polsat solid gold bez skrupułów bad boy mayday
Polsat pokaże trzy serialowe wersje kinowych hitów
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK SEXYSEXY SMUTNESMUTNE

Seriale na postawie filmów “Bad Boy”, “Solid Gold” i “Mayday” na Polsacie

Polsat po wakacjach zaprasza na trzy serialowe wersje kinowych hitów. Będziecie mogli obejrzeć seriale “Bad Boy”, “Bez skrupułów” oraz “Mayday”.

Premiera filmu “Pętla” już za kilka dni w kinach, a właśnie dowiedzieliśmy się, że stacja Polsat pokaże serialową wersję innego filmu Patryka Vegi – “Bad Boy” trafi na mały ekran. To nie pierwsza taka produkcja Patryka Vegi – wcześniej powstały serialowe wersje filmów “PitBull”, “Służby specjalne”, “Kobiety mafii”, “Botoks” oraz “Polityka”. Według opinii wielu widzów, którą podzielam, seriale Patryka Vegi są o wiele bardziej oglądalne niż ich filmowe odpowiedniki. Jak będzie z widowiskiem o mrocznej stronie piłkarskiego środowiska? Tego dowiemy się za kilka tygodni.

Wcześniej widzowie będą mogli się zapoznać ze serialową wersją filmu “Solid Gold”, czyli “Bez skrupułów”. 5-odcinkowy serial o skrzywdzonej policjantce, która infiltruję grupę budującą piramidę finansową, będziecie mogli śledzić na antenie Polsatu w soboty o 20:00.

Trzecim filmowym serialem będzie komediowy “Mayday”, który poszerzy opowieść napisaną i wyreżyserowaną przez Sama Akina.

Uważacie, że tworzenie serialowych wersji filmów ma sens? Który z wymienionych seriali zapowiada się najciekawiej? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: Polsat News

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Krzyk 2022 film scream data premiery horror

“Krzyk” od twórców “Zabawy w pochowanego”. Znamy datę premiery

Rozłąka Away serial netflix recenzja
6/10

“Rozłąka” (“Away”) – sezon 1 – recenzja serialu