in

SUPER!SUPER!

Polski zwiastun Mudbound zapowiada poruszający film od Netflixa

Netflix Mudbound 2017 film
Mudbound zapowiada się na poruszająca historię o przyjaźni i rasizmie | YouTube: Netflix

Mudbound to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów listopada. Ta świetnie oceniana produkcja zapowiada się na niesamowicie poruszające widowisko, które obejrzą wyłącznie abonenci Netflixa.

Dwie rodziny z Missisipi – jedna biała, druga czarna – muszą odnaleźć się w brutalnej powojennej rzeczywistości, kiedy uprzedzenia znaczą czasem więcej niż przyjaźń. – Czytam opis Netflixa. Mudbound to opowieść o weteranach II wojny światowej, których łączy głęboka przyjaźń, ale dzieli kolor skóry w czasach, gdy Stany Zjednoczone trawił zajadły rasizm.

Na film naprawdę warto czekać, bo nie tylko zwiastun robi wrażenie. Przede wszystkim zachęcają pierwsze recenzje. Obecnie produkcja ma 95% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. Średnia wyciągnięta z 43 ocen to 8.3/10. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Netflix szykuje dla nas Oscarową produkcję.

Kolejny raz powtórzę, że warto mieć Netflixa w bieżącym miesiącu. Oficjalna premiera Mudbound już 17 listopada. W filmie zobaczycie Garretta Hedlunda, Carey Mulligan, Roba Morgana oraz znanego z Better Call Saul i Breaking Bad Jonathana Banksa. Reżyseruje Dee Rees do scenariusza Virgil Williams.

Mudbound na Netfliksie

Źródło: YouTube, Rotten Tomatoes

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

new warriors serial marvel freeform 2018

Niepewny los New Warriors Marvela. Freeform nie chce serialu

Saving Capitalism Netflix listopad film dokumentalny robert reich

Czy gospodarka jeszcze jest dla ludzi? Netflix prezentuje film Saving Capitalism