robin hood 2018 film zwiastun
Robin Hood i jego wielka miłość, Marion (Lionsgate)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun nowego Robin Hooda utwierdza mnie w tym, że ten złodziej jeszcze się nam nie opatrzył

Który to już raz Robin Hood pojawia się na dużym ekranie? Zdecydowanie najważniejszy był Robin Hood: Książę złodziei z Kevinem Costnerem oraz Robin Hood sprzed 8 lat, w którym głównego bohatera zagrał Russell Crowe.

Aczkolwiek widowisk mniejszych lub większych, traktujących o tym bohaterze, było kilkadziesiąt. Od kinowych hitów, poprzez produkcje telewizyjne, na serialach i kreskówkach kończąc. Historii nie trzeba szczególnie Wam przytaczać, bo znacie ją pewnie wszyscy. Tym samym pozostaje zaprosić Was do pierwszego, całkiem niezłego zwiastuna.

Reżyserem nowego Robin Hooda jest Otto Bathurst. Znacie go głównie z produkcji telewizyjnych. Odpowiadał m.in. za reżyserię Systemu sprawiedliwości. To właśnie ten serial był pierwowzorem dla hitu HBO Długa noc. Scenariusz to robota Joby Harold (Przebudzenie, Król Artur: Legenda miecza). W superprodukcji zobaczycie m.in. Tarona Egertona (Robin Hood), Jamiego Foxxa (Mały John), Eve Hewson (Marion) oraz Bena Mendelsohna (Szeryf z Nottingham). Światowa premiera filmu została ustalona na 21 listopada.

Źródło: YouTube – ComicBook.com

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

the ritual netflix rytuał netflix horror recenzja opinie opina 2018 2017 film
7/10

Rytuał – recenzja horroru Netflixa

strange angel serial zwiastun cbs all access

Był Star Trek: Discovery i Sprawa idealna, a teraz czas na Strange Angel