Rojst w piątki Rojst dzień emisji Rojst data premiery
Rojst w piątki (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

ShowMax zmienił dzień emisji serialu Rojst. Nowe odcinki zobaczycie wcześniej

ShowMax zmienia dzień emisji premierowych odcinków serialu Rojst. Będziecie mogli je obejrzeć kilka dni wcześniej.

Showmax zmienił dzień emisji Rojstu z niedzieli na piątek. Tym samym już dziś możecie cieszyć się drugim odcinkiem rodzimego widowiska kryminalnego.

Piątek do tej pory należał przede wszystkim do Netflixa, który właśnie w ten dzień wypuszcza najważniejsze premiery. Niedziela mogła być takim dniem dla ShowMaxu. Nie będzie. Zakładam, że w ten sposób serwis chce zgromadzić jak największą widownię weekendową, chociaż nie jestem pewien, czy to dobry pomysł. Pomimo że pierwszy odcinek Rojstu oceniłem bardzo wysoko, bo wlepiłem mu chwalebne 9/10, to w przyszły piątek odbędzie się m.in. premiera drugiego sezonu Ozarka. Kiedy ten wyjdzie, ciężko będzie w weekend znaleźć czas dla polskiego serialu, gdyż najpewniej wkręcę się w dawkowanie sobie dwiema, czy trzema porcjami nie gorsze 10-godzinne widowisko z Jasonem Batemanem w roli głównej. Nie zapominajmy również o premierze Jacka Ryana na Amazon Prime Video w ten sam dzień.

Rojst kiedy nowe odcinki rojst dzień emisji
Nowe odcinki Rojstu co piątek w serwisie ShowMax.

Jeśli to był ruch marketingowy, żebyśmy napisali o tym, iż dzień emisji się zmienia, przypominając o Rojście widzom, to się udało. Krótkoterminowo, ale zawsze. W końcu ci, którzy będą chcieli zobaczyć produkcję, zobaczą ją tak czy inaczej.

Na szczęście serial ShowMaxu nie będzie musiał długo bić się z nowościami Netflixa, Amazonu i HBO, bo pierwszy, i miejmy nadzieję, nieostatni sezon zaplanowano na zaledwie 5 odcinków.

Rojst w serwisie ShowMax

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

serial warrior 2019 cinemax warrior cinemax warrior hbo go warror hbo warrior bruce lee banshee

Warrior – serial twórcy Banshee, bazujący na pomyśle Bruce’a Lee

Strażnicy Galaktyki 3

Prace nad trzecimi Strażnikami Galaktyki wstrzymane