The Boys sezon 4

Reddit jest wart 1.8 mld dolarów$$$

Dariusz Filipek
1 min czytania
Logo Reddit; edycja Popkulturysci.pl

Z ostatniej chwili

Prawie 2 mld dolarów. Na tyle wyceniono serwis społecznościowy Reddit. Agregator linków został przeszacowany? Pompuje się kolejną bańkę spekulacyjną? Pewnie trochę tak, ale w ten sposób działa amerykański biznes.

- Reklama -
Ad image

Prezes Reddita Steve Huffman ogłosił, iż jego społecznościowy agregator – odpowiednik rodzimego Wykopu (czy raczej Wykop jest odpowiednikiem Reddita – mniejsza z tym) – dostał 200 mln dolarów finansowania. Dzięki czemu firma jest obecnie warta 1,8 mld.

Steve Huffman Reddit.com
33 letni CEO i założyciel Reddita Steve Huffman

Nowa runda finansowania ma przyczynić się do małej rewolucji w serwisie. Przeprojektowana zostanie strona główna, która od 2005 roku zmieniała się nieznacznie. Ponadto większy nacisk będzie położony na treści wideo.

Dobre zmiany są dobre. Dobre złe zmiany są złe. Dlatego życzę Redditowi i trochę sobie, wyłącznie tych pierwszych.

Jeśli już w sferze życzeń jesteśmy, to chętnie widziałbym kilka milinów odłożonych na opanowanie burdelu, który tam panuje.

Reddit już jest wielki, ale ma olbrzymi niewykorzystany potencjał. Wierzę, że firma z San Francisco nie tylko na papierze będzie miała jedną z dziesięciu najczęściej odwiedzanych witryn internetowych, ale wreszcie nauczy się prawdziwie monetyzować swój sukces i stanie się nieco przyjaźniejsza użytkownikom.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz