Shogun oglądaj online serial disney

Premiera dnia: “Ragdoll” na AMC+

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=iH_EqzbZs10
Zwiastun serialu “Ragdoll” (AMC/Alibi/BBC)

“Ragdoll” to brytyjski serial, który trafi w gust widzów uwielbiających historie o seryjnych mordercach.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
RAGDOLL / SERIALE O SERYJNYCH MORDERCACH

“Ragdoll” opowiada o śledztwie w sprawie morderstw łączących się w makabryczną całość. Londyńscy policjanci starają się rozwiązać zagadkę zwłok uszytych z kilku ciał, w których zaszyto szmacianą lalkę. Brak znaczących dowodów i świadków komplikuje dochodzenie. Temat potwornej zbrodni nie schodzi z pierwszych stron gazet, co podsyca drwiący z działań policji morderca, podający nazwiska kolejnych ofiar z datami planowanych morderstw. Rzeczy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na liście osób do zarżnięcia znajduje się jeden z członków zespołu mającego schwytać mordercę.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Odcinkowa historia jest adaptacją prozy Daniela Cole’a. Powieść pod tym samym tytułem jest częścią cyklu, którego trzy odsłony zostały wydane w naszym kraju przez oficynę Sonia Draga. Pierwsza z nich to właśnie “Ragdoll” wydana jako “Szmaciana lalka”, druga to “Przynęta”, a trzecią powieścią z serii jest “Koniec gry”.

W obsadzie znaleźli się między innymi Lucy Hale, Henry Lloyd-Hughes, Thalissa Teixeria, Alic Cook, Douggie McMeekin, Perry Jaques oraz Tim McDonell. Za scenariusz odpowiada Freddy Syborn, który wcześniej pracował między innymi nad “Obsesją Eve”, “Sex Education” oraz “Złym wychowaniem”.

Pierwsze opinie o serialu zachęcają do obejrzenia

W serwisie Rotten Tomatoes do tej pory nad produkcją pochyliło się pięciu krytyków, a cztery recenzje są pozytywne. Obecnie widowisko ma tam średnią notę 7,7/10. Opinie pośród zwykłych widzów są słabsze. Do tej pory na IMDB “Ragdoll” oceniło niespełna 80 widzów, którzy wystawili serialowi ocenę 6,3/10.

Serial jest koprodukcją AMC i brytyjskiej stacji Alibi. Widzowie w Stanach Zjednoczonych obejrzą go w serwisie AMC+, a na pozostałych terytoriach widowisko dystrybuuje BBC. Na tę chwilę nie znamy stacji ani serwisu, który pokaże sześcioodcinkowy sezon w Polsce.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Oglądaj serial “Ragdoll” w serwisie AMC+ ▶

Aby uzyskać dostęp do serwisów takich jak AMC+, czyli oficjalnie niedostępnych w Polsce, polecamy usługę Pure VPN.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x