przyjaciele odcinek specjalny hbo
Serial Przyjaciele wróci z odcinkiem specjalnym (WarnerMedia)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL WTF?!WTF?!

Przyjaciele wracają! Odcinek specjalny trafi na HBO Max

Od jakiegoś czasu mówiło się o powrocie serialu Przyjaciele. W końcu to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, chociaż jego emisję zakończono w 2004 roku!

Przyjaciele pojawiali się z nowymi odcinkami od 1994 do 2004 roku, ale popularność sitcomu nie gasła od tego czasu. Serial okazał się jednym z największych hitów Netflixa i wielkie oburzenie wśród niektórych widzów wywołał fakt, iż WarnerMedia wycofują swoją markę z największego serwisu strumieniującego filmy i seriale.

Jednak nadchodzący wielkimi krokami serwis HBO Max potrzebuje hitów, którymi powalczy z konkurencją. Leciwy już serial ma być jednym z nich. Aczkolwiek obejrzymy nie tylko archiwalne sezony, ale również nowy odcinek specjalny, w którym Przyjaciele pojawią się po latach.

4 miliony za odcinek Przyjaciół

HBO Max ma pokazać odcinek specjalny Przyjaciół, aczkolwiek negocjacje w tej sprawie były kłopotliwe. W końcu gwiazdy serialu ruszyły dalej ze swoimi karierami, co nie było łatwe, gdyż przez lata byli kojarzeni z kultowym serialem. Dlatego Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry doszli do porozumienia, które sprawi, iż ich konta bankowe będą lśniły. Aktorzy mają dostać od 3 do 4 milionów dolarów za występ w odcinku specjalnym.

Nowi Przyjaciele to nie będzie spotkanie po latach

“Nie urządzimy spotkania po latach, to nie będzie restart” – powiedziała Marta Kaufman, współtwórczyni Przyjaciół – “To widowisko jest o czasie, kiedy przyjaciele są twoją rodziną” – dodała, wyjaśniając, iż życie zmienia się, gdy twoja rodzina staje się twoją rodziną.

Cokolwiek to znaczy, czekamy niecierpliwie i z zaciekawieniem. Najprawdopodobniej w Polsce odcinek specjalny pokaże HBO GO.

Przyjaciół wciąż możecie obejrzeć w serwisie Netflix >>

Chcecie obejrzeć odcinek specjalny Przyjaciół? Czego się po nim spodziewacie? Dajcie znać w komentarzach. Możecie też kupić koszulkę z Przyjaciół lub cały serial na Blu-Ray i DVD.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

The Stranger serial netflix recenzja harlan coben
4/10

The Stranger – sezon 1 – recenzja serialu

viacomcbs

ViacomCBS stanie do walki z Netflixem. Nowy serwis w drodze!