The Boys sezon 4

Koronawirus: Polowanie, Niewidzialny człowiek i inne filmy z kin na VOD

Dariusz Filipek
2 min czytania
Niewidzialny człowiek i Polowanie pojawią się zaraz na VOD przez koronawirusa

Z ostatniej chwili

Koronawirus położył tymczasowo kina, więc przychody dystrybutorów z tytułu sprzedaży biletów lawinowo się kurczą. W niektórych krajach, w tym w Polsce, kina są zamknięte, a do tych, w których wciąż można filmy oglądać, ludzie nie chcą chodzić z obawy o swoje zdrowie.

Universal podjął odważną decyzję i filmy, które niedawno trafiły do dystrybucji kinowej, pojawią się za chwilę w serwisach VOD. Tym samym na dniach możecie się spodziewać, iż będziecie mogli w domowym zaciszu obejrzeć m.in. kontrowersyjne Polowanie, Niewidzialnego człowieka czy Trolle 2.

- Reklama -
Ad image

Gdzie będzie można obejrzeć filmy Universalu? Najpewniej na wszystkich wiodących platformach, w których możemy wypożyczać i kupować filmy. W Polsce można to robić między innymi poprzez serwisy Chili czy Player.pl.

Universal nie miał innego wyjścia

Polowanie, którego sam koszt produkcji wyniósł 14 milionów dolarów, do dziś przyniosło do kas biletowych zaledwie 6,4 miliony dolarów i nic nie wskazuje na to, żeby ludzie mieli ochotę film jeszcze w kinach obejrzeć. Pandemia wciąż nie ustępuje w Europie i Stanach Zjednoczonych, więc filmy, które jeszcze nie miały premier (w tym Czarna Wdowa), są przesuwane na późniejsze terminy, nierzadko przyszłoroczne. Z kolei te, które premiery miały niedawno i finansowo ledwo zipią, są przerzucane do serwisów VOD.

20 marca trzy kinowe filmy Universalu na VOD

Już dziś wiemy, iż cztery produkcje Universalu zobaczymy niedługo w domach. Mianowicie wspomniane Polowanie, Niewidzialnego człowieka i Emmę – wszystkie miały już premiery kinowe i pojawią się na VOD już 20 marca. Z kolei Trolle 2, które miały mieć premierę 20 marca, zostały przesunięte na 13 kwietnia i w tym samym dniu pojawią się w kinach i na VOD.

Decider

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz