in

SUPER!SUPER!

“Podpalaczka” wraca i zwiastuje sporo zwęglonego truchła

podpalaczka firestarter film online lektor stephen king

Żyjemy w wyjątkowo niepewnych czasach, ale jest jedna rokroczna stała, czyli kolejne adaptacje powieści Stephena Kinga. Tym razem wraca “Podpalaczka”, która ma bardzo obrazowo stawiać ludzi w płomieniach.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
PODPALACZKA

Zdjęcia do “Podpalaczki” zostały zakończone w połowie zeszłego roku. W oczekiwaniu na pierwszy zwiastun filmowej rewizji prozy Kinga dowiedzieliśmy się, że widowisko dostało kategorię wiekową R. Uzasadniono to treściami związanymi z przemocą. To oznacza, że w Stanach Zjednoczonych w kinach film będą mogli obejrzeć widzowie, którzy mają już za sobą słodkie siedemnaste urodziny. Młodsi będą mogli wybrać się do kina wyłącznie z rodzicem lub dorosłym opiekunem.

To będzie trzecie podejście filmowców do “Podpalaczki”. Pierwszą adaptację dostaliśmy w 1984 roku. W 2002 roku otrzymaliśmy luźną kontynuację, która przez Kinga mogła być najwyżej pobłogosławiona. Nowy film, za który odpowiada Blumhouse Productions, zawita do kin w bliżej nieokreślonym czasie w 2022 roku.

Za najnowszą adaptacją stoi Keith Thomas, reżyser “Nocnego czuwania” (film jest dostępny online w serwisie Chili). Widowisko nakręcił do scenariusza Scotta Teemsa, który wcześniej napisał “Halloween zabija” i przygotowuje rewizję “Egzorcysty”.

Podpalaczka Firestarter 2022
W “Podpalaczce” ojciec będzie starał się uchronić córkę przed rządową agencją

“Podpalaczka” to opowieść o młodej dziewczynie, posiadającej umiejętność manipulowania ogniem i telekinezy, która wraz z ojcem ukrywa się przed rządową agencją. Nie wiemy, jak dalece film będzie zmieniał książkową rzeczywistość, ale obietnicą widowiska jest skupienie się na emocjonalnej więzi pomiędzy Charlie i jej ojcem. W tych rolach zobaczymy Ryan Kierę Armstrong oraz Zaca Efrona.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bestia musi umrzeć serial hbo go reenzja
6/10

“Bestia musi umrzeć” – sezon 1 – recenzja serialu

krzyk 2022 film online pierwszy gdzie obejrzeć z polskim lektorem

Gdzie obejrzeć pierwszy “Krzyk”? Wszystkie części są dostępne online