rozczarowani sezon 2 zwiastun
Rozczarowani wracają z drugim sezonem (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Rozczarowani wracają z drugim sezonem. Sprawdźcie zapowiedź serialu

Rozczarowani wbrew tytułowi jednych zachwycili, a drugich faktycznie rozczarowali. Jednak serial twórcy Simpsonów generalnie przypadł widowni do gustu, więc Netflix niedługo pokaże kolejny sezon widowiska.

Niedawno o twórcy serialu Rozczarowani było głośno z powodu oskarżeń o molestowanie 16-latki, ale teraz Matt Groening wraca z czymś pozytywnym, czyli drugim sezonem kreskówki Netflixa.

Widowisko opowiada o księżniczce Bean i jej dwóch wiernych kompanach – elfie i demonie. Bean nie w smak wielkie uczty, gdyż woli przeżywać kolejne przygody i kocha srogie popijawy w karczmie. Niejednokrotnie pakuje się przez to w kłopoty. Jak wynika z zapowiedzi – drugi sezon będzie kręcił się wokół śmierci elfa Elfo i zapewne nasza bohaterka nie spocznie i będzie chciała przywrócić przyjaciela do życia.

Rozczarowani zostali umiarkowanie przyjęci przez krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili pierwszemu sezonowi 6,09/10. Z kolei widzowie na IMDB są nieco bardziej widowiskiem oczarowani i dali serialowi 7,2/10. O jakości drugiego sezonu przekonamy się już 20 września, kiedy będzie miał premierę na Netfliksie, a dokładnie za tydzień serwis zaprezentuje pełny zwiastun serialu.

Serial Rozczarowani w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The Spy netflix serial zwiastun szpieg Sacha Baron Cohen

The Spy, czyli Sacha Baron Cohen na poważnie – zwiastun

telewizor xiaomi redmi tv 70 cena

Xiaomi prezentuje telewizor Redmi TV 70″. 70 cali i 4K w świetnej cenie