in , ,

SUPER!SUPER!

PopSpam: Anihilacja, Culpa, Black Lightning, Life is Strange

Anihilacja, Culpa, Black Lightning, Life is Strange
PopSpam: Anihilacja, Culpa, Black Lightning, Life is Strange (materiały prasowe)

Dziś w spamie mam dla Was kolejny zwiastun Anihilacji, zapowiedź serialu Culpa: spowiedź i zbrodnia oraz plakat Black Lightning. Jednak to nie wszystko. Najlepsze na końcu, czyli Life is Strange na komórki.

Nowy zwiastun Anihilacji.

Po świetnej Ex Machnie Alex Garland wziął się za prozę Jeffa VanderMeera, czego efektem będzie filmowa Anihilacja, zapowiedziana na 22 lutego na świecie i – oby to się zmieniło – 23 marca w Polsce. W filmie zobaczymy m.in. Natalie Portman, Tessę Thompson i Oscara Isaaca. W sieci wylądował właśnie nowy zwiastun. Nie mogę się doczekać! (źródło: YouTube: Paramount Pictures)

Culpa: spowiedź i zbrodnia na kanale 13 Ulica.

18 stycznia na kanale 13 Ulica, odbędzie się rodzima premiera serialu Culpa: spowiedź i zbrodnia, który jest 4. odcinkowym miniserialem wyprodukowanym przez niemiecki oddział stacji. Zarys fabularny jest nieco intrygujący. Jednak widowisko zebrało bardzo średnie oceny.

W komunikacie prasowym czytam, że Culpa to: dramat kryminalny przedstawia historię osobliwego księdza (w tej roli Stipe Erceg znany z Edukatorów, Tożsamości), który za sprawą niekonwencjonalnych metod jest w stanie wyciągnąć ze spowiedników najmroczniejsze sekrety, również te dotyczące czynów zakazanych. Gdy dowiaduje się o zbrodniach, które dopiero mają zostać popełnione, robi wszystko, aby im zapobiec, nie łamiąc przy tym tajemnicy spowiedzi. (źródło: komunikat prasowy, YouTube: 13th Street Deutschland)

Pojawił się plakat i zwiastun serialu Black Lightning.

Stacja The CW powoli rozkręca promocję swojego najnowszego superbohaterskiego serialu Black Lightning. Ten będzie miał premierę 16 stycznia, a tymczasem mam dla Was całkiem przyjemny plakat oraz zwiastun, który podoba mi się niestety nieco mniej. (źródło: Variety)

https://www.youtube.com/watch?v=wnJ3O_0dnlA

Black Lightning
Black Lightning (The CW)

Gra Life is Strange trafi na smartfony.

Kiedy zacząłem swoją przygodę z Life is Strange, mocno zastanawiałem się, dlaczego śladem Telltale Games producenci nie pokusili się o wersję mobilną. Ta przygodówka jest wręcz skrojona pod takie urządzenia. Po blisko trzech latach od premiery to wreszcie się dzieje! Gdybym już raz nie przeszedł tej produkcji, na pewno bym się skusił. Świetna fabuła, ujmujący bohaterzy, ciekawy pomysł – jednym słowem warto.

Life is Strange od dziś jest dostępne na co nowszych sprzętach z iOS (link do sklepu), a w styczniu zawita na urządzenia z androidem. Każdy z 5. odcinków będzie kosztował 2.99 dolary. (źródło: YouTube: Life is Strange)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

homelnad data premiery sezon 7 showtime

Homeland: Fenomenalny zwiastun 7. sezonu i data premiery

Disney przejął 21st Century Fox

Disney przejął 21st Century Fox: co, jak i za ile?