przyjaciele gdzie oglądać w 2021 roku hbo go
"Przyjaciele" już na HBO GO
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Przyjaciele” na HBO GO

Zwiastun serialu “Przyjaciele” na HBO GO

Jeszcze niedawno wszystkie sezony serialu “Przyjaciele” można było obejrzeć na Netfliksie. Jednak widowisko zniknęło z serwisu i od 2021 roku jest dostępne na HBO GO.

“Przyjaciele” to jeden z najchętniej oglądanych seriali, chociaż ostatni odcinek wyemitowano w 2004 roku. Netflix miał płacić 120 milionów rocznie za możliwość pokazywania serialu u siebie. To sporo, jak za dziesięć sezonów sitcomu, który zadebiutował w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych na kanale NBC. Szybko okazało się, iż była to dobra decyzja, gdyż widowisko przyciągnęło sporo subskrybentów i stało się najchętniej oglądanym serialem w serwisie.

Ponadczasowa produkcja niedawno zniknęła z Netflixa, gdyż AT&T, czyli firma, do której należy producent “Przyjaciół”, postanowiła zacząć mocniej konkurować z Netflixem. Tym samym od zeszłego roku hitowy serial można oglądać w Stanach Zjednoczonych na HBO Max, a od dziś w Polsce uzyskają do niego dostęp subskrybenci HBO GO. Podobnie stało się z innym hitem, który można było oglądać na Netfliksie, czyli “Biurem”. Serial zniknął z serwisu na rzecz konkurencyjnej platformy Peacock. Z kolei w Polsce “Biuro” teraz możecie oglądać na Amazon Prime Video.

Serial “Przyjaciele” cieszy się nie tylko olbrzymią popularnością, ale również zebrał świetne oceny. Dziś na IMDB produkcja ma notę 8,9/10, a na polskim Filmwebie niewiele gorsze 8,6/10.

Na tę chwilę możecie oglądać opowieść o szóstce przyjaciół w serwisie HBO, ale to nie wszystko, co tam na Was czeka w tym roku. Kilka dni temu miały rozpocząć się zdjęcia do odcinka specjalnego “Przyjaciół”, który będzie spotkaniem po latach ekipy aktorskiej. Być może zwiastuje to zupełnie nowe odcinki.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

behawiorysta serial player.pl Remigiusz Mróz

“Behawiorysta” jako serial na Player.pl, czyli kolejna adaptacja powieści Remigiusza Mroza

georgia disney prawo stanu głosowania

Branża filmowa protestuje w Georgii, kiedy Disney odwraca oczy