The Boys sezon 4

“Piraci z Karaibów” bez Johnny’ego Deppa? Margot Robbie może go zastąpić

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

W Disneyu trwają prace nad scenariuszami do nowych “Piratów z Karaibów”. Jeden z nich jest pisany specjalnie dla Margot Robbie.

Niedawno Johnny Depp powiedział w sądzie, że w kolejnych “Piratach z Karaibów” nie zagrałby nawet wtedy, gdyby zaproponowano mu setki milionów dolarów. Najprawdopodobniej nie będzie musiał mierzyć się ze swoimi słowami, gdyż producent hitowej serii niekoniecznie widzi go w kolejnych odsłonach filmów, które przyniosły Deppowi olbrzymią sławę i jeszcze większe pieniądze.

- Reklama -
Ad image

Scenariusz specjalnie dla Margot Robbie

Producent filmowy Jerry Bruckheimer powiedział w wywiadzie dla The Times, iż w kolejnych “Piratach z Karaibów” może wystąpić Robbie, z którą obecnie trwają intensywne rozmowy na ten temat. Aktorka jest tak pożądana przez studio, że równocześnie opracowywane są dwa scenariusze – jeden z udziałem Robbie, drugi bez niej.

Pierwsze informacje o tym, że to właśnie ta aktorka miałaby pociągnąć dalej serię, pojawiły się dwa lata temu, ale od tego czasu o sprawie było cicho. Wtedy twierdzono, iż scenarzystką widowiska miałaby zostać Christina Hodson, która już z Robbie współpracowała przy “Ptakach nocy”, a wcześniej napisała między innymi thriller “Osaczona” czy blockbuster “Bumblebee”.

Na tę chwilę nie wiemy, czy ewentualny film z Robbie miałby być kontynuacją, rewizją, czy też byłby wstępem do zupełnie osobnej serii.

Johnny Depp raczej bez szans na rolę

Wiemy za to, że Deppa raczej w kolejnych “Piratach z Karaibów” nie zobaczymy. Nie tylko dlatego, że sam aktor zarzekał się, iż nie ma zamiaru grać w następnych filmach z serii. Bruckheimer stwierdził, że nie wie, co przyniesie przyszłość, ale obecnie nie ma planów wobec aktora.

Zresztą Depp jest obecnie bardziej zajęty procesem sądowym, który wytoczył byłej żonie, między innymi twierdząc, iż Amber Heard go zniesławiła i zniszczyła jego karierę. Proces możecie śledzić na żywo. Zapewnia więcej rozrywki niż najlepsze filmy z serii “Piraci z Karaibów” oraz więcej zażenowania niż najgorsze z nich.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz