answered quibi koronawirus program
Program Answered na Quibi pomoże nam radzić sobie w świecie opanowanym przez pandemię koronawirusa
in

SUPER!SUPER!

Answered od Quibi: jak żyć w świecie opanowanym przez koronawirus?

Quibi startuje z nowym cyklem Answered, który pomoże nam odnaleźć się w dzisiejszym świecie opanowanym przez pandemię koronawirusa.

Pierwszy odcinek Answered już pojawił się na Quibi. Zgodnie z filozofią serwisu widowiska są dostosowane przede wszystkim do oglądania na urządzeniach mobilnych, a odcinki nie trwają dłużej niż 10 minut. Pierwszy odcinek Answered trwa niespełna 5 minut i traktuje o kichaniu.

Program ma pomóc widzom lepiej zrozumieć najważniejsze aspekty pandemii koronawirusa. Wyjaśni nie tylko, co się wokół nas dzieje, ale również, dlaczego się dzieje i co jest obecnie ważne. Po obejrzeniu pierwszego odcinka mogę dodać, iż Answered zwięźle i na temat, a przede wszystkim prostym językiem przekazuje wiedzę. Nie zabraknie tematów praktycznych. Przykładowo program ma pomóc nam znaleźć odpowiedź na pytanie, jak radzić sobie w świecie, w którym zamknięte są zakłady fryzjerskie.

Answered Quibi
Answered (Quibi)

Answered prowadzi Cleo Abram. Wcześniej pracowała nad programami Glad You Asked dla YouTube Originals oraz nad Wyjaśniamy dla Netflixa. Widowisko produkuje Vox Media i możecie ten program obejrzeć także w Polsce, gdyż Quibi jest dostępny na całym świecie. Z serwisu można skorzystać przez 90 dni zupełnie za darmo.

Kolejne odcinki Answered będą pojawiały się w każdy poniedziałek, środę i piątek przez najbliższe dwa tygodnie, a następnie codziennie od 4 maja. Ponadto materiały o koronawirusie można również znaleźć na kanale Vox na YouTube.

Oglądaj online program Answered w serwisie Quibi >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Servant serial recenzja apple tv plus
9/10

Servant – sezon 1 – recenzja serialu

darmowy netflix

Darmowy Netflix? Nie daj się nabrać oszustom, którzy chcą cie okraść!