rafał zawierucha roman polański once upon a time in hollywood quentin tarantino
Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time in Hollywood (źródło: IMDB; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Polak zagra Romana Polańskiego w Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino

Od miesięcy zastanawialiśmy się, kto zagra Romana PolańskiegoOnce Upon a Time in Hollywood, który w pocie czoła przygotowuje Quentin Tarantino. Znamy odpowiedź i wydaje mi się, że ta się Wam spodoba.

W Romana Polańskiego wcieli się Rafał Zawierucha. Możecie go kojarzyć z Bogów, Jacka Stronga czy Miasta 44. Wystąpi obok doborowej obsady. W filmie zobaczymy m.in. Leonarda DiCaprio, Brada Pitta, Kurta Russella, Burta Reynoldsa, Tima Rotha, Michaela Madsena oraz Margot Robbie, która wciela się w Sharon Tate, żonę Romana Polańskiego, zamordowaną przez członków sekty Charlesa Mansona.

Nie ma drugiego takiego reżysera w Hollywood, w którego wierzyłbym tak, jak wierzę w Quentina Tarantino.

Do każdego wyboru, który dokonuje, podchodzę bez jakiejkolwiek rezerwy, bez żadnych wątpliwości. Tym samym wybór Rafała Zawieruchy jest podwójnie sycący. Z jednej strony Polak zagra Polaka, a z drugiej, nawet jeśli uznać Tarantino za twórcę nieco specyficznego, to ten zawsze dostarcza jakość i dba o szczegóły. Pokłony przed Tarantino, że nie uderzył w typowy hollywoodzki konformizm i wybrał aktora niezbyt znanego na świecie.

Once Upon a Time in Hollywood opowie historię zahaczającą o wydarzenia historyczne.

Będą one tłem i poniekąd punktem wyjściowym do zaprezentowania opowieści o niezbyt popularnym aktorze telewizyjnym i jego kaskaderze. Mężczyźni wyruszają po sławę i pieniądze do Los Angeles końca lat 60., w którym wtedy terror siała sekta Charlesa Mansona.

Światowa premiera Once Upon a Time in Hollywood została ustalona 25 lipca 2019 roku. W Polsce film obejrzymy nieco później, bo 9 sierpnia.

Przypominam, że Roman Polański zdobył niechlubne pierwsze miejsce w naszym TOP 10 najbardziej kontrowersyjnych reżyserów. Nie z powodu Sharon Tate, a z uwagi na jego ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości w związku z gwałtem na trzynastolatce.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix Berlińskie Psy serial Berlińskie Psy netflix Berlińskie Psy 2018 Berlińskie Psy permiera Berlińskie Psy data premiery Berlińskie Psy online pl

Berlińskie psy – korupcja, zabójstwo polityczne i mafijne zatargi od Netflixa

American Horror Story: Apocalypse

Niepokojąca i mroczna zapowiedź American Horror Story: Apocalypse