Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower
Ostatnio praktycznie nie ma dnia, żeby nie pokazały się nowe, ciekawe zwiastuny nadchodzących filmów i seriali (YouTube)
in ,

PopSpam: Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower

To się nam posypał worek ze zwiastunami. Czeka Was sporo oglądania. Od animacji Incredibles 2, poprzez seriale Unbreakable Kimmy Schmidt i Sprawa idealna, kończąc na świetnie zapowiadającej się nowości od Hulu, czyli The Looming Tower.

Zwiastun filmu animowanego Incredibles 2.

Najważniejsza zapowiedź to zdecydowanie zwiastun Incredibles 2, czyli kontynuacji animowanego hitu Pixara sprzed lat, który u nas debiutował jako Iniemamocni. W pewnym momencie zupełnie straciłem nadzieję na sequel, ale życie ponownie mnie zaskoczyło i moja ulubiona animowana komedia doczeka się następcy, który trafi do kin 15 czerwca.😍

Zajawka 4. sezonu serialu Unbreakable Kimmy Schmidt.

Fani Kimmy Schmidt powinni czuć się usatysfakcjonowani, gdyż ich ukochana bohaterka wraca z czwartym sezonem, który właśnie dostał zajawkę. Sezon zostanie wypuszczony w dwóch częściach, a pierwsze 6 odcinków obejrzycie 30 maja.

Unbreakable Kimmy Schmidt na Netfliksie

Zwiastun serialu CBS All Access Sprawa idealna.

Pierwszy sezon spin-offu Żony idealnej to jedna z moich ulubionych nowości 2017 roku. Dlatego na kontynuację prawniczych dramatów czekam z niekrytą niecierpliwością. Najnowszy zwiastun widowiska tylko zaostrzył mój apetyt. Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu już 4 marca.

Sprawa idealna na HBO GO

https://www.youtube.com/watch?v=0egKCUonR0k

Drugi zwiastun The Looming Tower od Hulu.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2018 roku doczekała się kolejnej zapowiedzi. Najnowsza produkcja Hulu pokaże biurokrację, opieszałość i nieporozumienia pomiędzy CIA i FBI, co przyczyniło się do niepowstrzymania zamachów z 11 września 2001 roku – pomimo tego, że zagrożenie było znane, a sygnały o tym, iż coś się szykuje, wyraźne. Premiera wkrótce, bo już 28 lutego na Hulu i 1 marca na Amazon Prime Video.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Star Trek: Discovery

Popyt na seriale w USA – Star Trek: Discovery ciągle na topie [04-10.02.2018]

Bosch, Sneaky Pete, The Innocents, Seven Seconds

PopSpam: Bosch, Sneaky Pete, The Innocents, Seven Seconds