pokemony serial netflix
in

Netflix pokaże własne Pokemony. Serwis tworzy serial aktorski

Pokemony to jedna z najbardziej rozpoznawanych i dochodowych marek w świecie popkultury. Netflix dostrzegł w niej kolejną szansę na poszerzenie widowni.

Pokemony zaczęły się od gry karcianej i mang, a gry komputerowe i anime ugruntowały pozycję marki w masowej świadomości. Ostatnim hitem okazał się film aktorski “Pokemon: Detektyw Pikachu”. Przyniósł do kinowych kas biletowych 433 miliony dolarów i uzyskał przeciętne, ale raczej pozytywne opinie wśród widzów oraz krytyków.

Netflix zauważył, że siła Pokemonów nie słabnie i marka ma wciąż mnóstwo oddanych fanów. Tym samym postanowiono opracować aktorski serial opowiadający o łowcach potworków.

Według Variety showrunnerem oraz producentem widowiska ma być Joe Henderson, który wcześniej pracował między innymi nad “Lucyferem”. Szczegóły fabuły na tę chwilę nie są znane, a sam projekt jest w bardzo wczesnej fazie planowania.

Obecnie widzowie Netflixa mogą obejrzeć kilka produkcji z Pokemonami w tym jeden film animowany specjalnie wyprodukowany dla serwisu. Nie znamy na tę chwilę nawet przybliżonej daty premiery serialu aktorskiego.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

koszmar minionego lata serial prime video

“Koszmar minionego lata” postraszy na Prime Video jako serial

dexter: new blood zwiastun serialu serial showtime

“Dexter: New Blood” to pełnokrwisty powrót. Przed Wami zapowiedź nowego początku