hbo go Robin Williams: W mojej głowie hbo go
Robin Williams: W mojej głowie obejrzycie tylko na HBO i HBO GO.
in

SUPER!SUPER!

Robin Williams: W mojej głowie – HBO oddaje dokumentalny hołd aktorowi

HBO zapowiada dokument Robin Williams: W mojej głowie. Ma to być intymny portret analizujący jednego z najukochańszych i najbardziej pomysłowych komików w dziejach.

Stacja przy produkcji posiłkowała się bogactwem nigdy wcześnie nieemitowanych materiałów archiwalnych, a także nadała nietuzinkowy charakter opowieści, gdyż wykorzystano głos Robina Williamsa, by po śmierci zrobić go narratorem własnej biografii.

Dokument Robin Williams: W mojej głowie opowie o niezwykłym życiu i karierze aktora. Twórcy określają widowisko intymnym, łamiącym serce portretem Williamsa.

Oddają hołd aktorowi, który wiele wniósł do szeroko pojętego świata komedii, ale również filmowych produkcji dramatycznych (Buntownik z wyboru, Stowarzyszenie Umarłych Poetów) i kultury w ogóle. Będziemy świadkami opowieści o jego karierze, poczynając od dzikich lat 70. aż po 11 sierpnia 2014 roku, czyli dzień, w którym odebrał sobie życie.

W dokumencie zobaczycie m.in. takie sławy jak Billy’ego Crystala, Erica Idle, Whoopi Goldberg, Davida Lettermana, Steve’a Martina, Pam Dawber oraz syna aktora, Zaka Williamsa. Film Mariny Zenovich (Roman Polański: Ścigany i pożądany) zostanie wyemitowany 17 lipca na HBO o godzinie 18:10.

Robin Williams: W mojej głowie w serwisie HBO GO

Źródło: YouTube – HBO

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

serial ania nie anna netflix ania nie anna serial ania nie anna 2 sezon

Na Netflix wraca Ania, nie Anna. Jest zwiastun i data premiery 2. sezonu

First Man 2018 zwiastun filmu

Zwiastun First Man, czyli mały krok dla człowieka, wielki skok dla ludzkości w wydaniu filmowym