The Boys sezon 4

Porhub w popkulturze w 2018 roku

Dariusz Filipek
2 min czytania
PornHub w 2018 roku (źródło: różne; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Dział Insights PorHuba dostarczył świeżych statystyk. Zespół serwisu podsumowuje 2018 rok, nie zapominając o popkulturze.

Jestem u siebie i nie będę się bał skorzystać z miejsca i okazji, by wspomnieć o PornHubie. Serwis pornograficzny kolejny raz policzył rzeczy i pochwalił się umiejętnością ich liczenia, ubierając wszystko w bardzo przyjemne dla oka infografiki. O rocznym zestawieniu przypomniał mi pewien Dawid. Nieładnie Dawidzie, ale dziękuję.

- Reklama -
Ad image

Zacznijmy i skończmy na rzeczach ważnych, czyli na popkulturze. Okazuje się, że najchętniej wyszukiwaną postacią ze świata filmów, seriali i komiksów jest Harley Quinn. Miejsce drugie zajęła disneyowska MILF, czyli Elastigirl. Podium zamyka cała rodzinka Iniemamocnych.

Pornhub 2018
Najpopularniejsze frazy szukane w serwisie PornHub, dotyczące postaci związanych z popkulturą (PornHub)

W świecie gier królowała Bowsette. Niżej uplasowała się Brigitte z Overwatcha. Chociaż wiekowa, ciągle świetnie ma się Lara Croft, która uplasowała się na ostatnim miejscu podium.

pornhub gry
Najpopularniejsze frazy szukane w serwisie PornHub, dotyczące postaci związanych z grami wideo (PornHub)

PorHub pochwalił się również regionalnymi i światowymi spadkami oglądalności podczas wielkich gal. Podczas ceremonii rozdania Złotych Globów, Grammy Awards, Video Music Awards oglądalność na PornHubie spadła o 4%. Podczas rozdania nagród Emmy o 5%. A przy Oscarach i American Music Awards o aż 6%. Z kolei podczas People’s Choice Awards i Country Music Awards o zaledwie 3%.

O wiele dotkliwsze dla PornHuba są wydarzenia z branży IT. Apple iPhone Live Event kosztował serwis aż 11% spadek u użytkowników korzystających z iOS. Podczas ślubu Harry’ego i Meghan było to 10%. Z kolei podczas premiery 11 sezonu Teorii wielkiego podrywu spadek wyniósł 5%. Za to w czasie transmisji PornHub Awards oglądalność skoczyła o 5%.

pornhub oglądalność
Spadki oglądalności PornHuba podczas wielkich wydarzeń (PornHub)

To był zaledwie wycinek z tony informacji, którymi pochwalił się PornHub. Po resztę zapraszam do ich działu Insights.

- Reklama -
Skazana Max serial

[interaction id=”5c127c1208b5342f6a78809e”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz