Preacher Kaznodzieja 3 amc
Dominic Cooper wraca jako kaznodzieja z trzecim sezonem i dobrą, bogobojną modlitwą | AMC
in

Preacher – kaznodzieja zostaje z nami chwilę dłużej

Preacher był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Przynajmniej przeze mnie. Adaptacja świetnego komiksu przez świetną ekipę telewizyjną to coś, co wydawałoby się, że nie może się nie udać. I chociaż pierwszy sezon miał swoje momenty, to widowisko nie do końca spełniło moje oczekiwania.

Drugiego sezonu jeszcze nie widziałem. Kiedy subskrybowałem Amazon Prime Video, obiecywałem sobie, że zabiorę się za serial Sama Catlina i Setha Rogena, ale brakło i chęci, i czasu.

Najwidoczniej nie znam się na dobrych produkcjach, bo AMC właśnie dało zielone światło trzeciemu sezonowi Preachera. O czym poinformował Seth Rogen na Twitterze.

Teraz rozmodlony tłum musi uzbroić się w cierpliwość, bo nasz kaznodzieja wróci nawracać i nauczać o słowie pana najpewniej w przyszłym roku. A ja powoli zbieram swoje modlitewniki i jak tylko czasu starczy, zabieram się za drugą odsłonę przygód Jessego Custera.

Preacher na Prime Video

Źródło: Twitter

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Runaways serial

Runaways Marvela pokazuje pazur na dwuminutowym zwiastunie

Buty Stranger Things

Buty Stranger Things od Reeboka. Szał się dopiero zaczyna!