in

Porhub w popkulturze w 2018 roku

PornHub w 2018 roku
PornHub w 2018 roku (źródło: różne; edycja: Popkulturyści)

Dział Insights PorHuba dostarczył świeżych statystyk. Zespół serwisu podsumowuje 2018 rok, nie zapominając o popkulturze.

Jestem u siebie i nie będę się bał skorzystać z miejsca i okazji, by wspomnieć o PornHubie. Serwis pornograficzny kolejny raz policzył rzeczy i pochwalił się umiejętnością ich liczenia, ubierając wszystko w bardzo przyjemne dla oka infografiki. O rocznym zestawieniu przypomniał mi pewien Dawid. Nieładnie Dawidzie, ale dziękuję.

Zacznijmy i skończmy na rzeczach ważnych, czyli na popkulturze. Okazuje się, że najchętniej wyszukiwaną postacią ze świata filmów, seriali i komiksów jest Harley Quinn. Miejsce drugie zajęła disneyowska MILF, czyli Elastigirl. Podium zamyka cała rodzinka Iniemamocnych.

Pornhub 2018
Najpopularniejsze frazy szukane w serwisie PornHub, dotyczące postaci związanych z popkulturą (PornHub)

W świecie gier królowała Bowsette. Niżej uplasowała się Brigitte z Overwatcha. Chociaż wiekowa, ciągle świetnie ma się Lara Croft, która uplasowała się na ostatnim miejscu podium.

pornhub gry
Najpopularniejsze frazy szukane w serwisie PornHub, dotyczące postaci związanych z grami wideo (PornHub)

PorHub pochwalił się również regionalnymi i światowymi spadkami oglądalności podczas wielkich gal. Podczas ceremonii rozdania Złotych Globów, Grammy Awards, Video Music Awards oglądalność na PornHubie spadła o 4%. Podczas rozdania nagród Emmy o 5%. A przy Oscarach i American Music Awards o aż 6%. Z kolei podczas People’s Choice Awards i Country Music Awards o zaledwie 3%.

O wiele dotkliwsze dla PornHuba są wydarzenia z branży IT. Apple iPhone Live Event kosztował serwis aż 11% spadek u użytkowników korzystających z iOS. Podczas ślubu Harry’ego i Meghan było to 10%. Z kolei podczas premiery 11 sezonu Teorii wielkiego podrywu spadek wyniósł 5%. Za to w czasie transmisji PornHub Awards oglądalność skoczyła o 5%.

pornhub oglądalność
Spadki oglądalności PornHuba podczas wielkich wydarzeń (PornHub)

To był zaledwie wycinek z tony informacji, którymi pochwalił się PornHub. Po resztę zapraszam do ich działu Insights.

[interaction id=”5c127c1208b5342f6a78809e”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobiety mafii 2 zwiasyn

Kobiety mafii 2 i zwiastun w stylu ZF Skurcz

serial 1983 netflix 1983 popularność 1983 drugi sezon

Jeśli czekacie na drugi sezon 1983 to możecie się nie doczekać