Shogun oglądaj online serial disney

ShowMax zmienił dzień emisji serialu Rojst. Nowe odcinki zobaczycie wcześniej

Dariusz Filipek
1 min czytania
Rojst w piątki (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=bTU_6Yzqjmw

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

ShowMax zmienia dzień emisji premierowych odcinków serialu Rojst. Będziecie mogli je obejrzeć kilka dni wcześniej.

Showmax zmienił dzień emisji Rojstu z niedzieli na piątek. Tym samym już dziś możecie cieszyć się drugim odcinkiem rodzimego widowiska kryminalnego.

Piątek do tej pory należał przede wszystkim do Netflixa, który właśnie w ten dzień wypuszcza najważniejsze premiery. Niedziela mogła być takim dniem dla ShowMaxu. Nie będzie. Zakładam, że w ten sposób serwis chce zgromadzić jak największą widownię weekendową, chociaż nie jestem pewien, czy to dobry pomysł. Pomimo że pierwszy odcinek Rojstu oceniłem bardzo wysoko, bo wlepiłem mu chwalebne 9/10, to w przyszły piątek odbędzie się m.in. premiera drugiego sezonu Ozarka. Kiedy ten wyjdzie, ciężko będzie w weekend znaleźć czas dla polskiego serialu, gdyż najpewniej wkręcę się w dawkowanie sobie dwiema, czy trzema porcjami nie gorsze 10-godzinne widowisko z Jasonem Batemanem w roli głównej. Nie zapominajmy również o premierze Jacka Ryana na Amazon Prime Video w ten sam dzień.

Rojst kiedy nowe odcinki rojst dzień emisji
Nowe odcinki Rojstu co piątek w serwisie ShowMax.

Jeśli to był ruch marketingowy, żebyśmy napisali o tym, iż dzień emisji się zmienia, przypominając o Rojście widzom, to się udało. Krótkoterminowo, ale zawsze. W końcu ci, którzy będą chcieli zobaczyć produkcję, zobaczą ją tak czy inaczej.

Na szczęście serial ShowMaxu nie będzie musiał długo bić się z nowościami Netflixa, Amazonu i HBO, bo pierwszy, i miejmy nadzieję, nieostatni sezon zaplanowano na zaledwie 5 odcinków.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Rojst w serwisie ShowMax

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x