Shogun oglądaj online serial disney

Rojst – nowy serial ShowMax, krótko i na temat

Dariusz Filipek
1 min czytania
Scena ze zwiastuna serialu Rojst (zdjęcie: Showmax; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Do premiery Rojstu pozostało zaledwie pięć dni, ale ShowMax ciągle nie chce pokazać wiele z mocno wyczekiwanego przez nas serialu kryminalnego.

Najnowszy zwiastun widowiska Rojst trwa tyle, ile pierwsza zajawka serialu – pół minuty. I chociaż udostępnionemu dziś materiałowi daleko do najlepszych zapowiedzi w dziejach, to nieco rozgrzewa oczekiwania. Chociaż traktuję tę promocję bardziej jako przypomnienie, że zaraz obejrzymy coś, na co czekamy od miesięcy, aniżeli gorące wideo, które mocno popłynie w Polskę.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Szkoda, bo jeśli serial jest tak dobry, jak się nam obiecuje (ShowMax reklamuje Rojst jako najbardziej oczekiwany serial w Polsce) to warto mocniej i ciekawiej go promować. Netflix wie jak to robić, co pokazano przy okazji promocji Orange is the New Black, gdzie mieliśmy najpierw materiał z Magdą Gessler, który podbił social media, a później serialowe więźniarki pozdrowiły Poznań przygotowujący się do tegorocznego Pride Week.

Przypomnę, że akcja Rojstu rozgrywa się w prowincjonalnej Polsce w latach 80. 5-odcinkowy serial opowie o dziennikarskim śledztwie (w rolach dziennikarzy Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik) w związku z podwójnym morderstwem – miejscowego działacza partyjnego i prostytutki – oraz samobójstwem pary młodych kochanków.

https://www.youtube.com/watch?v=gGRGEYHJ6e8

Niedawno pojawił się również teledysk promujący widowisko, w którym Monika Brodka coverowała hit Izabeli Trojanowskiej Wszystko, czego dziś chcę.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Ponadto nieco wcześniej ShowMax przygotował bardzo ciekawą, nastrojową zajawkę Rojstu.

https://www.youtube.com/watch?v=lFeMnOBcf60

Rojst znalazł się w naszym TOP5 najlepiej zapowiadających się polskich seriali w drugiej połowie 2018 roku.

Rojst w serwisie ShowMax

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x