in ,

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Fascynująca jest ta drama wokół zamknięcia Roksy

https://roksa.pl/

Nie wiedziałem jak zacząć. Najpierw pomyślałem, że napiszę, iż “Wasze matki właśnie straciły swój OLX”. Później przyszło mi do głowy coś jeszcze złośliwszego. Ostatecznie stwierdziłem, iż tylko odnotuję, że osoby, które liczyły na jakąś zdumiewającą promocję z okazji Czarnego piątku na Roksa.pl, srogo się dziś zawiodą.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
ROKSA.PL

Przyznam, że jestem nudziarzem i nigdy nie zdarzyło mi się skorzystać z usług takich serwisów jak Roksa.pl. Nie dlatego, że nigdy nie korzystałem z usługi prostytutki, bo jako piętnastolatek, czyli bardzo dawno temu, odbyłem stosunek płciowy z piękną blond Ukrainką ukrywającą się za pseudonimem Mira. Jednak wtedy z internetu korzystali wyłącznie wysoko postawieni naukowcy z NASA i ci, którzy potajemnie podpięli się pod linię telefoniczną, przyprawiając tym samym o ból głowy rodziców rachunkami telefonicznymi. Pamiętam ten dzień jak dziś, kiedy ojciec wybrał billing i rozwinął go przede mną niczym czerwony dywan. Wtedy nikt nie myślał o tworzeniu serwisów z ogłoszeniami prostytutek. To był czas, kiedy ledwo można było się połączyć z Usenetem i najwyżej po kilku minutach czekania ściągnąć z niego bitmapę z gołą panią.

Serwis, który sprawiał, że żyło się łatwiej

Jednak czasy się zmieniły i przybyło przeróżnych instytucji sieciowych ułatwiających życie. Serwisy kucharskie pomagają nam stawiać pierwsze kroki w świecie śniadań. Netflix pokazał, że istnieje świat po śmierci Ryśka w “Klanie”. Z kolei Roksa.pl ubogaciła życie seksualne wielu Polaków.

Kilka razy w życiu Roksę odwiedziłem z ciekawości. Jednak prostytutki nie bardzo mnie kręcą, więc na ciekawości się zakończyło. Za to mam znajomych, którzy nie tylko skorzystali z serwisu, ale znam również takich, którzy są lub byli wręcz uzależnieni od dam okupujących Roksę i oferujących szereg usług — od klasycznych igraszek po wspólną zabawę dwustronnym dildem (zapewne ma to jakąś profesjonalną nazwę).

Roksa zamknięta do odwołania

I jeden z tych znajomych ze smutkiem uzupełnił moją wiedzę o niezbędną do życia informację, że dzięki Roksie na razie nikt nie porucha — że się tak kolokwialnie wyrażę, korzystając z prawa do niedokładnego cytatu.

Taki przerażający komunikat czeka na Was na Roksie

Administracja serwisu ogłosiła, iż Roksa.pl robi sobie przerwę. Nie wiadomo czy na zawsze, ale na tę chwilę zamyka swoje okazałości.

Smutne? Dla mnie nie bardzo. Prostytucja mnie ani ziębi, ani grzeje, więc nie robi mi to żadnej różnicy. Jednak są tacy, którym robi i to olbrzymią. Przez to zachowują się, jakby zamknięto jedyną aptekę w obrębie 50 km, a dopadła ich właśnie gorączka. Spoglądając na Wykop, można sądzić, iż wielu jego użytkowników narobiło właśnie w gacie. Na czym zyska Pampers i wiele innych podobnych firm. A także konkurencyjne dla Roksy serwisy, oczywiście.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

24 komentarzy

  • Typowe myślenie. Tak samo każdy alkoholik myśli, że 80% ludzi lubi sobie wychylić, a ćpun sądzi, że tak “naprawdę” to prawie wszyscy są naćpani ciągle tylko się z tym kryją.

   Nie daunie, nie sądzę, żeby 80% facetów chodziło na dziwki.

  • Ja jestem prostytutką i jest to wręcz chamstwo ,powinni oddać kasę za ogłoszenie które mam oplacone do grudnia,przekichane dla dziewczyn z malych miejscowości, na pewno w plecy beda wynajmujacy mieszkania na doby tzw apartamenty, gdzie odwiedzał potencjalny klient,sex biznes się nie skończy, są inne portale,wiadomo Roksa była najlepsza …ja osobiście nie odczuje różnicy ,każdy klient który u mnie był jest zapisany w telefonie,jeśli on mnie nie znajdzie ją bo znajdę, mam też stałych ,z głodu nie umrę

 1. To ja jestem chyba boomerem, bo niedawno wszedłem na roksę i byłem przekonany, że ten portal prężnie działa i że wszyscy z niego korzystają. A w komentarzach czytam, że jakiś Tinder go zmiótł z planszy. Co to jest Tinder?

 2. Roksa miała chyba powazne problemy z prawem i w jednej chwili 20 tys lasek straciło pracę, telefony zamilkły. Z tego, co widzę, większość lasek przeniosła się na cichodaje.pl i inne tego typu serwisy.

 3. Moim zdaniem. Problem serwisu roksa.pl wynika z tego że władze wzięły się za tego rodzaju branże jakim była roksa.pl . Moim zdaniem władze za czeli od roksa.pl następnie później będą serwisy tej branży. Moim zdaniem serwis roksa.pl może wrócić. Pod paroma warunkami:
  Serwis musi być zarejestrowany zagranicą, serwer serwisu musi być postawiony zagranicą, adres serwisu nie może mieć domeny .pl

 4. krytykujący rokse to 1. faceci z małymi bojącymi się pokazać kalectwo 2. byli ale im nie stanął i krytykują 3.nie maja kasy -frustraci i zazdrośnicy. wyznawcy pis 4.brudasy którzy zostali wyproszeni . tyle w temacie 🙂 do krytyków

 5. Uwaga szwagry!!! Nie ma co płakać, byłem stałym bywalcem roksy, wcześniej odlotów. Ile razy wam się zdarzyło że laska, która otworzyła drzwi kompletnie nie przypominała tej ze zdjęcia. Tłumaczenie jest zajęta, nie ma jej dzisiaj albo załóż okulary, to jedne z odpowiedzi jakie słyszałem. Czy korzystałem czy nie zależało od cisnienia w danym momencie. Laski mialy po 20 ogłoszen na 1 numerze. Cala ta roksa to g… warta byla. Same pozytywne komentarze a na garso nikt nie wchodzi żeby to weryfikować. Pamiętam czasy gdzie płaciło się za kontakt, czy 5 czy 10 zl, ale po drugiej stronie przynajmniej byla minimalna weryfikacja ogłoszeń. Czy ktoś ze starszych szwagrów pamięta takie serwisy jak amorek czy bidet.pl?

  • Nie wiem czy napisanie lasce że ciągnie jak odkurzacz to pozytywny komentarz. Śmiech na sali co niektórzy za bzdury pisali w tych komentarzach. Szanujcie szwagry bo za taką cenę najlepsza, a tam 150 zł za h full serwis i idzie taki desperat żeby się z panna co przed chwilą robiła połyk całować. Swoją drogą dlaczego żaden z tych co tak opisują panny na garso nie napisze prawdy o sobie. Panna była nie miła bo może śmierdziało mi z japy czy z d*py itd. Ocenę trzeba wystawić najpierw sobie. Ocenianie laski od 1 do 10 też jest słabe. To że jeden był niezadowolony to nie znaczy że inny też nie będzie poza tym jak można iść na loda bez gumy? Taka panna to ma w paszczy wszystkie choroby świata. Pozdro

 6. A komu ta strona robiła krzywdę? Jestem ciekawy jak Prokuratora przesłucha świadków to czy znajdzie się ktoś poszkodowany… No, a Panie z głodu nie umrą, już można zauważyć wysyp ogłoszeń matrymonialnych na portalach typu erozone czy dz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

disney plus w 2022 roku

Disney wyda 33 miliardy dolarów na produkcję filmową w 2022 roku

netflix rosja lgbt

Putin może wyłączyć Netflix. Rosja nie lubi LGBT+, więc serwis ma tam problemy