piotr oszust z tindera polak netflix
Zdjęcie z instagramu Simona Levieva
in

LOLLOL SZOKSZOK Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Piotr, polski ochroniarz “Oszusta z Tindera”, domaga się 3 milionów euro od Netflixa

“Oszust z Tindera” ma również polski wątek. Jest nim ochroniarz Piotr, który żąda od Netflixa przeprosin i sporego zadośćuczynienia.

Piotr, który w dokumencie Netflixa, “Oszust z Tindera”, został zaprezentowany jako ochroniarz mężczyzny podającego się za Simona Levieva, wynajął kancelarię adwokacką Joanny Parafianowicz, która wystosowała pismo, w którym w imieniu klienta domaga się przeprosin i 3 milionów euro zadośćuczynienia.

Polak może pozwać Netflix

W piśmie czytamy, że ówczesny ochroniarz domaga się przeprosin, gdyż reżyserka widowiska nie tylko wykorzystała wizerunek Piotra bez jego zgody, ale również nie skontaktowała się z nim, celem ustalenia jego wersji wydarzeń, chociaż miała taką możliwość.

Zaznaczono, iż Piotr został przez to pokrzywdzony, gdyż “Oszust z Tindera” miał jednoznacznie negatywny wydźwięk. Ponadto ochroniarz miał zostać ośmieszony i pozbawiony prywatności.

Piotr chce od Netflixa 2 miliony euro zadośćuczynienia z uwagi na wymienione krzywdy oraz dodatkowo 1 milion euro odszkodowania, gdyż po emisji dokumentu nie ma możliwości wykonywania dalej swojego ditychczasowego zawodu.

W piśmie zaznaczono również, że Piotr nigdy nie brał udziału w procederze nadużyć wobec kobiet i sprzeciwia się takim zachowaniom. Ponadto Leviev ma zalegać z 10 tysiącami euro, które miał zapłacić Piotrowi za wykonaną pracę.

Leviev pokaże własną wersję wydarzeń

Również Shimon Hayut, który podawał się wielokrotnie za Simona Levieva, przyszłego spadkobiercy miliardowego imperium z branży diamentów, zapowiedział, iż pozwie Netflix oraz wkrótce zaprezentuje swoją wersję wydarzeń.

Zwiastun dokumentu

Dokument pokazuje wydarzenia z perspektywy wykorzystanych przez Levieva kobiet, które szukały miłości na Tinderze, a zostały z olbrzymimi długami. W związku z nadużyciami Leviev spędził kilka miesięcy w areszcie.

Film dokumentalny “Oszust z Tindera” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

oscary 2022 nominowani nominacje lista nominowanych

Kto powalczy o Oscary? Oto lista nominowanych w 2022 roku

dario argento film dark glasses zwiastun

“Dark Glasses”, czyli Dario Argento wraca do klimatów z lat 70.