resident alien sezon 2 serial online premiera gdzie oglądać
"Resident Alien" wrócił z nowymi odcinkami
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Resident Alien” wrócił z drugim sezonem

Zwiastun drugiego sezonu serialu “Resident Alien”

“Resident Alien” wrócił z nowymi odcinkami. Czas pokaże, czy drugi sezon przebije rozbrajającą, zeszłoroczną odsłonę.

Resident Alien” – serialowa adaptacja komiksu Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a, nie była jedną z tych produkcji, na które widownia czekała z zapartym tchem. Jednak serial Chrisa Sheridana z miejsca zyskał sympatię i stacja Syfy zamówiła kontynuację.

Kosmita przybywa na Ziemię

Widowisko opowiada o kosmicie, który przybył na Ziemię, aby zniszczyć ludzkość, ale problemy natury technicznej na jakiś czas uziemiają go na naszej planecie. Żeby dokończyć misję, przybiera postać zamordowanego wcześniej lekarza. Sprawy nieco się komplikują, kiedy zostaje poproszony o oględziny zwłok miejscowego lekarza i z braku laku zastępuje tymczasowo na stanowisku Sama Hodgesa. Jako Harry Vanderspeigle zaczyna przywiązywać się do społeczności zamieszkującej Patience w Kolorado.

Krytycy i widzowie na tak

“Resident Alien” to mieszanka komediodramatu z fantastyką naukową. W głównego bohatera wcielił się rozbrajający Alan Tudyk. Krytycy docenili zarówno grę Tudyka, jak i fabułę serialu nieco odbiegającą od tego, co można przeczytać na stronach komiksu oraz chwalą narrację niepozwalającą się widzowi nudzić. Robotę zrobił przede wszystkim humor oraz przewrotne interakcje między bohaterami. Nie bez znaczenia jest też to, że widowisko w gruncie rzeczy nastawione na rozrywkę, dosyć trafnie rozkłada na części pierwsze gatunek ludzki, dla którego może być jeszcze jakaś nadzieja, pomimo tego, jakich problemów nastręcza planecie, którą zamieszkuje.

Alan Tudyk Resident Alien
Alan Tudyk jako tytułowy kosmita

Na Rotten Tomatoes większość, bo aż 94% opinii o serialu, to opinie pozytywne. Średnia ocena pierwszego sezonu to świetne 7,8/10. Z kolei widownia na IMDB wystawiła produkcji jeszcze lepsze 8,2/10 przy 29 tysiącach oddanych głosów. W swojej recenzji również doceniłem to rozbrajające widowisko.

Gdzie oglądać w Polsce?

W Polsce pierwszy sezon serialu możecie obejrzeć online w serwisie Play Now i najpewniej właśnie tam obejrzycie niedługo nowe odcinki serialu, z którymi widowisko będzie wracało co tydzień. W Stanach Zjednoczonych produkcję pokazuje premierowo stacja Syfy oraz serwis Peacock. Prawdopodobnie w przyszłości serial w naszym kraju będzie pokazywał również serwis SkyShowtime.

Serial “Resident Alien” obejrzycie online w serwisie Paly Now ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Gierek film 2022 recenzja
1/10

“Gierek” – recenzja filmu

artyści serial netflix tvp gdzie oglądać online

Premiera dnia: “Artyści” w serwisie Netflix