polowanie zwiastun premiera data premiery
Polowanie (Universal Pictures)
in

SUPER!SUPER!

Polowanie – zakazany film dostał nowy zwiastun i datę premiery

O całej dramie wokół Polowania pisaliśmy kilka miesięcy temu, kiedy wiele wskazywało na to, że filmu nie zobaczymy w kinach. Jednak widowisko określane chorym i okropnym doczeka się premiery i mamy jego nowy zwiastun.

Polowanie wywołało na długo przed premierą wiele kontrowersji. Dlaczego? W wielkim skrócie: film opowiada o dwunastu nieszczęsnych nieznajomych, którzy budzą się na polanie i nie mają pojęcia, gdzie są i jak się tam dostali. A dostali się w bardzo konkretnym celu. Są zwierzyną łowną. Grupka bogaczy urządziła sobie sport z polowania na zwykłych Amerykanów.

Jednak nie wszystko idzie po myśli pochrzanionych jegomości. Jedna z dwunastki, Crystal (w tej roli znana z GLOW Betty Gilpin) zna tę grę lepiej niż oni. Rolę się odwracają i zwierzyna staje się drapieżnikiem. Zrobi wszystko, by dopaść tajemniczą kobietę, w którą wcieliła się Hilary Swank.

Polowanie jednak pojawi się w kinach

Pierwotnie premiera Polowania miała odbyć się 27 września. Jednak w następstwie zeszłorocznych masowych strzelanin Universal zmienił datę premiery na 18 października, ale oburzeni na widowisko byli konserwatyści. W stacji Fox News w kontekście produkcji padały najmocniejsze słowa potępienia, gdyż film ma zaogniać i wywoływać chaos i według niektórych jest liberalną fantazją.

Widowisko firmuje najpopularniejszy producent horrorów, czyli Blumhouse, który dał nam Uciekaj! czy serię Noc oczyszczenia. Za scenariusz odpowiadają Damon Lindelof (Watchmen) oraz Nick Cuse (Maniac). Reżyserem Polowania jest Craig Zobel, którego możecie kojarzyć z pracy nad niezbyt dobrze przyjętą Siłą perswazji.

Najnowsza i miejmy nadzieję, że ostateczna data premiery Polowania została ustalona na 13 marca.

Wybierzecie się do kin? Dajcie znać w komentarzach. A może macie ochotę na horrorową koszulkę? Sporo znajdziecie tutaj.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ptaki nocy box office birds of prey

Box office: Ptaki nocy nie dały rady (weekend USA, 7-9 lutego 2020)

Altered Carbon sezon 2

Altered Carbon to najlepsze, co nas czeka na koniec lutego