The Boys sezon 4

Fascynująca jest ta drama wokół zamknięcia Roksy

Dariusz Filipek
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Nie wiedziałem jak zacząć. Najpierw pomyślałem, że napiszę, iż “Wasze matki właśnie straciły swój OLX”. Później przyszło mi do głowy coś jeszcze złośliwszego. Ostatecznie stwierdziłem, iż tylko odnotuję, że osoby, które liczyły na jakąś zdumiewającą promocję z okazji Czarnego piątku na Roksa.pl, srogo się dziś zawiodą.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
ROKSA.PL

Przyznam, że jestem nudziarzem i nigdy nie zdarzyło mi się skorzystać z usług takich serwisów jak Roksa.pl. Nie dlatego, że nigdy nie korzystałem z usługi prostytutki, bo jako piętnastolatek, czyli bardzo dawno temu, odbyłem stosunek płciowy z piękną blond Ukrainką ukrywającą się za pseudonimem Mira. Jednak wtedy z internetu korzystali wyłącznie wysoko postawieni naukowcy z NASA i ci, którzy potajemnie podpięli się pod linię telefoniczną, przyprawiając tym samym o ból głowy rodziców rachunkami telefonicznymi. Pamiętam ten dzień jak dziś, kiedy ojciec wybrał billing i rozwinął go przede mną niczym czerwony dywan. Wtedy nikt nie myślał o tworzeniu serwisów z ogłoszeniami prostytutek. To był czas, kiedy ledwo można było się połączyć z Usenetem i najwyżej po kilku minutach czekania ściągnąć z niego bitmapę z gołą panią.

- Reklama -
Ad image

Serwis, który sprawiał, że żyło się łatwiej

Jednak czasy się zmieniły i przybyło przeróżnych instytucji sieciowych ułatwiających życie. Serwisy kucharskie pomagają nam stawiać pierwsze kroki w świecie śniadań. Netflix pokazał, że istnieje świat po śmierci Ryśka w “Klanie”. Z kolei Roksa.pl ubogaciła życie seksualne wielu Polaków.

Kilka razy w życiu Roksę odwiedziłem z ciekawości. Jednak prostytutki nie bardzo mnie kręcą, więc na ciekawości się zakończyło. Za to mam znajomych, którzy nie tylko skorzystali z serwisu, ale znam również takich, którzy są lub byli wręcz uzależnieni od dam okupujących Roksę i oferujących szereg usług — od klasycznych igraszek po wspólną zabawę dwustronnym dildem (zapewne ma to jakąś profesjonalną nazwę).

Roksa zamknięta do odwołania

I jeden z tych znajomych ze smutkiem uzupełnił moją wiedzę o niezbędną do życia informację, że dzięki Roksie na razie nikt nie porucha — że się tak kolokwialnie wyrażę, korzystając z prawa do niedokładnego cytatu.

2021 11 26 194337
Taki przerażający komunikat czeka na Was na Roksie

Administracja serwisu ogłosiła, iż Roksa.pl robi sobie przerwę. Nie wiadomo czy na zawsze, ale na tę chwilę zamyka swoje okazałości.

Smutne? Dla mnie nie bardzo. Prostytucja mnie ani ziębi, ani grzeje, więc nie robi mi to żadnej różnicy. Jednak są tacy, którym robi i to olbrzymią. Przez to zachowują się, jakby zamknięto jedyną aptekę w obrębie 50 km, a dopadła ich właśnie gorączka. Spoglądając na Wykop, można sądzić, iż wielu jego użytkowników narobiło właśnie w gacie. Na czym zyska Pampers i wiele innych podobnych firm. A także konkurencyjne dla Roksy serwisy, oczywiście.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
25 komentarze