The Boys sezon 4

Robin Williams: W mojej głowie – HBO oddaje dokumentalny hołd aktorowi

Dariusz Filipek
1 min czytania
Robin Williams: W mojej głowie obejrzycie tylko na HBO i HBO GO.

Z ostatniej chwili

HBO zapowiada dokument Robin Williams: W mojej głowie. Ma to być intymny portret analizujący jednego z najukochańszych i najbardziej pomysłowych komików w dziejach.

Stacja przy produkcji posiłkowała się bogactwem nigdy wcześnie nieemitowanych materiałów archiwalnych, a także nadała nietuzinkowy charakter opowieści, gdyż wykorzystano głos Robina Williamsa, by po śmierci zrobić go narratorem własnej biografii.

- Reklama -
Ad image

Dokument Robin Williams: W mojej głowie opowie o niezwykłym życiu i karierze aktora. Twórcy określają widowisko intymnym, łamiącym serce portretem Williamsa.

Oddają hołd aktorowi, który wiele wniósł do szeroko pojętego świata komedii, ale również filmowych produkcji dramatycznych (Buntownik z wyboru, Stowarzyszenie Umarłych Poetów) i kultury w ogóle. Będziemy świadkami opowieści o jego karierze, poczynając od dzikich lat 70. aż po 11 sierpnia 2014 roku, czyli dzień, w którym odebrał sobie życie.

W dokumencie zobaczycie m.in. takie sławy jak Billy’ego Crystala, Erica Idle, Whoopi Goldberg, Davida Lettermana, Steve’a Martina, Pam Dawber oraz syna aktora, Zaka Williamsa. Film Mariny Zenovich (Roman Polański: Ścigany i pożądany) zostanie wyemitowany 17 lipca na HBO o godzinie 18:10.

Robin Williams: W mojej głowie w serwisie HBO GO

Źródło: YouTube – HBO

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz