Shogun oglądaj online serial disney

ShowMax sierpień 2018 – wszystkie filmy i seriale – oceniamy ofertę

Dariusz Filipek
1 min czytania
Serial Rojst już 19 sierpnia (zdjęcie: ShowMax; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Słabość Netflixa w sierpniu jest siłą ShowMaxu. Jest to pierwszy miesiąc od niepamiętnych czasów, w którym te dwie usługi idą łeb w łeb. Netflix pokaże ciekawsze seriale, ale ShowMax ma w ofercie bardzo oczekiwane rodzime widowisko Rojst oraz sporo interesujących filmów.

Showmax sierpień zaszczycił zaledwie ośmioma serialami, z czego większość z nich będzie żegnała się z widzami finałowymi odcinkami. Pojawi się jeden film dokumentalny oraz trzydzieści filmów fabularnych (gdybym nie był skrupulatny i korzystał wyłącznie z informacji prasowej, lista byłaby krótsza). Łącznie ShowMax pokaże 39 pozycji. Ponadto do serwisu zawitało 7 metrów pod ziemią z YouTube’a (dlaczego? O tym innym razem) oraz sporo kabaretów.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

https://www.youtube.com/watch?v=a3yMP8jKVD8

Seriale ShowMax na sierpień

Gdyby nie Rojst, to byłaby makabra. Z nowości nie ma praktycznie nic ciekawego, nie licząc Sprawy idealnej, która pojawi się z pierwszym sezonem. Ale jaka to nowość, kiedy na HBO GO możemy obejrzeć finałowy odcinek drugiego sezonu tego genialnego widowiska. Polski serial ratuje sprawę, gdyż zapowiada się świetnie, dzięki czemu udało mu się wbić na trzecie miejsce w rankingu TOP5 nadchodzących polskich seriali w 2018 roku.

Filmy ShowMax na sierpień

Chociaż Netflix przygotował sporo filmów na wyłączność, to nie zapowiadają się one jakoś zjawiskowo. Za to ShowMax postawił na sprawdzone tytuły. Nie ma tutaj wielkich nowości, ale znajdziecie znakomite kino, które reprezentuje chociażby Oszukana, trylogia Powrót do przyszłości, E.T., Hot Fuzz – Ostre psy, Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej, Super 8, Zakochany Szekspir, Manhattan, Hannah i jej siostry, Ludzkie dzieci, Podejrzani, Safe House i moim zdaniem całkiem niezła Istota (wiem, że to niepopularna opinia). Będzie co oglądać.

Pozostałe widowiska ShowMax na sierpień

Niestety poza serialami i filmami oferta jest biedna. Obejrzycie zaledwie jeden, aczkolwiek ciekawy dokument Roman Polański. Ścigany i pożądany. Nic dla dzieci, żadnych programów rozrywkowych, bieda.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

[wpdatatable id=30]

Na tle najmocniejszego konkurenta ShowMax nie wypadł źle. Jednak to ciągle dosyć przeciętna ramówka, którą ratuje niska cena za usługę i słabszy miesiąc Netflixa. Aczkolwiek jest to pierwszy miesiąc od bardzo dawna, w którym nieco odzyskuję wiarę w serwis.

Pełna oferta serwisu ShowMax

ShowMax - sierpień 2018 roku
7/10

Werdykt

Jest lepiej niż przed miesiącem, ale to ciągle za mało.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz Maśko
Łukasz Maśko
5 lat temu

Z dokumentów będzie jeszcze Gleason był na festiwalu w Sundance a z filmów jeszcze Okręt Stachu,Podejrzani,Soyer

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  Łukasz Maśko
5 lat temu

Nieźle rozsiewają informacje… Gdzie to podawali? (kiedy zweryfikuję to uzupełnię)

Łukasz Maśko
Łukasz Maśko
Reply to  Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
5 lat temu

Znalazłem to na innym portalu NAEKRANIE.pl

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  Łukasz Maśko
5 lat temu

Dzięki. ShowMax powinien oddelegować kogoś ogarniętego do tych zestawień miesięcznych, bo [dużo narzekania]. BTW Podejrzani byli i w tabelce i w tekście. Świetny film.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x