Rojst w piątki Rojst dzień emisji Rojst data premiery
Rojst w piątki (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

ShowMax zmienił dzień emisji serialu Rojst. Nowe odcinki zobaczycie wcześniej

https://www.youtube.com/watch?v=bTU_6Yzqjmw

ShowMax zmienia dzień emisji premierowych odcinków serialu Rojst. Będziecie mogli je obejrzeć kilka dni wcześniej.

Showmax zmienił dzień emisji Rojstu z niedzieli na piątek. Tym samym już dziś możecie cieszyć się drugim odcinkiem rodzimego widowiska kryminalnego.

Piątek do tej pory należał przede wszystkim do Netflixa, który właśnie w ten dzień wypuszcza najważniejsze premiery. Niedziela mogła być takim dniem dla ShowMaxu. Nie będzie. Zakładam, że w ten sposób serwis chce zgromadzić jak największą widownię weekendową, chociaż nie jestem pewien, czy to dobry pomysł. Pomimo że pierwszy odcinek Rojstu oceniłem bardzo wysoko, bo wlepiłem mu chwalebne 9/10, to w przyszły piątek odbędzie się m.in. premiera drugiego sezonu Ozarka. Kiedy ten wyjdzie, ciężko będzie w weekend znaleźć czas dla polskiego serialu, gdyż najpewniej wkręcę się w dawkowanie sobie dwiema, czy trzema porcjami nie gorsze 10-godzinne widowisko z Jasonem Batemanem w roli głównej. Nie zapominajmy również o premierze Jacka Ryana na Amazon Prime Video w ten sam dzień.

Rojst kiedy nowe odcinki rojst dzień emisji
Nowe odcinki Rojstu co piątek w serwisie ShowMax.

Jeśli to był ruch marketingowy, żebyśmy napisali o tym, iż dzień emisji się zmienia, przypominając o Rojście widzom, to się udało. Krótkoterminowo, ale zawsze. W końcu ci, którzy będą chcieli zobaczyć produkcję, zobaczą ją tak czy inaczej.

Na szczęście serial ShowMaxu nie będzie musiał długo bić się z nowościami Netflixa, Amazonu i HBO, bo pierwszy, i miejmy nadzieję, nieostatni sezon zaplanowano na zaledwie 5 odcinków.

Rojst w serwisie ShowMax

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial warrior 2019 cinemax warrior cinemax warrior hbo go warror hbo warrior bruce lee banshee

Warrior – serial twórcy Banshee, bazujący na pomyśle Bruce’a Lee

Strażnicy Galaktyki 3

Prace nad trzecimi Strażnikami Galaktyki wstrzymane