Reklama w Popkulturystach to dobry pomysł!

Jeśli chcesz dotrzeć do osób, których lifestyle to pochłanianie popkultury, sztuki, mediów oraz nowych technologii to jesteś w dobrym miejscu. Zostań mecenasem serwisu – napisz wiadomość na email reklama (at) popkulturysci.pl i zareklamuj swój produkt lub usługę.

popkulturysci.pl reklama

Serwis opinii Popkulturysci.pl wystartował 18 lipca 2017 roku i szybko zyskał oddanych czytelników, dla których liczy się mocna, subiektywna opinia.

Rodzaje współpracy

LINK DO OFERTY

Jest to link do oferty np. sklepu internetowego. Nasz redaktor umieszcza odnośnik pod tekstem. Przykładowo: informacja o książce jest wiązana z podstroną na której można daną książkę kupić.

Odnośniki są umieszczane według uznania autora artykułu. Dobieramy je tematycznie. Jeśli klient sobie zażyczy, możemy wiązać je z wybraną stroną, nie ze stroną produktu.reklama przez link w artykuleOpłata jest uiszczana z góry. Maksymalny czas na umieszczenie każdych 10 linków to 30 dni. Linki zostają w serwisie na zawsze.

Cena:

10 linków: 300 zł

30 linków: 750 zł

100 linków: 2000 zł

INFORMACJA PRASOWA

Jest to tekst nadesłany przez reklamodawcę. Powinien mieć charakter informacyjny i nie wprowadzać czytelnika w błąd.

Może zawierać linki, materiały wideo z zewnętrznych serwisów (np. Youtube) oraz grafiki nadesłane przez zleceniodawcę publikacji (ich łączny rozmiar nie może przekroczyć 2 mb).

Reklamodawca może jednorazowo sprawdzić tekst i nanieść poprawki techniczne. Opłata jest uiszczana z góry.

Czas oczekiwania na publikację to 3 dni (plus 3 dni na ewentualne poprawki). Wpis zostaje na łamach serwisu na zawsze. Oznaczamy go kategorią informacja prasowa, a także publikujemy pod autorstwem podmiotu zgłaszającego reklamę. Będzie wyświetlany stronie głównej przez minimum 7 dni oraz promowany przez social media (Facebook, Twitter, itp) i kanałami bezpośrednimi (RSS, wiadomości push, itp.).

Przykład informacji prasowej

Cena:

300 zł (1 tekst)

550 zł (2 teksty)

775 zł (3 teksty)

975 zł  (4 teksty)

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Artykuł zlecany do napisania redakcji. Ma formę informacyjną.

Może zawierać linki, materiały wideo z zewnętrznych serwisów (np. Youtube) oraz grafiki nadesłane przez reklamodawcę (ich łączny rozmiar nie powinien przekroczyć 2 mb). Jeśli tekst ma zawierać szczegółowe informacje o usłudze lub produkcie, zleceniodawca powinien dostarczyć swój produkt redakcji.

Reklamodawca może jednorazowo sprawdzić tekst i nanieść poprawki techniczne. Nie może ingerować w styl, przekaz i opinię piszącego. Opłata jest uiszczana z góry.

Czas na wykonanie zlecenia to 7 dni (plus 3 dni na ewentualne poprawki) po dokonaniu wpłaty i ewentualnym dostarczeniu opisywanego produktu lub usługi. Wpis zostaje na łamach serwisu na zawsze Oznaczamy go kategorią na zlecenie. Ponadto jest wyświetlany na stronie głównej przez minimum 7 dni oraz promowany przez social media (Facebook, Twitter, itp.) i kanałami bezpośrednimi (RSS, wiadomości push, itp.).

Przykład artykułu sponsorowanego

Cena:

500 zł (1 tekst)

900 zł (2 teksty)

1250 zł (3 teksty)

1550 zł  (4 teksty)

RECENZJA

Recenzja to najlepszy sposób, by zaprezentować swój produkt. Jest zlecana redaktorowi bloga po wcześniejszym dostarczeniu produktu lub usługi. Dodatkowym plusem jest fakt, iż recenzje są tu bardzo ważne i poświęcono im specjalną, rzucającą się w oczy sekcję na stronie głównej.

Wpis może zawierać link do strony produktu, materiały wideo z zewnętrznych serwisów (np. Youtube) oraz grafiki lub fotografie wykonane przez recenzenta. W razie potrzeby recenzent może zwrócić się o nadesłanie materiałów prasowych.

Reklamodawca może jednorazowo sprawdzić tekst i nanieść poprawki techniczne. Nie może ingerować w styl, przekaz i opinię piszącego. Opłata jest uiszczana z góry.

Czas na wykonanie zlecenia wynosi – w zależności od rodzaju opisywanego produktu – od 7 do 28 dni (plus 3 dni na ewentualne poprawki) po dokonaniu wpłaty i dostarczeniu recenzowanego produktu. Recenzja zostaje na łamach serwisu na zawsze. Oznaczamy ją podpisem końcowym produkt dostarczono przez [nazwa podmiotu]. Ponadto jest wyświetlana na stronie głównej przez minimum 7 dni oraz promowana przez social media (Facebook, Twitter, itp.) i kanałami bezpośrednimi (RSS, wiadomości push, itp.).

Przykład recenzji serialu; Przykład recenzji filmuPrzykład recenzji aplikacji

Cena:

600 zł (1 tekst)

1050 zł (2 teksty)

1425 zł (3 teksty)

1750 zł  (4 teksty)

RANKING, PORADNIK LUB INNY WPIS SPECJALNY

Możemy dopasować Twój produkt do rankingu, poradnika lub innego materiału przeglądowego. Jest to nietypowy, ale wyjątkowo interesujący sposób prezentacji.

Wpis może zawierać link do strony produktu, materiał wideo z zewnętrznego serwisu (np. Youtube) lub grafiki (jej rozmiar nie powinien przekroczyć – w zależności od rodzaju wpisu – 2 mb).

Reklamodawca może jednorazowo sprawdzić tekst i nanieść poprawki techniczne. Nie może ingerować w styl, przekaz i opinię piszącego. Opłata jest uiszczana z góry.

Czas na wykonanie zlecenia wynosi do 7 dni (plus 3 dni na ewentualne poprawki) po dokonaniu wpłaty. Ranking lub wpis specjalny zostaje na łamach serwisu na zawsze. Oznaczamy go podpisem kategorią na zlecenie. Ponadto jest wyświetlany na stronie głównej przez minimum 7 dni oraz promowany przez social media (Facebook, Twitter, itp.) i kanałami bezpośrednimi (RSS, wiadomości push, itp.).

Przykład rankingu; Przykład tekstu przeglądowego; Przykład cyklu informacyjnego; Przykład poradnika

Cena:

500 zł (1 tekst)

900 zł (2 teksty)

1250 zł (3 teksty)

1550 zł  (4 teksty)

KONKURS

Idealnym sposobem na zwrócenie uwagi jest organizacja konkursu. Taka forma współpracy przewiduje dwa wpisy – rozpoczęcie konkursu oraz informacja o wynikach.

Konkurs może zawierać linki, materiały wideo z zewnętrznych serwisów (np. Youtube) oraz grafiki (ich łączny rozmiar nie powinien przekroczyć 2 mb).

Reklamodawca może jednorazowo sprawdzić tekst konkursowy i nanieść poprawki techniczne. Opłata jest uiszczana z góry.

Czas na wykonanie zlecenia to maksymalnie 7 (plus 3 dni na ewentualne poprawki) po dokonaniu wpłaty i dostarczeniu produktów konkursowych. Konkurs może trwać maksymalnie 28 dni, a wartość detaliczna produktu lub produktów konkursowych, powinna wynosić niemniej niż 500 zł.

Informacja o konkursie zostaje na łamach serwisu na zawsze. Wpisy oznaczamy kategorią konkursy. Ponadto oba wpisy są wyświetlane na stronie głównej przez minimum 7 dni oraz promowane przez social media (Facebook, Twitter, itp.), kanałami bezpośrednimi (RSS, wiadomości push, itp.) oraz poprzez serwisy zajmujące się agregowaniem konkursów internetowych.

Cena:

500 zł (1 tekst)

900 zł (2 teksty)

1250 zł (3 teksty)

1550 zł  (4 teksty)

REKLAMA TRADYCYJNA

Materiały graficzne wyświetlane na stronie głównej oraz stronach z wpisami. Idealny sposób, by zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Banery mogą mieć zarówno formę graficzną, jak i tekstową. Powinny być dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilny. Pojedyncza reklama nie może auto-odtwarzać muzyki ani wideo, a jej rozmiar początkowy nie powinien przekroczyć 150 kb. Reklama nie może występować w formacie flash i powinna spełniać wymagania Coalition for Better Ads.

Oferujemy pięć sekcji wyświetlania tego typu reklam. Opłata za 28-dniowy wynajem powierzchni reklamowej jest uiszczana z góry.

sekcje reklamowe - kliknij aby powiększyć
Położenie sekcji reklamowych – KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Obecna dostępność powierzchni reklamowej:

 • Sekcja 1: dostępna
 • Sekcja 2: dostępna
 • Sekcja 3: dostępna
 • Sekcja 4: dostępna
 • Sekcja 5: dostępna

Cena:

Sekcja 1

 • 500 zł/miesiąc
 • 900 zł/2 miesiące
 • 1250 zł/3 miesiące

Sekcja 2, 3

 • 400 zł/miesiąc
 • 700 zł/2 miesiące
 • 950 zł/3 miesiące

Sekcja 4, 5

 • 300 zł/miesiąc
 • 500 zł/2 miesiące
 • 650 zł/3 miesiące

POZOSTAŁE FORMY REKLAMOWE

Wyskakujące okno, które może pojawić się na pełnym ekranie lub w boxie. Reklama jest wyświetlana przez pojedynczego użytkownika raz dziennie. Powinna być dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Nie może auto-odtwarzać muzyki ani wideo, a jej rozmiar początkowy nie powinien przekroczyć 150 kb. Reklama nie może występować w formacie flash i powinna spełniać wymagania Coalition for Better Ads.

Odnośnik w menu to sekcja w głównym menu serwisu, gdzie można umieścić odnośnik tekstowy. Nie powinien on mieć więcej niż 16 znaków.

reklama internetowa w serwisie popkulturysci
Położenie reklamy Odnośnik w menu

Obecna dostępność powierzchni reklamowej:

 • Wyskakujące okno: dostępny
 • Odnośnik w menu: dostępny

Cena:

Wyskakujące okno

 • 700 zł/miesiąc
 • 1300 zł/2 miesiące
 • 1850 zł/3 miesiące

Odnośnik w menu

 • 600 zł/miesiąc
 • 1100 zł/2 miesiące
 • 1550zł/3 miesiące

Ważne informacje

RABATY

Przy jednorazowym zakupie reklamy możesz otrzymać rabaty przy większych zamówieniach.

 • 2,5 tys. zł – 10% rabat
 • 5 tys. zł – 20% rabat
 • 7,5 tys. zł – 30% rabat
 • 10 tys. zł – 40% rabat

TERMIN

Powyższy cennik reklamowy obowiązuje do 1 października 2017 roku.

Ponad 10 tys. odwiedzin

Po zaledwie miesiącu działania

Okres od 21 lipca do 21 sierpnia 2017

Nowoczesna tematyka

Kultura, technologie, sztuka, społczeństwo i media

Rzeczy, które interesują aktywnych, nowoczesnych ludzi – Twoich klientów

Elastyczność

Dostosowujemy się do potrzeb reklamodawcy

Chcesz zrobić coś specyficznego? Nie ma sprawy – dogadamy się