reacher serial prime video zwiastun
in

SUPER!SUPER!

“Reacher” może być najlepszym serialem na Prime Video od czasu “The Boys”

Zwiastun serialu “Reacher” (Prime Video)

“Reacher” to kolejna po “Jacku Ryanie” adaptacja serii znanych powieści wypełnionych akcją od Prime Video. Serial zapowiada się obłędnie!

CZYTAJ WIĘCEJ O:
REACHER / PRIME VIDEO

Twórca książkowej postaci Reachera, Lee Child, jest praktycznie znany wyłącznie z tego, że… jest twórcą książkowej postaci Reachera. Pomimo iż przez to jest autorem dosyć monotematycznym, to czytelnicy uwielbiają tą niekończącą się historię wypełnioną akcją, napięciem i od czasu do czasu nieco przewrotną.

Do tej pory dostaliśmy grubo ponad dwadzieścia powieści z tym bohaterem i nic nie wskazuje na to, żeby Child miał się zatrzymać. W końcu tworzy w ramach starego dobrego powiedzenia, że lubimy to, co znamy, a to, co lubią czytelnicy tego autora, sprzedaje się świetnie. Child przez nieco ponad dwie dekady napisał książki, które sprzedały się łącznie w ponad 100 milionach egzemplarzy.

Powieści Childa były już przekładane na język filmu. W 2012 roku dostaliśmy widowisko z Tomem Cruisem “Jack Reacher: Jednym strzałem”. Aktor powtórzył tytułową rolę w filmie “Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”, który miał premierę cztery lata później. Nie były to feerie artystycznych wspaniałości, a najwyżej niezłe akcyjniaki z charyzmatycznym aktorem.

Nowy Reacher, nowe podejście

Wiele wskazuje na to, że “Reacher” to zupełnie inne podejście do bohatera. Wcielający się w Reachera Alan Ritchson, chociaż aktorsko jest poniżej poziomu Cruise’a, to wydaje się urodzony do grania tej roli.

Aktor znany z “Blood Drive” czy “Titans” tym razem wciela się w byłego majora, który w wojsku praktycznie dorastał i ma je we krwi. Jednak po latach służenia ojczyźnie chce poznać swój kraj, zażyć wolności i odchodzi ze służby. Jego niezwykła umiejętność pakowania się w kłopoty od zdarzenia do zdarzenia sprawi, że będzie raz jeszcze musiał wykorzystać swoje ponadprzeciętne umiejętności.

Audiobook powieści “Poziom śmierci” (Publio.pl)

Wszystkie osiem odcinków premierowego sezonu pojawią się w serwisie Prime Video 4 lutego 2022 roku. Powyżej możecie zapoznać się z fragmentem audiobooka pierwszej powieści z serii opowiadającej o przygodach Reacher – “Poziom śmierci”.

Oglądaj serial “Reacher” w serwisie Prime Video ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix originals

Netflix Originals okazują się jedną wielką ściemą. Kolejny serial “oryginalny” wypada z serwisu

peacemaker zwiastun hbo max

“Peacemaker” to dużo zdrowej rozwałki. Premiera w styczniu na HBO Max