in

Premiera “Fast X” na Canal+ i w innych serwisach

Zwiastun filmu

“Fast X” to wybuchowa mieszanka akcji i przygody, która w 2023 roku wkroczyła na ekrany kin, a już dziś możecie obejrzeć widowisko wygodnie przed telewizorem.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
SERIA “SZYBCY I WŚCIEKLI”

“Fast X” to trwający 2 godziny i 21 minut film wpisuje się w serię “Szybcy i wściekli”, która od lat dostarcza niezwykłych doznań kinowych. To film pełen ekstremalnej akcji i spektakularnych wyczynów samochodowych, opierający się na znanych pomysłach z innych produkcji i wcześniejszych części sagi, dostarcza wciąż niezapomnianą rozrywkę. Film kładzie nacisk na rodzinę i akcję, prezentując niewiarygodne wydarzenia, z efektami specjalnymi na czele. Mimo pewnych niedociągnięć i braku głębszego rozwoju postaci, “Fast X” jest wciąż filmem, który potrafi dostarczyć emocji i adrenaliny.

Zdumiewające plakaty z serii “Szybcy i wściekli” już od kilku złotych

Zgodnie z opinią krytyków, “Fast X” zdobywa uznanie jako produkcja niezwykle absurdalna, a zarazem bawiąco samoświadoma. To prawdziwa uczta dla fanów sagi, a także doskonała okazja dla nowych widzów, by poznać jej magię. Na Rotten Tomatoes film ma ocenę 5,7/10. “Fast X” ma ocenę 5,6/10 na Filmweb.pl  oraz 5.8/10 na IMDB.com 

Według opinii widzów i krytyków, jeśli pragniesz szybkiej, wściekłej akcji, “Fast X” dostarczy jej w nadmiarze. Film łączy w sobie porywającą rozrywkę, zapierającą dech w piersiach jazdę samochodem oraz spektakularne efekty specjalne, które na długo pozostaną w pamięci. Jednak na koniec dnia jest to miałka rozrywka.

Według Box Office Mojo, “Fast X” zarobił 704 miliony dolarów na całym świecie. W przygotowaniu są cztery kolejne produkcje rozgrywające się w świecie “Szybkich i wściekłych”.

“Fast X” obejrzycie już dziś na Canal+, iTunes oraz Rakuten.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Łukasz Mendak

Premiera “Spider Man: Poprzez multiwersum” na Canal+ i w innych serwisach

Premiera filmu dokumentalnego “Przerwane życie: Sprawa Isabelli Nardoni” na Netflix