netflix requiem bbc serial seriale 2018
Zwiastun Requiem jest niezwykle klimatyczny, ale widzowie BBC raczej nie są zachwyceni tym serialem
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE LOLLOL SZOKSZOK OkropneOkropne

Requiem – czy warto obejrzeć nowy serial oryginalny Netflixa?

Netflix zapowiedział nową produkcję oryginalną. Requiem to brytyjski miniserial, gatunkowo łączący zjawiska nadprzyrodzone z thrillerem.

Po nagłej tragedii londyńska wiolonczelistka odkrywa sekrety, które łączą jej matkę z zaginięciem młodej dziewczyny z małego walijskiego miasteczka – przytaczam opis Requiem z Netflixa. Zwiastun serialu nie kupił mnie, ale jednego odmówić mu nie można, jest niezwykle klimatyczny.

Serial został zakupiony przez Netflix od BBC. Brytyjscy widzowie mogli go śledzić na antenie BBC One oraz dzięki usłudze BBC iPlayer. Netflix kupił prawa do wyświetlania go poza Wielką Brytanią. Jednak widowisko w swoim mateczniku nie spotkało się z ciepłym odbiorem. Możemy tutaj mówić najwyżej o produkcji niezłej, ale niezrywającej czapek z głów widowni. Na tę chwilę Requiem ma 6,2/10 od użytkowników IMDB (przy 915 oddanych głosach) oraz 6,5/10 od krytyków na Rotten Tomatoes, gdzie cztery opinie są pozytywne, a dwie nie zachęcają do obejrzenia.

Produkcja zadebiutuje na naszym Netfliksie już 23 marca i liczy 6 odcinków.

Requiem na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Zagubieni w kosmosie, Santa Clarita Diet, Seria niefortunnych zdarzeń, Game Over Man!, Take Your Pills, netflix, zwiastuny, zwiastun, netflix original, lost in space

Zwiastuny Netflixa – Zagubieni w kosmosie, Santa Clarita Diet, Seria niefortunnych zdarzeń, Game Over, Man!, Take Your Pills

czarna pantera box office

Box office – Czarna Pantera dołączyła do klubu miliarderów [weekend 09-11.03.18]