in

Premiera dnia: “Kiedy nikt nie patrzy” na Prime Video

kiedy nikt nie patrzy amazon prime video
"Kiedy nikt nie patrzy" (Prime Video)
Zwiastun filmu “Kiedy nikt nie patrzy” (Amazon Prime Video/YouTube)

“Kiedy nikt nie patrzy” to kolejny z filmów w nurcie produkcji o podglądaniu i wylądował właśnie w serwisie Prime Video.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
KIEDY NIKT NIE PATRZY / PRIME VIDEO

“Kiedy nikt nie patrzy” to coś dla fanów takich produkcji jak “Kobieta w oknie”, “Niepokój” czy niezapomniane “Okno na podwórze”. Tutaj też główny punkt nacisku opowieści położono na motyw podglądania.

W tym przypadku mamy do czynienia z parą, która wprowadza się do wymarzonego mieszkania. Szybko zauważają, że mają świetny widok na sąsiadów z naprzeciwka. Szczególnie interesują się życiem seksualnym podglądanej pary. Jednak sprawy się komplikują, a wydawałoby się, niegroźne podglądanie zamienia się w niezdrową obsesję.

Nieprawdopodobny, ale ma momenty

“Kiedy nikt nie patrzy” napisał i wyreżyserował współtwórca netflixowego serialu “Everything Sucks!”, Michael Mohan. Pierwsze oceny jego produkcji nie są zachwycające — na Rotten Tomatoes film ma teraz notę 5,6/10. Krytycy zarzucają widowisku, że historia jest mało prawdopodobna, ale jednocześnie ta sprośno-straszna opowieść oferuje widzom kilka interesujących zwrotów akcji.

Thriller ze Sydney Sweeney i Justicem Smithem jest od dziś dostępny w serwisie Prime Video. Jakkolwiek ostrzegamy, że jest to produkcja skierowana wyłącznie do widzów dorosłych.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lucyfer sezon 6

Premiera dnia: “Lucyfer” wrócił na Netflix

wcielenie hbo max malignant gilm 2021 james wan

Premiera dnia: “Wcielenie” na HBO Max