in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK

PopSpam: Roman Polański, Venom, Netflix i Wolverine

Roman Polański Venom Netflix Wolverine
Dziś w spamie Roman Polański, Venom, Netflix i Wolverine (materiały prasowe)

Dziś w spamie Roman Polański i kolejne oskarżenia. Woody Harrelson w filmie Venom. Netflix obraża widzów, a Hugh Jackman potwierdza, że skończył grać Wolverine’a.

Policja przygląda się sprawie molestowania Marianne Barnard przez Romana Polańskiego.

Roman Polański ma znowu kłopoty. Właściwie nie ma, bo unika odpowiedzialności od dekad, ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości. Policja w Kalifornii – pomimo świadomości, iż niewiele to da – przygląda się sprawie Marianne Barnard, którą Polański miał molestować w 1975 roku. Miała wtedy 10 lat! Reżyser wszystkiemu zaprzecza. Co więcej, twierdzi, iż nigdy jej nie poznał. Kontrowersyjny artysta od 1977 roku ma status zbiega. Uciekł ze Stanów Zjednoczonych w związku ze sprawą Samanthy Geimer. Miał podać 13-letniej dziewczynce środek usypiający i doprowadzić do stosunku seksualnego. Ponadto w roku bieżącym Renate Langer ogłosiła, iż Polański zgwałcił ją, gdy miała 15 lat. Mimo wszystko 84-letni dziś reżyser żyje sobie spokojnie i równie spokojnie kręci kolejne filmy… (źródło: TVN24)

[vc_row][vc_column][vc_masonry_media_grid grid_id=”vc_gid:1513192719631-74b0aad1-f2c9-2″ include=”26570,26569,26568″][/vc_column][/vc_row]

Woody Harrelson w filmie Venom.

Filmowy Venom zyskał talent. Do ekipy ma dołączyć Woody Harrelson, którego mogliśmy oglądać w tym roku we Wojnie o planetę małp. Film reżyseruje Ruben Fleischer. Panowie spotkali się już na planie Zombieland. I trzeba przyznać, że ekipa aktorska Venoma jest przednia. Obok Toma Hardy’ego w głównej roli, zobaczymy również Riza Ahmeda, który dał się poznać od najlepszej strony w mini-serialu HBO Długa noc. Światowa premiera Venoma 5 października 2018 roku. (źródło: Variety)

woody harrelson venom
Woody Harrelson najprawdopodobniej zagra w filmie Venom (zrzut ekranu z filmu Wojna o planetę małp)

Netflix wkurzył abonentów.

Netflix poirytował widzów swoim twittem w związku z fatalnie ocenianym filmem Świąteczny Książę, który platforma wyprodukowała. Dlatego ekipa odpowiedzialna za Twittera Netflixa, z rozbrajającą szczerością odnotowała: Do 53 osób, które oglądały Świątecznego Księcia codziennie przez ostatnie 18 dni: Kto Was skrzywdził? Widzowie są oburzeni. Jedni płaczą, że platforma ich śledzi, inni poczuli się dotknięci. Burza w szklance wody? Burza w szklance wody. (źródło: Twitter: Netflix)

Hugh Jackman nie wróci do roli Wolverine’a.

Dziennikarze, jak to dziennikarze, doszukują się wszędzie czegoś, czego można użyć do podbijania oglądalności, więc wypatrzyli słowa Hugha Jackmana. Aktor niedawno stwierdził, że świetnie byłoby zobaczyć Logana w starciu z Hulkiem lub u boku Iron Mana. Tym samym sieć zawrzała, że oto Jackman prawdopodobnie wróci do roli. Aktor sprostował to wszystko, stanowczo zaprzeczając. Co było do przewidzenia, ale wiecie: kliki, marzenia, news spam. (źródło: Slash Film).

wolverine avengers hugh jackman
Zrzut ekranu z filmu X-Men: Przyszłość, która nadejdzie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobiety mafii zwiastun

Zwiastun filmu Kobiety mafii wymyka się schematom

sprawa idealna the good fight cbs all access hbo go

Kiedy wraca Sprawa idealna? Znamy datę premiery i zarys fabuły