The Boys sezon 4

Preacher – kaznodzieja zostaje z nami chwilę dłużej

Dariusz Filipek
1 min czytania
Dominic Cooper wraca jako kaznodzieja z trzecim sezonem i dobrą, bogobojną modlitwą | AMC

Z ostatniej chwili

Preacher był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Przynajmniej przeze mnie. Adaptacja świetnego komiksu przez świetną ekipę telewizyjną to coś, co wydawałoby się, że nie może się nie udać. I chociaż pierwszy sezon miał swoje momenty, to widowisko nie do końca spełniło moje oczekiwania.

- Reklama -
Ad image

Drugiego sezonu jeszcze nie widziałem. Kiedy subskrybowałem Amazon Prime Video, obiecywałem sobie, że zabiorę się za serial Sama Catlina i Setha Rogena, ale brakło i chęci, i czasu.

Najwidoczniej nie znam się na dobrych produkcjach, bo AMC właśnie dało zielone światło trzeciemu sezonowi Preachera. O czym poinformował Seth Rogen na Twitterze.

Teraz rozmodlony tłum musi uzbroić się w cierpliwość, bo nasz kaznodzieja wróci nawracać i nauczać o słowie pana najpewniej w przyszłym roku. A ja powoli zbieram swoje modlitewniki i jak tylko czasu starczy, zabieram się za drugą odsłonę przygód Jessego Custera.

Preacher na Prime Video

Źródło: Twitter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz