Invincible serial amazon prime video premiera
Serial animowany "Invincible" już w serwisie Amazon Prime Video
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

Premiera dnia: “Invincible” na Amazon Prime Video

“Invincible” z premierą na Amazon Prime Video. Krytycy i widzowie, którzy serial już widzieli, są zachwyceni.

“Invincible” to kolejna adaptacja komiksu Roberta Kirkmana. Do tej pory zaadaptowano jego “The Walking Dead” (oraz spin-offy serialu) dla AMC, “Outcast: Opętanie” dla Cinemax oraz kreskówkę “Super Dinosaur”. Jest również producentem filmowym. Ma na koncie pracę nad niezbyt dobrze przyjętym filmem “Air” oraz serialem “Dead by Dawn”, a obecnie przygotowuje remake “Amerykańskiego wilkołaka w Londynie”.

Komiksowa seria “Invincible”, którą w Polsce wydaje Egmont, to opowieść o Marku Graysonie, który ukrywa przed światem, że ma nadludzkie zdolności i prowadzi podwójne życie. Jest to niezwykle brutalna i dramatyczna historia, gdzie śmierć najbliższych i walające się dookoła flaki, to codzienność. Serial animowany dziedziczy wszystkie te atrybuty.

Pierwsze oceny serialu są świetne

Krytycy są zachwyceni. Na Rotten Tomatoes do tej pory serial nie dostał ani jednej negatywnej opinii. Obecnie widowisko ma tam ocenę 7,97/10, co wskazuje na to, że mamy do czynienia z niemałym hitem i kolejnym po “The Boys” superbohaterskim widowiskiem, po które warto sięgnąć na Amazon Prime Video.

Chociaż mamy do czynienia z serialem animowany, to nie ustępuje on jakością produkcjom aktorskim (Amazon Prime Video)
Chociaż mamy do czynienia z serialem animowanym, to nie ustępuje on jakością produkcjom aktorskim (Amazon Prime Video)

Widzowie na IMDB są jeszcze życzliwsi produkcji. W tej chwili animacja Amazonu ma notę 8,9/10. Jakkolwiek to się jeszcze mocno zmieni, gdyż na razie “Invincible” został oceniony przez niewiele ponad 100 użytkowników serwisu.

Premierowo Amazon na Prime Video wypuścił pierwsze trzy z ośmiu zaplanowanych na pierwszy sezon odcinków, a kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień.  A jeśli będzie Wam mało serialu, to w oczekiwaniu na kolejne odcinki komiksy z serii “Invincible” możecie kupić tutaj.

Oglądaj serial “Invincible” w serwisie Amazon Prime Video ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix polskie seriale filmy 2021 2022

Netflix idzie w Polskę z nowymi filmami i serialami po polsku

resident alien recenzja serialu sezon 1
7/10

“Resident Alien” – sezon 1 – recenzja serialu