Modyfikowany węgiel parrot analytics popyt na seriale
Modyfikowany węgiel wystartował z 7. pozycji zeszłotygodniowego zestawienia (Netflix)
in

Popyt na seriale w USA – Jak wypadł Modyfikowany węgiel? [28.01-03.02.18]

Na jakie seriale w Stanach Zjednoczonych był największy popyt? Odpowiedź na to pytanie jest dosyć zaskakująca, chociaż sam bardzo chętnie oglądam kolejne odcinki lidera zestawienia, przygotowanego przez Parrot Analytics.

Króluje serial Star Trek: Discovery, który wraz z nowym rokiem wrócił z drugą połową sezonu. CBS All Access nie jest platformą wielką i nie dysponuje wieloma oryginalnymi widowiskami, ale radzi sobie całkiem nieźle, nawet w oderwaniu od siostrzanej stacji Showtime, której CBS Corporation jest właścicielem. Świetnie odebrane sci-fi znalazło się na pierwszej pozycji, zarówno w rankingu widowisk skierowanych wyłącznie na rynek cyfrowy, jak i w ogólnym zestawieniu, gdzie musiało zmierzyć się z telewizyjnym hitem od AMC, czyli The Walking Dead.

W ogólnym zestawieniu całkiem nieźle radzi sobie komediodramat Shameless od Showtime, który idzie łeb w łeb z nieśmiertelnymi Chirurgami od ABC.

W streamingu ciągle chętnie oglądamy Stranger Things i popłynęliśmy na fali nowego sezonu Czarnego lustra. Ogólnie rzecz biorąc, Netflix dzieli i rządzi. Tylko raz na jakiś czas pojawia się pozycja konkurencji. Czego przykładem jest The Grand Tour od Amazonu na miejscu 5.

Najnowszy hit Netflixa, czyli Modyfikowany węgiel, startuje w zestawieniu z 7. pozycji. Serial zebrał mieszane recenzje i równie zmieszani są widzowie. Powoduje emocje, które można śmiało określić, jako nienawistne, jak i pełne zachwytu. Mnie bliżej do tych drugich.

parrot analytics star trek: discovery popyt na seriale
Star Trek: Discovery chwycił i nie chce puścić, pokonując nawet The Walking Dead (Parrot Analytics)

Dane pochodzą od firmy Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale, uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści (również źródła nielegalne).

Źródło: Parrot Analytics

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

cable deadpool 2 zwiastun

Zwiastun filmu Deadpool 2 – poznajcie Cable’a

venom zwiastun

Zwiastun filmu Venom – Tom Hardy w filmie Sony i Marvela wypada tak sobie