ratched netflix zwiastun
Zwiastun serialu "Ratched" (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Oto “Ratched”. Netflix pokazał finałowy zwiastun prequela “Lotu nad kukułczym gniazdem”

Netflix pokazał finałowy zwiastun serialu “Ratched”, który będzie miał premierę 18 września 2020 roku.

“Ratched” to prequel do wydarzeń z powieści “Lot nad kukułczym gniazdem” autorstwa Kena Keseya. W 1975 roku premierę miał film Milosa Formana pod tym samym tytułem, gdzie Jack Nicholson wcielił się w Randla Patricka McMurphy’ego, a Louise Fletcher w demoniczną pielęgniarkę w szpitalu psychiatrycznym, Mildred Ratched. I to właśnie jej historię zgłębia 8-odcinkowy serial Netflixa.

Cztery sezony “Ratched”

Ryan Murphy, który jest producentem serialu, zapowiedział, iż chce, by powstały cztery sezony “Ratched”. Już teraz kontynuacja dostała zielone światło, co znaczy, iż Netflix jest pewien swego. Czy serial jest dobry, tego dowiecie się u nas już 14 września, kiedy na łamach Popkulturystów opublikujemy recenzję przedpremierową. Więcej o serialu dowiecie się pod tym odnośnikiem.

Netflix pokazał zwiastun serialu

Już dziś możecie sprawdzić finałowy zwiastun “Ratched”. W serialu napisanym przez Evana Romansky’ego zobaczymy Sarę Paulson w tytułowej roli oraz: Sharon Stone, Cynthię Nixon, Judy Davis, Jon Jon Brionesa, Amandę Plummer, Rosannę Arquette, Finna Wittrocka, Alice Englert, Huntera Parisha, Vincenta D’Onofrio, Coreya Stolla oraz Dona Cheadle’a.

Oglądaj serial “Ratched” w serwisie Netflix >>

Kup książkę “Lot nad kukułczym gniazdem” >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

mulan disney plus

“Mulan” jednak nie zarabia wielkich pieniędzy na Disney+

hbo go 30 srebrników partia trefny szmal

HBO chwali się trzema nowościami. Przed Wami “Partia”, “Trefny szmal” oraz “30 srebrników”