rozczarowani sezon 2 zwiastun
Rozczarowani wracają z drugim sezonem (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Rozczarowani wracają z drugim sezonem. Sprawdźcie zapowiedź serialu

Rozczarowani wbrew tytułowi jednych zachwycili, a drugich faktycznie rozczarowali. Jednak serial twórcy Simpsonów generalnie przypadł widowni do gustu, więc Netflix niedługo pokaże kolejny sezon widowiska.

Niedawno o twórcy serialu Rozczarowani było głośno z powodu oskarżeń o molestowanie 16-latki, ale teraz Matt Groening wraca z czymś pozytywnym, czyli drugim sezonem kreskówki Netflixa.

Widowisko opowiada o księżniczce Bean i jej dwóch wiernych kompanach – elfie i demonie. Bean nie w smak wielkie uczty, gdyż woli przeżywać kolejne przygody i kocha srogie popijawy w karczmie. Niejednokrotnie pakuje się przez to w kłopoty. Jak wynika z zapowiedzi – drugi sezon będzie kręcił się wokół śmierci elfa Elfo i zapewne nasza bohaterka nie spocznie i będzie chciała przywrócić przyjaciela do życia.

Rozczarowani zostali umiarkowanie przyjęci przez krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili pierwszemu sezonowi 6,09/10. Z kolei widzowie na IMDB są nieco bardziej widowiskiem oczarowani i dali serialowi 7,2/10. O jakości drugiego sezonu przekonamy się już 20 września, kiedy będzie miał premierę na Netfliksie, a dokładnie za tydzień serwis zaprezentuje pełny zwiastun serialu.

Serial Rozczarowani w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

The Spy netflix serial zwiastun szpieg Sacha Baron Cohen

The Spy, czyli Sacha Baron Cohen na poważnie – zwiastun

telewizor xiaomi redmi tv 70 cena

Xiaomi prezentuje telewizor Redmi TV 70″. 70 cali i 4K w świetnej cenie