polsat solid gold bez skrupułów bad boy mayday
Polsat pokaże trzy serialowe wersje kinowych hitów
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Seriale na postawie filmów “Bad Boy”, “Solid Gold” i “Mayday” na Polsacie

Polsat po wakacjach zaprasza na trzy serialowe wersje kinowych hitów. Będziecie mogli obejrzeć seriale “Bad Boy”, “Bez skrupułów” oraz “Mayday”.

Premiera filmu “Pętla” już za kilka dni w kinach, a właśnie dowiedzieliśmy się, że stacja Polsat pokaże serialową wersję innego filmu Patryka Vegi – “Bad Boy” trafi na mały ekran. To nie pierwsza taka produkcja Patryka Vegi – wcześniej powstały serialowe wersje filmów “PitBull”, “Służby specjalne”, “Kobiety mafii”, “Botoks” oraz “Polityka”. Według opinii wielu widzów, którą podzielam, seriale Patryka Vegi są o wiele bardziej oglądalne niż ich filmowe odpowiedniki. Jak będzie z widowiskiem o mrocznej stronie piłkarskiego środowiska? Tego dowiemy się za kilka tygodni.

Wcześniej widzowie będą mogli się zapoznać ze serialową wersją filmu “Solid Gold”, czyli “Bez skrupułów”. 5-odcinkowy serial o skrzywdzonej policjantce, która infiltruję grupę budującą piramidę finansową, będziecie mogli śledzić na antenie Polsatu w soboty o 20:00.

Trzecim filmowym serialem będzie komediowy “Mayday”, który poszerzy opowieść napisaną i wyreżyserowaną przez Sama Akina.

Uważacie, że tworzenie serialowych wersji filmów ma sens? Który z wymienionych seriali zapowiada się najciekawiej? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: Polsat News

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Krzyk 2022 film scream data premiery horror

“Krzyk” od twórców “Zabawy w pochowanego”. Znamy datę premiery

Rozłąka Away serial netflix recenzja
6/10

“Rozłąka” (“Away”) – sezon 1 – recenzja serialu