rozczarowani sezon 4
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK Na czasieNa czasie

Premiera dnia: “Rozczarowani” wrócili na Netflix z czwartym sezonem

Zwiastun serialu

Jeśli brakowało Wam “Rozczarowanych” to warto sobie o nich przypomnieć, gdyż kreskówka właśnie wróciła z czwartym sezonem na Netflix.

“Rozczarowani” to serial stworzony przez Matta Groeninga, który jest znany nie tylko z pracy nad “Simpsonami” czy “Futuramą”, ale również z tego, że był jednym z pomniejszych bohaterów skandalu związanego z Jeffreyem Epsteinem.

O czym opowiadają “Rozczarowani”?

Historia zabiera nas do fantazyjnego świata, w którym czarownice latające na wysłużonych miotłach, a popalające fajki wróżki i do obrzydzenia szczęśliwe elfy istnieją. Istnieje również królestwo Dreamland, gdzie niespokojne życie toczy nastoletnia księżniczka Bean — żądna przygód, upijania się do nieprzytomności i nienawidząca monarchicznego blichtru. Jej świat nabiera barw dzięki dwóm nowym towarzyszom broni i zbrodni – elfowi Elfo oraz demonowi Luci. Pierwszy uciekł ze swego elfiego świata w poszukiwaniu czegoś, co zmieniłoby życie przepełnione słodkościami, których mnogość ciężko było mu przetrawić. Z kolei Luci jest wysłannikiem niegodziwców, chcących sprowadzić Bean na złą ścieżkę. O co nieciężko, gdyż nierzadko pijana dziewczyna ma ku temu predyspozycje.

Rozczarowani
Nastoletnia księżniczka ganiająca ze swoim śmiesznym mieczykiem z gołym tyłkiem? Nieładnie, panie Groening

Przeciętne oceny

“Rozczarowani” to jedno z widowisk nieco dzielące widzów i krytyków. Na IMDB serial ma ocenę 7,2/10 przy 55 tysiącach głosów. Z kolei na Rotten Tomatoes pierwszy sezon zebrał wśród krytyków zaledwie 6,1/10. Dalej nie było o wiele lepiej. Kolejna odsłona ma tam notę 6,6/10, a trzeci sezon to słabiutkie 5,7/10. To może wskazywać, że widowisko nie przetrwa długo, o ile w ogóle jeszcze dostaniemy kontynuację przygód Bean i spółki.

all of us are dead podobne seriale

“All of Us Are Dead”

Weźcie “The Walking Dead” dodajcie do tego “Squid Game” i “Skins”, a wyjdzie Wam z tego coś w okolicy “All of Us Are Dead”, czyli jeden z najbardziej rozrywkowych i krwawych seriali ostatnich miesięcy. Przeczytaj recenzję serialu “All of Us Are Dead” ▶

Czwarty sezon już dostępny

Czwarty sezon to tradycyjnie 10 odcinków, które już możecie obejrzeć na Netfliksie. Serial jest dostępny w serwisie z polskim dubbingiem i napisami. Produkcję możecie obejrzeć w 4K. Kreskówka jest sugerowana widzom, którzy mają przynajmniej 16 lat.

Serial animowany “Rozczarowani” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

All of Us Are Dead serial netflix recenzja
8/10

“All of Us Are Dead” – sezon 1 – recenzja serialu

podpalaczka film 2022 zwiastun firestarter

“Podpalaczka” rozgrzeje zarówno kina, jak i internet