The Boys sezon 4

Polski zwiastun Mudbound zapowiada poruszający film od Netflixa

Dariusz Filipek
1 min czytania
Mudbound zapowiada się na poruszająca historię o przyjaźni i rasizmie | YouTube: Netflix

Z ostatniej chwili

Mudbound to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów listopada. Ta świetnie oceniana produkcja zapowiada się na niesamowicie poruszające widowisko, które obejrzą wyłącznie abonenci Netflixa.

Dwie rodziny z Missisipi – jedna biała, druga czarna – muszą odnaleźć się w brutalnej powojennej rzeczywistości, kiedy uprzedzenia znaczą czasem więcej niż przyjaźń. – Czytam opis Netflixa. Mudbound to opowieść o weteranach II wojny światowej, których łączy głęboka przyjaźń, ale dzieli kolor skóry w czasach, gdy Stany Zjednoczone trawił zajadły rasizm.

- Reklama -
Ad image

Na film naprawdę warto czekać, bo nie tylko zwiastun robi wrażenie. Przede wszystkim zachęcają pierwsze recenzje. Obecnie produkcja ma 95% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. Średnia wyciągnięta z 43 ocen to 8.3/10. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Netflix szykuje dla nas Oscarową produkcję.

Kolejny raz powtórzę, że warto mieć Netflixa w bieżącym miesiącu. Oficjalna premiera Mudbound już 17 listopada. W filmie zobaczycie Garretta Hedlunda, Carey Mulligan, Roba Morgana oraz znanego z Better Call Saul i Breaking Bad Jonathana Banksa. Reżyseruje Dee Rees do scenariusza Virgil Williams.

Mudbound na Netfliksie

Źródło: YouTube, Rotten Tomatoes

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz