Ad image

Ray Liotta zmarł we śnie. Chłopiec z ferajny miał 67 lat. Oto ostatnie zdjęcia aktora

Dariusz Filipek
3 min czytania
Ray Liotta

Z ostatniej chwili

Smutne wiadomości napłynęły z Dominikany. Ray Liotta zmarł w wieku 67 lat.

Ray Liotta w dniu śmierci był na Dominikanie, gdzie kręcił zdjęcia do filmu “Dangerous Waters”. Jego menadżerka, Jennifer Allen, poinformowała opinię publiczną, że jej klient zmarł we śnie. Na tę chwilę nie wiemy, co było przyczyną śmierci.

- Reklama -
Ad image

Od ról w reklamach po “Chłopców z ferajny”

Ray Liotta urodził się w 1954 roku w Newark, w stanie New Jersey. Dorastał w pobliskim Union, po tym jak został adoptowany. Aktorstwa uczył się na Uniwersytecie w Miami, gdzie studiował dramaturgię. Po ukończeniu studiów łapał niewielkie role w reklamach i programach telewizyjnych.

W rzemiośle aktorskim zadebiutował w 1980 roku w filmie telewizyjnym “Hardhat and Legs”. Od tego czasu wcielił się w grubo ponad 100 bohaterów w filmach i serialach. Przełomowym momentem był jego występ w filmie “Dzika namiętność” w 1986 roku. Jednak najbardziej pamiętamy go z roli Henry’ego Hilla w “Chłopcach z ferajny”. Później widzieliśmy go między innymi w “Copland”, “Hannibalu” czy “Icemanie”. Wielu z nas pamięta go również z gry “GTA: Vice City”, gdzie udzielił głosu Tommyemu Vercettiemu.

Raczej trzymał się drugiego planu, a w ostatnich latach częściej pojawiał się w mniejszych produkcjach. Był zaangażowany w kilka projektów. Niektóre z nich, jak serial “Black Bird”, zostały sfilmowane, więc pośmiertnie zobaczymy go w tym serialu, jak i w filmach “El Tonto” oraz “Cocaine Bear”. Ciężko obecnie powiedzieć, na jakim etapie były inne filmy z jego udziałem. W trakcie zdjęć było nie tylko “Dangerous Waters”, ale również “The Substance” oraz “April 29, 1992”.

Osierocił jedyną córkę. Ostatnio był zaręczony z Jacy Nittolo. Wcześniej był żonaty z Michelle Grace.

New York Post opublikował jedne z ostatnich zdjęć aktora, na którym uchwycono go z narzeczoną. Pochodzą one z 1 maja.

- Reklama -
Skazana Max serial
Ray Liotta śmierć
Ray Liotta z narzeczoną
Ray Liotta wiek
Ray Liotta z narzeczoną

Źródło: NYP

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz