Playstation VR 2 i State of Play – data premiery i zwiastuny nadchodzących gier

Jakub Kozakiewicz
Jakub Kozakiewicz 24 wyświetleń
2 min czytania

Następna generacja VR zmierza wiekimi krokami. Podczas State of Play ogłoszono szereg fascynujących gier, które zasilą nadchodzący sprzęt Sony. Sprawdź, jak wyglądają gry, które pojawią się na PSVR2.

Przyszłość już tu jest – udowadnia to PSVR2. Gry nie dość, że wyglądają coraz lepiej, to coraz lepiej też działają. Gogle mają dostarczyć ponadczasowych next-genowych wrażeń. Firma zapewnia, że na PSVR 2 gier nie zabraknie, na sprzęcie na premierę ma zostać wydanych 20 tytułów. Część z nich mieliśmy okazję zobaczyć podczas State of Play i… wyglądają niesamowicie.

Niestety nie otrzymaliśmy dokładnej daty premiery i tym razem. Spekulanci twierdzą, że nastąpi to pod koniec roku 2022 lub na początku 2023.

„Horizon: Call of the Mountain”

Zwiastun gry “Horizon: Call of the Mountain”

“Horizon: Call of the Mountain” to flagowiec zapowiedziani jako pierwszy na PSVR2. Będzie to spin-off popularnej serii. Call of the Mountian zawiera kompletnie nową historię, którą będzie można oglądać własnymi oczami. Świat robotycznych dinozaurów, wspinaczka i niesamowite walki na trailerze prezentują się obłędnie i z pewnością zapewnią niepowtarzalny klimat.

Premiera: TBA

„No Man’s Sky”

Zwiastun gry “No Man’s Sky”

Produkcja studia Hello Games również ukaże się na futurystyczne gogle VR2. Szybowanie pośród gwiazd i innych ciał niebieskich wygląda imponująco już na pierwszej wersji systemu Sony. Na najnowszym trailerze prezentuje się jeszcze lepiej. Ma to być bowiem kompletnie nowe doświadczenie; kokpit i system kontroli statków został przebudowany, tak by przemierzanie galaktyki było jeszcze bardziej fascynujące.

Premiera: TBA

„The Waking Dead: Saints & Sinners 2”

Zwiastun gry „The Waking Dead: Saints & Sinners 2”

Żywe trupy powracają, tym razem będą jeszcze bliżej nas. Rozdział 2 solidnej serii zadebiutuje na PSVR2. Zawierać będzie kompletnie nową kampanię, nowe mapy, bronie i narzędzia. Zombie szatkować będziemy m. in. za pomocą maczet, pił łańcuchowych i rewolwerowych kul. Deweloper  zapewnia, że rozgrywce towarzyszyć będą najnowocześniejsze wrażenia dotykowe, duża dawka emocji i niesamowita zabawa.

Premiera: 2022

„Resident Evil: Village”

Zwiastun gry “Resident Evil: Village”

Wspaniale przyjęta odsłona serii „Resident Evil” zostanie wydana w wersji na PSVR 2. Survival horror, w którym to własnymi oczami obserwować będziemy, mrożącą krew w żyłach, Lady Dumitrescu. Dla fanów horrorów będzie to obowiązkowa pozycja. Przygody Ethana Wintersa, w którego się wcielimy, tym razem dosłownie, z pewnością zapewnią szereg doznań.

Premiera: TBA

„Resident Evil 4″ (Remake)

Zwiastun gry “Resident Evil 4”

W trakcie State of Play zapowiedziany został zaprezenowany zwiastun odświeżonej wersji Resident Evil 4 na konsolę PS5. Pod koniec zwiastuna Capcom ujawniło, że gra otrzyma również zawartość PSVR2. RE4 otrzymało już wcześniej port na Oculus Questa 2, gdzie otrzymało mieszane opinie. Tym razem rozgrywka ma zostać poprawiona, a archaiczne mechaniki zostaną zastąpione nowoczesnymi.

Premiera: 24.03.2023

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x