rojst sezon 2 zwiastun netflix serial
"Rojst" wróci z drugim sezonem na Netflix
in

SUPER!SUPER!

“Rojst” wróci z nowymi odcinkami na Netflix

“Rojst” wraca. Drugi sezon pokaże na całym świecie Netflix, a akcja serialu przeniesie się do 1997 roku.

“Rojst” był flagowym serialem Showmaxu w Polsce. Po wycofaniu się serwisu z naszego kraju nie było możliwości obejrzeć produkcji legalnie. Do czasu, kiedy Netflix przejął prawa do części biblioteki niegdyś konkurencyjnej usługi strumieniującej filmy i seriale. Jednak ta historia się na tym nie zakończy, gdyż oficjalnie zapowiedziano kontynuację jednego z ciekawszych polskich seriali ostatnich lat.

Fabuła

Czeka na nas wielka zmiana. Akcja pierwszego sezonu rozgrywała się w latach 80., a drugi sezon przeniesie nas w drugą połowę lat 90. Netflix zapowiedział, iż bohaterowie znajdą się w centrum wydarzeń Powodzi stulecia, która nawiedziła Polskę w 1997 roku. Tym samym tytułowe bagienko zamieni się w bagno niesłychanych rozmiarów.

Motywem przewodnim drugiego sezonu ma być odkupienie, zarówno w szeroki kontekście społecznym, jak i indywidualnym. Ważnym elementem widowiska będzie pokazanie zmieniającej się Polski po przemianie ustrojowej. Wrócimy do miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszego sezonu, gdzie żywioł odkryje okropną tajemnicę.

Twórcy i obsada

Za scenariusz i reżyserię kontynuacji nadal odpowiada Jan Holoubek, który napisał drugi sezon z Kasprem Bajonem.

Na ekranie zobaczymy aktorów znanych z pierwszego sezonu – wraca Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik oraz Zofia Wichłacz. Dołączą do nich Magdalena Różczka oraz Łukasz Simlat.

Data premiery

“Rojst” wróci w 2021 roku na Netflix. Na tę chwilę nieznana jest dokładna data premiery. Wiemy, że drugi sezon będzie miał 6 odcinków.

Oglądaj serial “Rojst” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the boys g-men amazon prime video vought universe

“The Boys” i “G-Men”, czyli dziewczyny i chłopaki Amazonu w drodze do Vought Universe

Gdzie oglądać seriale online? Przeglądamy oferty najpopularniejszych serwisów VOD

Gdzie oglądać seriale online? Przeglądamy oferty najpopularniejszych serwisów VOD