rojst showmax rojst serial rojst data premiery rojst co to
Scena ze zwiastuna serialu Rojst (zdjęcie: Showmax; edycja: Popkulturyści)
in

Rojst – nowy serial ShowMax, krótko i na temat

Pojawił się pierwszy zwiastun serialu ShowMax Rojst, którego 5-odcinkowy sezon premierę będzie miał już 19 sierpnia.

Do premiery Rojstu pozostało zaledwie pięć dni, ale ShowMax ciągle nie chce pokazać wiele z mocno wyczekiwanego przez nas serialu kryminalnego.

Najnowszy zwiastun widowiska Rojst trwa tyle, ile pierwsza zajawka serialu – pół minuty. I chociaż udostępnionemu dziś materiałowi daleko do najlepszych zapowiedzi w dziejach, to nieco rozgrzewa oczekiwania. Chociaż traktuję tę promocję bardziej jako przypomnienie, że zaraz obejrzymy coś, na co czekamy od miesięcy, aniżeli gorące wideo, które mocno popłynie w Polskę.

Szkoda, bo jeśli serial jest tak dobry, jak się nam obiecuje (ShowMax reklamuje Rojst jako najbardziej oczekiwany serial w Polsce) to warto mocniej i ciekawiej go promować. Netflix wie jak to robić, co pokazano przy okazji promocji Orange is the New Black, gdzie mieliśmy najpierw materiał z Magdą Gessler, który podbił social media, a później serialowe więźniarki pozdrowiły Poznań przygotowujący się do tegorocznego Pride Week.

Przypomnę, że akcja Rojstu rozgrywa się w prowincjonalnej Polsce w latach 80. 5-odcinkowy serial opowie o dziennikarskim śledztwie (w rolach dziennikarzy Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik) w związku z podwójnym morderstwem – miejscowego działacza partyjnego i prostytutki – oraz samobójstwem pary młodych kochanków.

Niedawno pojawił się również teledysk promujący widowisko, w którym Monika Brodka coverowała hit Izabeli Trojanowskiej Wszystko, czego dziś chcę.

Ponadto nieco wcześniej ShowMax przygotował bardzo ciekawą, nastrojową zajawkę Rojstu.

Rojst znalazł się w naszym TOP5 najlepiej zapowiadających się polskich seriali w drugiej połowie 2018 roku.

Rojst w serwisie ShowMax

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy też na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie!

kontrowersyjni reżyserzy james gunn

TOP10 najbardziej kontrowersyjnych reżyserów filmowych

serial The Romanoffs amazon The Romanoffs data premiery The Romanoffs 2018 The Romanoffs amazon

The Romanoffs – zwiastun świetnie zapowiadającej się produkcji Amazonu