PornHub w 2018 roku
PornHub w 2018 roku (źródło: różne; edycja: Popkulturyści)
in

SEXYSEXY

Porhub w popkulturze w 2018 roku

Dział Insights PorHuba dostarczył świeżych statystyk. Zespół serwisu podsumowuje 2018 rok, nie zapominając o popkulturze.

Jestem u siebie i nie będę się bał skorzystać z miejsca i okazji, by wspomnieć o PornHubie. Serwis pornograficzny kolejny raz policzył rzeczy i pochwalił się umiejętnością ich liczenia, ubierając wszystko w bardzo przyjemne dla oka infografiki. O rocznym zestawieniu przypomniał mi pewien Dawid. Nieładnie Dawidzie, ale dziękuję.

Zacznijmy i skończmy na rzeczach ważnych, czyli na popkulturze. Okazuje się, że najchętniej wyszukiwaną postacią ze świata filmów, seriali i komiksów jest Harley Quinn. Miejsce drugie zajęła disneyowska MILF, czyli Elastigirl. Podium zamyka cała rodzinka Iniemamocnych.

Pornhub 2018
Najpopularniejsze frazy szukane w serwisie PornHub, dotyczące postaci związanych z popkulturą (PornHub)

W świecie gier królowała Bowsette. Niżej uplasowała się Brigitte z Overwatcha. Chociaż wiekowa, ciągle świetnie ma się Lara Croft, która uplasowała się na ostatnim miejscu podium.

pornhub gry
Najpopularniejsze frazy szukane w serwisie PornHub, dotyczące postaci związanych z grami wideo (PornHub)

PorHub pochwalił się również regionalnymi i światowymi spadkami oglądalności podczas wielkich gal. Podczas ceremonii rozdania Złotych Globów, Grammy Awards, Video Music Awards oglądalność na PornHubie spadła o 4%. Podczas rozdania nagród Emmy o 5%. A przy Oscarach i American Music Awards o aż 6%. Z kolei podczas People’s Choice Awards i Country Music Awards o zaledwie 3%.

O wiele dotkliwsze dla PornHuba są wydarzenia z branży IT. Apple iPhone Live Event kosztował serwis aż 11% spadek u użytkowników korzystających z iOS. Podczas ślubu Harry’ego i Meghan było to 10%. Z kolei podczas premiery 11 sezonu Teorii wielkiego podrywu spadek wyniósł 5%. Za to w czasie transmisji PornHub Awards oglądalność skoczyła o 5%.

pornhub oglądalność
Spadki oglądalności PornHuba podczas wielkich wydarzeń (PornHub)

To był zaledwie wycinek z tony informacji, którymi pochwalił się PornHub. Po resztę zapraszam do ich działu Insights.

[interaction id=”5c127c1208b5342f6a78809e”]

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

kobiety mafii 2 zwiasyn

Kobiety mafii 2 i zwiastun w stylu ZF Skurcz

serial 1983 netflix 1983 popularność 1983 drugi sezon

Jeśli czekacie na drugi sezon 1983 to możecie się nie doczekać