The Boys sezon 4

Requiem – czy warto obejrzeć nowy serial oryginalny Netflixa?

Dariusz Filipek
1 min czytania
Zwiastun Requiem jest niezwykle klimatyczny, ale widzowie BBC raczej nie są zachwyceni tym serialem

Z ostatniej chwili

Netflix zapowiedział nową produkcję oryginalną. Requiem to brytyjski miniserial, gatunkowo łączący zjawiska nadprzyrodzone z thrillerem.

Po nagłej tragedii londyńska wiolonczelistka odkrywa sekrety, które łączą jej matkę z zaginięciem młodej dziewczyny z małego walijskiego miasteczka – przytaczam opis Requiem z Netflixa. Zwiastun serialu nie kupił mnie, ale jednego odmówić mu nie można, jest niezwykle klimatyczny.

- Reklama -
Ad image

Serial został zakupiony przez Netflix od BBC. Brytyjscy widzowie mogli go śledzić na antenie BBC One oraz dzięki usłudze BBC iPlayer. Netflix kupił prawa do wyświetlania go poza Wielką Brytanią. Jednak widowisko w swoim mateczniku nie spotkało się z ciepłym odbiorem. Możemy tutaj mówić najwyżej o produkcji niezłej, ale niezrywającej czapek z głów widowni. Na tę chwilę Requiem ma 6,2/10 od użytkowników IMDB (przy 915 oddanych głosach) oraz 6,5/10 od krytyków na Rotten Tomatoes, gdzie cztery opinie są pozytywne, a dwie nie zachęcają do obejrzenia.

Produkcja zadebiutuje na naszym Netfliksie już 23 marca i liczy 6 odcinków.

Requiem na Netfliksie

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz