rojst showmax rojst serial rojst data premiery rojst co to
Scena ze zwiastuna serialu Rojst (zdjęcie: Showmax; edycja: Popkulturyści)
in

Rojst – nowy serial ShowMax, krótko i na temat

Do premiery Rojstu pozostało zaledwie pięć dni, ale ShowMax ciągle nie chce pokazać wiele z mocno wyczekiwanego przez nas serialu kryminalnego.

Najnowszy zwiastun widowiska Rojst trwa tyle, ile pierwsza zajawka serialu – pół minuty. I chociaż udostępnionemu dziś materiałowi daleko do najlepszych zapowiedzi w dziejach, to nieco rozgrzewa oczekiwania. Chociaż traktuję tę promocję bardziej jako przypomnienie, że zaraz obejrzymy coś, na co czekamy od miesięcy, aniżeli gorące wideo, które mocno popłynie w Polskę.

Szkoda, bo jeśli serial jest tak dobry, jak się nam obiecuje (ShowMax reklamuje Rojst jako najbardziej oczekiwany serial w Polsce) to warto mocniej i ciekawiej go promować. Netflix wie jak to robić, co pokazano przy okazji promocji Orange is the New Black, gdzie mieliśmy najpierw materiał z Magdą Gessler, który podbił social media, a później serialowe więźniarki pozdrowiły Poznań przygotowujący się do tegorocznego Pride Week.

Przypomnę, że akcja Rojstu rozgrywa się w prowincjonalnej Polsce w latach 80. 5-odcinkowy serial opowie o dziennikarskim śledztwie (w rolach dziennikarzy Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik) w związku z podwójnym morderstwem – miejscowego działacza partyjnego i prostytutki – oraz samobójstwem pary młodych kochanków.

https://www.youtube.com/watch?v=gGRGEYHJ6e8

Niedawno pojawił się również teledysk promujący widowisko, w którym Monika Brodka coverowała hit Izabeli Trojanowskiej Wszystko, czego dziś chcę.

Ponadto nieco wcześniej ShowMax przygotował bardzo ciekawą, nastrojową zajawkę Rojstu.

https://www.youtube.com/watch?v=lFeMnOBcf60

Rojst znalazł się w naszym TOP5 najlepiej zapowiadających się polskich seriali w drugiej połowie 2018 roku.

Rojst w serwisie ShowMax

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kontrowersyjni reżyserzy james gunn

TOP10 najbardziej kontrowersyjnych reżyserów filmowych

serial The Romanoffs amazon The Romanoffs data premiery The Romanoffs 2018 The Romanoffs amazon

The Romanoffs – zwiastun świetnie zapowiadającej się produkcji Amazonu