serial tvn remigiusz mróz serial Remigiusz Mróz tvn Remigiusz Mróz player.pl Remigiusz Mróz joanna chyłka
Remigiusz Mróz (źródło: Facebook; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

TVN tworzy serial o Joannie Chyłce. Bohaterce serii prawniczych powieści Remigiusza Mroza

Kilka dni temu mogliście przeczytać moją umiarkowanie pozytywną recenzję powieści Nieodnaleziona Remigiusza Mroza. Z kolei wczoraj napisałem, iż seriale TVN szału nie robią. Co motywowałem m.in. słabą Pułapką. Dziś autor wyżej wymienionej powieści zdradził na swoim Facebooku, że TVN zaadaptuje historie, których bohaterką jest Joanna Chyłka.

Co jest o tyle świetnym wyborem, gdyż Remigiusz Mróz, z wykształcenia prawnik, nieźle odnajduje się w świecie, który jest codziennością Chyłki – prawniczki niemal wyciągniętej z umysłu Grishama (ok, trochę ubieram, a może nawet lekko farmazonie). Tym samym TVN ma sporo materiału, nad którym może pracować. W końcu seria o Chyłce i Zordonie to tysiące stron, w skład których wchodzi Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament oraz Kontratyp.

https://www.facebook.com/remigiusz.mroz/photos/a.212482602274386/923908087798497/?type=3&theater

Ciekawostką jest fakt, iż Mróz zdradził, że TVN co prawda serial produkuje, ale pisząc o premierze, nie wymienił nazwy stacji, a serwis Player.pl.

Być może jest to znak, że stacja chce wreszcie spróbować realnie powalczyć Playerem z serwisami pokroju Netflixa, HBO GO, ShowMaxu i Amazon Prime Video. Byłby to świetny znak. Pod warunkiem, że za wielkimi planami pójdzie również jakość.

Inną rzeczą, która jest warta odnotowania to słowa Mroza, który zdradził, iż w hardą prawniczkę wcieli się blondynka, a jednocześnie aktorka absolutnie wyjątkowa, którą wielu czytelników chciałoby widzieć w roli Chyłki.

Czy chodzi o Małgorzatę Kożuchowską?

Przypomnę, iż wczoraj przytoczyłem wypowiedź dyrektora programowego grupy TVN Discovery, Edwarda Miszczaka, który zdradził prasie, iż TVN pracuje nad serialem z tą aktorką. Jednak nie chciał zdradzić, o jaki serial chodzi.

Remigiusz Mróz obiecał podzielić się niedługo kolejnymi rewelacjami. Tym samym warto śledzić jego Facebooka. Premiera niezatytułowanego jeszcze serialu odbędzie się tegorocznej jesieni. A ja już teraz zaczynam baczniej przyglądać się temu, co się dzieje na Playerze. Być może wbrew mojemu pesymizmowi, ta platforma jeszcze pokaże, na co ją stać. Oby, bo dobrych seriali nigdy za wiele.

Pełna oferta serwisu Player.pl

[interaction id=”5b994ac5d191c3813a0fa98b”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

ozark opinie ozark recenzja netflix ozark serial ozark ozark 2 sezon ozark sezon 2 ozark drugi sezon ozark sezon drugi online za darmo recenzje
7/10

Ozark – sezon 2 – recenzja serialu kryminalnego Netflixa

henry cavill superman wiedźmin odchodzi

Lepiej grać we Wiedźminie niż być Supermanem. Henry Cavill żegna się z rolą