rojst showmax sierpień 2018
7/10
Serial Rojst już 19 sierpnia (zdjęcie: ShowMax; edycja: Popkulturyści)
in , ,

ShowMax sierpień 2018 – wszystkie filmy i seriale – oceniamy ofertę

Słabość Netflixa w sierpniu jest siłą ShowMaxu. Jest to pierwszy miesiąc od niepamiętnych czasów, w którym te dwie usługi idą łeb w łeb. Netflix pokaże ciekawsze seriale, ale ShowMax ma w ofercie bardzo oczekiwane rodzime widowisko Rojst oraz sporo interesujących filmów.

Showmax sierpień zaszczycił zaledwie ośmioma serialami, z czego większość z nich będzie żegnała się z widzami finałowymi odcinkami. Pojawi się jeden film dokumentalny oraz trzydzieści filmów fabularnych (gdybym nie był skrupulatny i korzystał wyłącznie z informacji prasowej, lista byłaby krótsza). Łącznie ShowMax pokaże 39 pozycji. Ponadto do serwisu zawitało 7 metrów pod ziemią z YouTube’a (dlaczego? O tym innym razem) oraz sporo kabaretów.

https://www.youtube.com/watch?v=a3yMP8jKVD8

Seriale ShowMax na sierpień

Gdyby nie Rojst, to byłaby makabra. Z nowości nie ma praktycznie nic ciekawego, nie licząc Sprawy idealnej, która pojawi się z pierwszym sezonem. Ale jaka to nowość, kiedy na HBO GO możemy obejrzeć finałowy odcinek drugiego sezonu tego genialnego widowiska. Polski serial ratuje sprawę, gdyż zapowiada się świetnie, dzięki czemu udało mu się wbić na trzecie miejsce w rankingu TOP5 nadchodzących polskich seriali w 2018 roku.

Filmy ShowMax na sierpień

Chociaż Netflix przygotował sporo filmów na wyłączność, to nie zapowiadają się one jakoś zjawiskowo. Za to ShowMax postawił na sprawdzone tytuły. Nie ma tutaj wielkich nowości, ale znajdziecie znakomite kino, które reprezentuje chociażby Oszukana, trylogia Powrót do przyszłości, E.T., Hot Fuzz – Ostre psy, Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej, Super 8, Zakochany Szekspir, Manhattan, Hannah i jej siostry, Ludzkie dzieci, Podejrzani, Safe House i moim zdaniem całkiem niezła Istota (wiem, że to niepopularna opinia). Będzie co oglądać.

Pozostałe widowiska ShowMax na sierpień

Niestety poza serialami i filmami oferta jest biedna. Obejrzycie zaledwie jeden, aczkolwiek ciekawy dokument Roman Polański. Ścigany i pożądany. Nic dla dzieci, żadnych programów rozrywkowych, bieda.

[wpdatatable id=30]

Na tle najmocniejszego konkurenta ShowMax nie wypadł źle. Jednak to ciągle dosyć przeciętna ramówka, którą ratuje niska cena za usługę i słabszy miesiąc Netflixa. Aczkolwiek jest to pierwszy miesiąc od bardzo dawna, w którym nieco odzyskuję wiarę w serwis.

Pełna oferta serwisu ShowMax

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

ShowMax - sierpień 2018 roku
7/10
7/10

Werdykt

Jest lepiej niż przed miesiącem, ale to ciągle za mało.

Plusy

  • Rojst
  • Filmy

Minusy

  • Poza Rojstem i filmami oferta jest biedna

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix sierpień 2018 ozark zadzwoń do saula
7/10

Netflix sierpień 2018 – wszystkie filmy i seriale – oceniamy ofertę

castle rock hbo go sierpień 2018
7/10

HBO GO sierpień 2018 – wszystkie filmy i seriale – oceniamy ofertę