in , ,

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne Na czasieNa czasie

Ray Liotta zmarł we śnie. Chłopiec z ferajny miał 67 lat. Oto ostatnie zdjęcia aktora

ray liotta nie żyje zmarł wiek co się stało aktor
Ray Liotta

Smutne wiadomości napłynęły z Dominikany. Ray Liotta zmarł w wieku 67 lat.

Ray Liotta w dniu śmierci był na Dominikanie, gdzie kręcił zdjęcia do filmu “Dangerous Waters”. Jego menadżerka, Jennifer Allen, poinformowała opinię publiczną, że jej klient zmarł we śnie. Na tę chwilę nie wiemy, co było przyczyną śmierci.

Od ról w reklamach po “Chłopców z ferajny”

Ray Liotta urodził się w 1954 roku w Newark, w stanie New Jersey. Dorastał w pobliskim Union, po tym jak został adoptowany. Aktorstwa uczył się na Uniwersytecie w Miami, gdzie studiował dramaturgię. Po ukończeniu studiów łapał niewielkie role w reklamach i programach telewizyjnych.

W rzemiośle aktorskim zadebiutował w 1980 roku w filmie telewizyjnym “Hardhat and Legs”. Od tego czasu wcielił się w grubo ponad 100 bohaterów w filmach i serialach. Przełomowym momentem był jego występ w filmie “Dzika namiętność” w 1986 roku. Jednak najbardziej pamiętamy go z roli Henry’ego Hilla w “Chłopcach z ferajny”. Później widzieliśmy go między innymi w “Copland”, “Hannibalu” czy “Icemanie”. Wielu z nas pamięta go również z gry “GTA: Vice City”, gdzie udzielił głosu Tommyemu Vercettiemu.

Raczej trzymał się drugiego planu, a w ostatnich latach częściej pojawiał się w mniejszych produkcjach. Był zaangażowany w kilka projektów. Niektóre z nich, jak serial “Black Bird”, zostały sfilmowane, więc pośmiertnie zobaczymy go w tym serialu, jak i w filmach “El Tonto” oraz “Cocaine Bear”. Ciężko obecnie powiedzieć, na jakim etapie były inne filmy z jego udziałem. W trakcie zdjęć było nie tylko “Dangerous Waters”, ale również “The Substance” oraz “April 29, 1992”.

Osierocił jedyną córkę. Ostatnio był zaręczony z Jacy Nittolo. Wcześniej był żonaty z Michelle Grace.

New York Post opublikował jedne z ostatnich zdjęć aktora, na którym uchwycono go z narzeczoną. Pochodzą one z 1 maja.

Ray Liotta śmierć
Ray Liotta z narzeczoną
Ray Liotta wiek
Ray Liotta z narzeczoną

Źródło: NYP

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jimmy kimmel szkolna strzelanina uvalde teksas abc

Apel Jimmy’ego Kimmela. Ze łzami w oczach mówił o szkolnej strzelaninie w Uvalde 🕯️ i został przerwany reklamami

stranger things 4 kiedy na netflix nowy sezon

Stranger Things 4 – w oczekiwaniu na nowy sezon