The Boys sezon 4

Answered od Quibi: jak żyć w świecie opanowanym przez koronawirus?

Dariusz Filipek
2 min czytania
Program Answered na Quibi pomoże nam radzić sobie w świecie opanowanym przez pandemię koronawirusa

Z ostatniej chwili

Quibi startuje z nowym cyklem Answered, który pomoże nam odnaleźć się w dzisiejszym świecie opanowanym przez pandemię koronawirusa.

Pierwszy odcinek Answered już pojawił się na Quibi. Zgodnie z filozofią serwisu widowiska są dostosowane przede wszystkim do oglądania na urządzeniach mobilnych, a odcinki nie trwają dłużej niż 10 minut. Pierwszy odcinek Answered trwa niespełna 5 minut i traktuje o kichaniu.

- Reklama -
Ad image

Program ma pomóc widzom lepiej zrozumieć najważniejsze aspekty pandemii koronawirusa. Wyjaśni nie tylko, co się wokół nas dzieje, ale również, dlaczego się dzieje i co jest obecnie ważne. Po obejrzeniu pierwszego odcinka mogę dodać, iż Answered zwięźle i na temat, a przede wszystkim prostym językiem przekazuje wiedzę. Nie zabraknie tematów praktycznych. Przykładowo program ma pomóc nam znaleźć odpowiedź na pytanie, jak radzić sobie w świecie, w którym zamknięte są zakłady fryzjerskie.

Answered Quibi
Answered (Quibi)

Answered prowadzi Cleo Abram. Wcześniej pracowała nad programami Glad You Asked dla YouTube Originals oraz nad Wyjaśniamy dla Netflixa. Widowisko produkuje Vox Media i możecie ten program obejrzeć także w Polsce, gdyż Quibi jest dostępny na całym świecie. Z serwisu można skorzystać przez 90 dni zupełnie za darmo.

Kolejne odcinki Answered będą pojawiały się w każdy poniedziałek, środę i piątek przez najbliższe dwa tygodnie, a następnie codziennie od 4 maja. Ponadto materiały o koronawirusie można również znaleźć na kanale Vox na YouTube.

Oglądaj online program Answered w serwisie Quibi >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz