Studios. Wcześniej małą rolę w “Avengers” odegrał Jerzy Skolimowski.

Mnóstwo seriali Marvela na Disney+

“Hawkeye” będzie kolejnym po “WandaVison”, “The Falcon and the Winter Soldier”, “Lokim” oraz “Ms. Marvel” serialem od Marvel Studios, który obejrzymy jeszcze w tym roku. Przed nami także “She-Hulk”, “Armor Wars”, “Ironheart”, “Secret Invasion”, niezatytułowany serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie oraz wspomniany spin-off “Hawkeye’a”, który dopowie losy jednej z drugoplanowych bohaterek widowiska, Echo.

Na tę chwilę nie znamy dokładnej daty premiery serialu “Hawkeye”. Disney+ wciąż nie jest dostępny w Polsce, ale dostęp do usługi możecie uzyskać dzięki zmieniającemu wirtualną geolokalizację NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

W serialu obok Jeremy’ego Rennera wcielającego się w Clinta Bartona zobaczymy między innymi Hailee Steinfeld jako Kate Bishop oraz Florence Pugh, która w filmie “Czarna Wdowa” sportretowała Yelenę Belovą.

Serial “Hawkeye” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

“Resident Evil: Welcome to Raccoon City” wraca do korzeni w carpenterowskim stylu

echo serial marvel hawkeye disney plus disney+

“Echo” – głuchoniema supebohaterka Marvela z własnym serialem na Disney+