The Boys sezon 4

Rojst – 2. sezon bardziej realny niż nam się wydaje

Dariusz Filipek
2 min czytania
Scena z 2. odcinka serialu Rojst (źródło: ShowMax; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Jak można przeczytać na łamach Serialowej, istnieje realna szansa na kontynuację Rojstu.

Michał Kolanko z serwisu Serialowa rozmawiał z twórcą serialu Rojst o kulisach powstawania, realizacji i przyszłości widowiska. Jan Holoubek twierdzi, iż kontynuacja jest jak najbardziej możliwa.

- Reklama -
Ad image

To bardziej realne niż Pan myśli, ale musimy zobaczyć, jak ten serial będzie przyjęty.

Ze swojej strony założę, że serial okazał się sukcesem. Opinie wśród widzów są pozytywne. Czego wyraz można znaleźć w średniej, jaką Rojst utrzymuje na Filmwebie. Serial przy 680 głosach dorobił się oceny 7,7/10. Zapewne zastanawiacie się, dlaczego oceniających jest tak niewielu. Wielu widzów nie ocenia serialu po pierwszym odcinku, a dopiero po zakończeniu sezonu. Ponadto 7904 osoby dopiero chcą serial obejrzeć.

Również recenzenci chwalą produkcję. Piotr Grabiec z serwisu Spider’s Web wystawił Rojstowi 9/10. Marta Wawrzyn, redaktorka naczelna wspomnianej już Serialowej, również wypowiedziała się o serialu bardzo pozytywnie. Podobnie Antyweb, Telemagazyn, Na Temat, a także ja oceniłem otwarcie sezonu bardzo wysoko, bo na 9/10. Wczoraj obejrzałem kolejny odcinek i jest nie gorszy od pierwszego.

Widać również ruch w sieci. Rojst interesuje widzów. Widzę to po wejściach na Popkulturystów, które rosną za każdym razem, kiedy napiszę coś o tym widowisku. Da się to poznać również po finansach. Wpadło kilka złotych więcej z odesłań do rejestracji w ShowMaksie w przeciągu ostatniego tygodnia.

Przypominam, że pierwszy sezon serialu Rojst liczy pięć odcinków. Przed nami jeszcze trzy premierowe części tego świetnego kryminału osadzonego w mroku lat 80. Każdy kolejny epizod będzie pojawiał się co piątek w serwisie ShowMax.

Rojst w serwisie ShowMax

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
3 komentarze