in

Popyt na seriale w USA – Jak wypadł Modyfikowany węgiel? [28.01-03.02.18]

Modyfikowany węgiel parrot analytics popyt na seriale
Modyfikowany węgiel wystartował z 7. pozycji zeszłotygodniowego zestawienia (Netflix)

Na jakie seriale w Stanach Zjednoczonych był największy popyt? Odpowiedź na to pytanie jest dosyć zaskakująca, chociaż sam bardzo chętnie oglądam kolejne odcinki lidera zestawienia, przygotowanego przez Parrot Analytics.

Króluje serial Star Trek: Discovery, który wraz z nowym rokiem wrócił z drugą połową sezonu. CBS All Access nie jest platformą wielką i nie dysponuje wieloma oryginalnymi widowiskami, ale radzi sobie całkiem nieźle, nawet w oderwaniu od siostrzanej stacji Showtime, której CBS Corporation jest właścicielem. Świetnie odebrane sci-fi znalazło się na pierwszej pozycji, zarówno w rankingu widowisk skierowanych wyłącznie na rynek cyfrowy, jak i w ogólnym zestawieniu, gdzie musiało zmierzyć się z telewizyjnym hitem od AMC, czyli The Walking Dead.

W ogólnym zestawieniu całkiem nieźle radzi sobie komediodramat Shameless od Showtime, który idzie łeb w łeb z nieśmiertelnymi Chirurgami od ABC.

W streamingu ciągle chętnie oglądamy Stranger Things i popłynęliśmy na fali nowego sezonu Czarnego lustra. Ogólnie rzecz biorąc, Netflix dzieli i rządzi. Tylko raz na jakiś czas pojawia się pozycja konkurencji. Czego przykładem jest The Grand Tour od Amazonu na miejscu 5.

Najnowszy hit Netflixa, czyli Modyfikowany węgiel, startuje w zestawieniu z 7. pozycji. Serial zebrał mieszane recenzje i równie zmieszani są widzowie. Powoduje emocje, które można śmiało określić, jako nienawistne, jak i pełne zachwytu. Mnie bliżej do tych drugich.

parrot analytics star trek: discovery popyt na seriale
Star Trek: Discovery chwycił i nie chce puścić, pokonując nawet The Walking Dead (Parrot Analytics)

Dane pochodzą od firmy Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale, uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści (również źródła nielegalne).

Źródło: Parrot Analytics

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cable deadpool 2 zwiastun

Zwiastun filmu Deadpool 2 – poznajcie Cable’a

venom zwiastun

Zwiastun filmu Venom – Tom Hardy w filmie Sony i Marvela wypada tak sobie