in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Coyote” w serwisie CBS All Access

Coyote serial 2021 premiera online lektor napisy gdzie oglądać Breaking Bad
Serial "Coyote" już dostępny w serwisie CBS All Access

“Coyote” to pierwszy tegoroczny serial, który pretenduje do grona najciekawszych widowisk 2021 roku.

“Coyote” opowiada o Benie Clemensie. Mężczyzna po 32 lata w zawodzie agenta straży granicznej jest zmuszony, aby pracować dla ludzi, których wcześniej ścigał. W Bena wcielił się znany ze “Świata gliniarzy” Michael Chiklis.

⚡ PRZECZYTAJ: Sprawdź ranking najlepszych seriali 2020 roku

Twórcą serialu jest David Graziano, który wcześniej pracował nad serialowym “Jackiem Ryanem” oraz nad “Amerykańskimi bogami”. Reżyserką widowiska jest Michelle MacLaren – producentka, scenarzystka i reżyserka wielu seriali – “Breaking Bad”, “Zadzwoń do Saula”, “Z Archiwum X”, “The Walking Dead” czy “Gry o tron”. Jest również producentką wykonawczą serialu.

Pierwsze recenzje “Coyote” są bardzo optymistyczne. Z serwisu Newsday dowiadujemy się, że serial nie tyle mówi o granicy, ale ją przekracza, aby spojrzeć na ludzi z bliska – ich życia, marzenia i tragedie. W serialu polityka emigracyjna Stanów Zjednoczonych zostaje odwrócona. Przez co Benowi pozostaje nadać sens tej inwersji, co ma to wpływ na spojrzenie widza na tę problematykę.

Coyote
Michael Chiklis jako Ben Clemens w serialu “Coyote” (CBS All Access)

Ciekawostką jest to, że serial nie jest określany jako następca “Breaking Bad”, a bardziej coś w stylu “Breaking Good”. Tym samym najpewniej będziemy mieli do czynienia z obrazem zatwardziałego pogranicznika, któremu mięknie serce.

Gdzie można oglądać “Coyote” online?

Niestety serial na tę chwilę nie ma polskiej dystrybucji, a premierowe odcinki będą pojawiały się w serwisie CBS All Access. Właśnie w tym amerykańskim serwisie można oglądać na bieżąco takie produkcje jak “The Stand”, “Star Trek: Discovery”, “Star Trek: Picard”, “Sprawa idealna”, “Strefa mroku”, “Dlaczego kobiety zabijają”, “Interrogation”, “Strange Angel”, “One Dollar” czy “Opowiedz mi bajkę”.

Aby uzyskać dostęp do CBS All Access, potrzebna jest usługa VPN, dzięki której możemy zmienić naszą wirtualną geolokalizację. Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie już za 3,15 euro miesięcznie. Usługa pozwala na oglądanie serwisów strumieniujących ze wszystkich stron świata – nie tylko CBS All Access, ale również Disney Plus, wszystkich wersji Netflixa, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer i wielu innych. Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Co jeszcze wiemy o serialu?

Premierowy sezon “Coyote” miał premierę 7 stycznia 2021 roku. Wszystkie odcinki są już dostępne w serwisie. Pierwsza odsłona serialu ma ich sześć. Kiedy serial był przygotowywany dla stacji Paramount Network, sezon miał mieć ich dziesięć.

Oglądaj serial “Coyote” w serwisie CBS All Access ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

penisy w serialach

Penisy w serialach wreszcie pojawiają się hurtowo i na serio

Possessor recenzja film
5/10

“Possessor” – recenzja filmu