rojst sezon 2 zwiastun netflix serial
"Rojst" wróci z drugim sezonem na Netflix
in

SUPER!SUPER!

“Rojst” wróci z nowymi odcinkami na Netflix

“Rojst” wraca. Drugi sezon pokaże na całym świecie Netflix, a akcja serialu przeniesie się do 1997 roku.

“Rojst” był flagowym serialem Showmaxu w Polsce. Po wycofaniu się serwisu z naszego kraju nie było możliwości obejrzeć produkcji legalnie. Do czasu, kiedy Netflix przejął prawa do części biblioteki niegdyś konkurencyjnej usługi strumieniującej filmy i seriale. Jednak ta historia się na tym nie zakończy, gdyż oficjalnie zapowiedziano kontynuację jednego z ciekawszych polskich seriali ostatnich lat.

Fabuła

Czeka na nas wielka zmiana. Akcja pierwszego sezonu rozgrywała się w latach 80., a drugi sezon przeniesie nas w drugą połowę lat 90. Netflix zapowiedział, iż bohaterowie znajdą się w centrum wydarzeń Powodzi stulecia, która nawiedziła Polskę w 1997 roku. Tym samym tytułowe bagienko zamieni się w bagno niesłychanych rozmiarów.

Motywem przewodnim drugiego sezonu ma być odkupienie, zarówno w szeroki kontekście społecznym, jak i indywidualnym. Ważnym elementem widowiska będzie pokazanie zmieniającej się Polski po przemianie ustrojowej. Wrócimy do miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszego sezonu, gdzie żywioł odkryje okropną tajemnicę.

Twórcy i obsada

Za scenariusz i reżyserię kontynuacji nadal odpowiada Jan Holoubek, który napisał drugi sezon z Kasprem Bajonem.

Na ekranie zobaczymy aktorów znanych z pierwszego sezonu – wraca Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik oraz Zofia Wichłacz. Dołączą do nich Magdalena Różczka oraz Łukasz Simlat.

Data premiery

“Rojst” wróci w 2021 roku na Netflix. Na tę chwilę nieznana jest dokładna data premiery. Wiemy, że drugi sezon będzie miał 6 odcinków.

Oglądaj serial “Rojst” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

the boys g-men amazon prime video vought universe

“The Boys” i “G-Men”, czyli dziewczyny i chłopaki Amazonu w drodze do Vought Universe

Gdzie oglądać seriale online? Przeglądamy oferty najpopularniejszych serwisów VOD

Gdzie oglądać seriale online? Przeglądamy oferty najpopularniejszych serwisów VOD