hbo go Robin Williams: W mojej głowie hbo go
Robin Williams: W mojej głowie obejrzycie tylko na HBO i HBO GO.
in

SUPER!SUPER!

Robin Williams: W mojej głowie – HBO oddaje dokumentalny hołd aktorowi

HBO zapowiada dokument Robin Williams: W mojej głowie. Ma to być intymny portret analizujący jednego z najukochańszych i najbardziej pomysłowych komików w dziejach.

Stacja przy produkcji posiłkowała się bogactwem nigdy wcześnie nieemitowanych materiałów archiwalnych, a także nadała nietuzinkowy charakter opowieści, gdyż wykorzystano głos Robina Williamsa, by po śmierci zrobić go narratorem własnej biografii.

Dokument Robin Williams: W mojej głowie opowie o niezwykłym życiu i karierze aktora. Twórcy określają widowisko intymnym, łamiącym serce portretem Williamsa.

Oddają hołd aktorowi, który wiele wniósł do szeroko pojętego świata komedii, ale również filmowych produkcji dramatycznych (Buntownik z wyboru, Stowarzyszenie Umarłych Poetów) i kultury w ogóle. Będziemy świadkami opowieści o jego karierze, poczynając od dzikich lat 70. aż po 11 sierpnia 2014 roku, czyli dzień, w którym odebrał sobie życie.

W dokumencie zobaczycie m.in. takie sławy jak Billy’ego Crystala, Erica Idle, Whoopi Goldberg, Davida Lettermana, Steve’a Martina, Pam Dawber oraz syna aktora, Zaka Williamsa. Film Mariny Zenovich (Roman Polański: Ścigany i pożądany) zostanie wyemitowany 17 lipca na HBO o godzinie 18:10.

Robin Williams: W mojej głowie w serwisie HBO GO

Źródło: YouTube – HBO

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

Polub nas na FB

serial ania nie anna netflix ania nie anna serial ania nie anna 2 sezon

Na Netflix wraca Ania, nie Anna. Jest zwiastun i data premiery 2. sezonu

First Man 2018 zwiastun filmu

Zwiastun First Man, czyli mały krok dla człowieka, wielki skok dla ludzkości w wydaniu filmowym