polowanie koronawirus niewidzialny człowiek film vod
Niewidzialny człowiek i Polowanie pojawią się zaraz na VOD przez koronawirusa
in

SUPER!SUPER!

Koronawirus: Polowanie, Niewidzialny człowiek i inne filmy z kin na VOD

Koronawirus położył tymczasowo kina, więc przychody dystrybutorów z tytułu sprzedaży biletów lawinowo się kurczą. W niektórych krajach, w tym w Polsce, kina są zamknięte, a do tych, w których wciąż można filmy oglądać, ludzie nie chcą chodzić z obawy o swoje zdrowie.

Universal podjął odważną decyzję i filmy, które niedawno trafiły do dystrybucji kinowej, pojawią się za chwilę w serwisach VOD. Tym samym na dniach możecie się spodziewać, iż będziecie mogli w domowym zaciszu obejrzeć m.in. kontrowersyjne Polowanie, Niewidzialnego człowieka czy Trolle 2.

Gdzie będzie można obejrzeć filmy Universalu? Najpewniej na wszystkich wiodących platformach, w których możemy wypożyczać i kupować filmy. W Polsce można to robić między innymi poprzez serwisy Chili czy Player.pl.

Universal nie miał innego wyjścia

Polowanie, którego sam koszt produkcji wyniósł 14 milionów dolarów, do dziś przyniosło do kas biletowych zaledwie 6,4 miliony dolarów i nic nie wskazuje na to, żeby ludzie mieli ochotę film jeszcze w kinach obejrzeć. Pandemia wciąż nie ustępuje w Europie i Stanach Zjednoczonych, więc filmy, które jeszcze nie miały premier (w tym Czarna Wdowa), są przesuwane na późniejsze terminy, nierzadko przyszłoroczne. Z kolei te, które premiery miały niedawno i finansowo ledwo zipią, są przerzucane do serwisów VOD.

20 marca trzy kinowe filmy Universalu na VOD

Już dziś wiemy, iż cztery produkcje Universalu zobaczymy niedługo w domach. Mianowicie wspomniane Polowanie, Niewidzialnego człowieka i Emmę – wszystkie miały już premiery kinowe i pojawią się na VOD już 20 marca. Z kolei Trolle 2, które miały mieć premierę 20 marca, zostały przesunięte na 13 kwietnia i w tym samym dniu pojawią się w kinach i na VOD.

Decider

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

filmy dokumentalne o epidemiach

10 seriali i filmów dokumentalnych o epidemiach, które warto obejrzeć

koronawirus rynek kinowy

Koronawirus poprzestawia nasze nawyki i rynek kinowy na zawsze