The Boys sezon 4

Premiera dnia: “Kiedy nikt nie patrzy” na Prime Video

Dariusz Filipek
2 min czytania
"Kiedy nikt nie patrzy" (Prime Video)

Z ostatniej chwili

Zwiastun filmu “Kiedy nikt nie patrzy” (Amazon Prime Video/YouTube)

“Kiedy nikt nie patrzy” to kolejny z filmów w nurcie produkcji o podglądaniu i wylądował właśnie w serwisie Prime Video.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
KIEDY NIKT NIE PATRZY / PRIME VIDEO

“Kiedy nikt nie patrzy” to coś dla fanów takich produkcji jak “Kobieta w oknie”, “Niepokój” czy niezapomniane “Okno na podwórze”. Tutaj też główny punkt nacisku opowieści położono na motyw podglądania.

- Reklama -
Ad image

W tym przypadku mamy do czynienia z parą, która wprowadza się do wymarzonego mieszkania. Szybko zauważają, że mają świetny widok na sąsiadów z naprzeciwka. Szczególnie interesują się życiem seksualnym podglądanej pary. Jednak sprawy się komplikują, a wydawałoby się, niegroźne podglądanie zamienia się w niezdrową obsesję.

Nieprawdopodobny, ale ma momenty

“Kiedy nikt nie patrzy” napisał i wyreżyserował współtwórca netflixowego serialu “Everything Sucks!”, Michael Mohan. Pierwsze oceny jego produkcji nie są zachwycające — na Rotten Tomatoes film ma teraz notę 5,6/10. Krytycy zarzucają widowisku, że historia jest mało prawdopodobna, ale jednocześnie ta sprośno-straszna opowieść oferuje widzom kilka interesujących zwrotów akcji.

Thriller ze Sydney Sweeney i Justicem Smithem jest od dziś dostępny w serwisie Prime Video. Jakkolwiek ostrzegamy, że jest to produkcja skierowana wyłącznie do widzów dorosłych.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz