robin hood 2018 film zwiastun
Robin Hood i jego wielka miłość, Marion (Lionsgate)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun nowego Robin Hooda utwierdza mnie w tym, że ten złodziej jeszcze się nam nie opatrzył

Który to już raz Robin Hood pojawia się na dużym ekranie? Zdecydowanie najważniejszy był Robin Hood: Książę złodziei z Kevinem Costnerem oraz Robin Hood sprzed 8 lat, w którym głównego bohatera zagrał Russell Crowe.

Aczkolwiek widowisk mniejszych lub większych, traktujących o tym bohaterze, było kilkadziesiąt. Od kinowych hitów, poprzez produkcje telewizyjne, na serialach i kreskówkach kończąc. Historii nie trzeba szczególnie Wam przytaczać, bo znacie ją pewnie wszyscy. Tym samym pozostaje zaprosić Was do pierwszego, całkiem niezłego zwiastuna.

https://www.youtube.com/watch?v=2Qe3aC5tjZY&

Reżyserem nowego Robin Hooda jest Otto Bathurst. Znacie go głównie z produkcji telewizyjnych. Odpowiadał m.in. za reżyserię Systemu sprawiedliwości. To właśnie ten serial był pierwowzorem dla hitu HBO Długa noc. Scenariusz to robota Joby Harold (Przebudzenie, Król Artur: Legenda miecza). W superprodukcji zobaczycie m.in. Tarona Egertona (Robin Hood), Jamiego Foxxa (Mały John), Eve Hewson (Marion) oraz Bena Mendelsohna (Szeryf z Nottingham). Światowa premiera filmu została ustalona na 21 listopada.

Źródło: YouTube – ComicBook.com

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the ritual netflix rytuał netflix horror recenzja opinie opina 2018 2017 film
7/10

Rytuał – recenzja horroru Netflixa

strange angel serial zwiastun cbs all access

Był Star Trek: Discovery i Sprawa idealna, a teraz czas na Strange Angel